Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W poszukiwaniu Jožina z bažin

Czesi byli trzecim narodem po Amerykanach i Rosjanach w kosmosie. Czescy badacze Otto Wichterle i Drahoslav Lim opatentowali w 1963 roku metodę produkcji miękkich soczewek kontaktowych i Czesi uważani są za wynalazców soczewek kontaktowych. Kostka cukru została wynaleziona w czeskiej miejscowości Dačice.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 15.06.2010 22:47

Z pozdrowieniami dla Maslinki i Jožina :wink:

Obrazek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.06.2010 23:41

maslinka napisał(a):Sądząc po liczbie ostatnich wpisów, mało kto już to czyta :cry: :wink:

Na takiej podstawie to powinienem natychmiast skończyć zdecydowaną większość moich relacji. U mnie często się zdarza, że nie ma ani jednego wpisu. Tiaaa... gdy staje się to regułą, rzeczywiście odechciewa się ciągnąć dalej takie wspomnienia.
Ale Ty po kilku dniach masz tyle wyświetleń, że na brak czytelników narzekać nie możesz. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 16.06.2010 00:38

Maslinko przepraszam, że odpowiem Wojtkowi w Twoim wątku, ale nie zgadzam się z nim (po raz pierwszy! rekord godny odnotowania, pierwszy sprzeciw nomada 8O ).

Wojtek doprowadziłeś swój kunszt relacji, do poziomu książkowego, a to powoduje brak odwagi, a raczej szacunek nie pisania po kartkach autorskiej książki wpisami czytelników (na ich własną prośbę), mimo braku takowych wpisów, jest to oznaką sympatii (może na pozór mylącą) jaką Cię wszyscy darzą.

Z tego względu ludzie ambitni i perfekcjonaliści mają trudniej (co zauważyłeś po sobie). :)

Porównam to do mojego "roboczego notatnika" (relacji), gdzie przy Twojej wiedzy przewodnikowej wpisy wszystkich gości są wręcz dla mnie ratunkiem i zbawieniem, ale ... czy ofiarowywuję moim czytelnikom tak wiele informacji, wartości i wiedzy jak Ty.

Wojtek, bo jak ludzie przyjmą tą odezwę, to nie nadążysz odpisywać na posty.

Zaraz zbierzesz cięgi od Maslinki i od innych za takie myślenie.

Pozdrawiam i pamietaj, że trwałe są jednak dobre książki i przewodniki i ich jakość :!: (kurcze, bo się zdenerwowałem :wink:)

:)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.06.2010 07:30

Danusiu, Józek pierwsza klasa! Z fajeczką :D Ten sam, choć inaczej ubrany :D

Wojtku, Nomad ma trochę :wink: racji - czasami żal przerywać piękną narrację. Ty też nie możesz narzekać na brak czytelników :) A z mojej strony to taka kokieteria była :wink:

Ja się dopiero rozgrzewam przed głównymi wakacjami i tą najważniejszą relacją :P
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 16.06.2010 07:58

Franz napisał(a):Na takiej podstawie to powinienem natychmiast skończyć zdecydowaną większość moich relacji.

... gdy staje się to regułą, rzeczywiście odechciewa się ciągnąć dalej takie wspomnienia.



Mam nadzieję, że to tylko chwilowe "załamania" ! ... a w zupełnie kryzysowej sytuacji, zawsze można "wezwać wsparcie" ... tak jak maslinka!



Będę czujny ! ...w razie co !


:)
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 16.06.2010 08:40

Ja tu tylko Państwu chciałam powiedzieć - nie marudzić i nie ociągać się. Jak się coś zaczęło, to trzeba skończyć. Nawet jak się wydaje, że nie ma czytelników. Ktoś po jakimś czasie wygrzebuje relację i widzi, że nie ma dokończenia - i... i to nie jest fajne. Tak więc proszę tu nie tracić ducha i kończyć wszystko, cokolwiek w życiu zaczniecie :lol: :lol: :lol:

Nocami zaglądam do relacji, których nie zdążyłam przeczytać i mam nadzieję kiedyś w każdej się jeszcze odezwę.
Uściski dla wszystkich i przepraszam za gadanie nie na temat. Wracam do zarabiania pieniędzy :lol:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.06.2010 08:44

U-la napisał(a):Ktoś po jakimś czasie wygrzebuje relację i widzi, że nie ma dokończenia - i... i to nie jest fajne.


Popieram Ulę w całej rozciągłości.

W końcu jakieś zobowiązanie, obustronne, następuje po odcinku pilotażowym.

Najlepiej przyjąć, że wszyscy z otwartymi buziami siedzą i czekają na ciąg dalszy ...
Jednym słowem - zatkało ich, a nie można za dużo od "zatkańców" wymagać :wink:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 16.06.2010 09:30

Franz napisał(a):
maslinka napisał(a):Sądząc po liczbie ostatnich wpisów, mało kto już to czyta :cry: :wink:

Na takiej podstawie to powinienem natychmiast skończyć zdecydowaną większość moich relacji. U mnie często się zdarza, że nie ma ani jednego wpisu. Tiaaa... gdy staje się to regułą, rzeczywiście odechciewa się ciągnąć dalej takie wspomnienia.
Ale Ty po kilku dniach masz tyle wyświetleń, że na brak czytelników narzekać nie możesz. :)

Pozdrawiam,
Wojtek


Ja też czytam, a że nie pisze łaaa, ale fajne foty :!: ,dawaj więcej :wink: to już nomad wytłumaczył dlaczego.
Pzdr dla wszystkich relacjodawców: i zimowych, i wiosennych, i polskich i zagranicznych i dla chorwackich też :wink:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.06.2010 10:47

Nie będę cytował wypowiedzi każdego, do czyich słów się tu odniosę. Najlepiej tę małą dygresję byłoby od razu zakończyć, muszę jednak to jakoś podsumować (sprostować), skoro sprowokowałem aż sześć kolejnych wpisów. ;)

Próbowałem Maslinkę pocieszyć, dając jej swój przykład dla porównania. Wiem, wiem - nie krzyczcie. Po pierwsze - co to za przykład?! Po drugie, nooo... przyznaję nie poznałem się na kokieterii. To już taka wada sporej części męskiej populacji. :lol:

Zgadzam się, liczniki wyświetleń też nie są miarodajne, gdyż takie dyskusje jak ta, pięknie je podbijają a nie stanowi to w żaden sposób o atrakcyjności relacji.
Co do charakteru "przewodnikowego" moich wspomnień, no cóż, staram się czasem co nieco wtrącić. Chociaż zdaję sobie sprawę, że takie informacje można znaleźć gdzie indziej, a relacje w takim typie generalnie uznawane są za te nudniejsze.

Zaglądam do liczników wyświetleń zdjęć w swoich relacjach. Jak wspomniałem - ich wysoka liczba nie znaczy, że się cieszą taką popularnością. Za to raptem kilka wyświetleń po tygodniu od ich zamieszczenia już coś mówi. Ale jak już kiedyś wspomniałem - nie lubię pozostawiać rzeczy rozpoczętych bez doprowadzenia do jakiegoś zakończenia. Póki więc chociaż jedna osoba oprócz mnie zagląda do któregoś z moich wątków, póty będę takie wspomnienia ciągnął. Możecie to potraktować nawet jako groźbę. :twisted:

Myślę, że tyle wystarczy gwoli wyjaśnienia. :)

Pozdrawiam,
Wojtek
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.06.2010 11:01

Franz napisał(a):Możecie to potraktować nawet jako groźbę. :twisted:

Potraktuję to jako groźbę karalną nawet ...

Za karę masz się Maslince wpisać co jakiś czas.








:devil:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.06.2010 11:15

weldon napisał(a):Za karę masz się Maslince wpisać co jakiś czas.

Jakaś forma kary to jest. :lol: Bo pisanie nie jest moją mocną stroną...

Ale tak na to patrząc - to ja od początku pobytu na forum, wymierzam sobie tę karę. :D

Pozdrawiam,
Wojtek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.06.2010 12:30

Ale się burza rozpętała! Nie dam rady dzisiaj Wam odpisywać. Jestem tu tylko przelotem, bo niedługo zmykam na konferencję klasyfikacyjną.

Franz napisał(a):
weldon napisał(a):Za karę masz się Maslince wpisać co jakiś czas.

Jakaś forma kary to jest. :lol: Bo pisanie nie jest moją mocną stroną...

Ale tak na to patrząc - to ja od początku pobytu na forum, wymierzam sobie tę karę. :D

Cóż mogę rzec? Jeśli to masochizm, to musi Ci sprawiać przyjemność, więc nie jest źle :wink:

Tak naprawdę to nie było mi smutno, nie bójcie się...
Franz, jak to się stało, że jeszcze się nie poznałeś na kobiecej kokieterii? :twisted:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 16.06.2010 12:31

Franz napisał(a):
weldon napisał(a):Za karę masz się Maslince wpisać co jakiś czas.

Jakaś forma kary to jest. :lol: Bo pisanie nie jest moją mocną stroną...

Ale tak na to patrząc - to ja od początku pobytu na forum, wymierzam sobie tę karę. :D

Pozdrawiam,
Wojtek


"Siiiieee porobiło" ... za chwilę "jaki" - "Sąd koleżeński" - powstanie na cro. !

:)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.06.2010 12:38

mariusz-w napisał(a):
Franz napisał(a):
weldon napisał(a):Za karę masz się Maslince wpisać co jakiś czas.

Jakaś forma kary to jest. :lol: Bo pisanie nie jest moją mocną stroną...

Ale tak na to patrząc - to ja od początku pobytu na forum, wymierzam sobie tę karę. :D

Pozdrawiam,
Wojtek


"Siiiieee porobiło" ... za chwilę "jaki" - "Sąd koleżeński" - powstanie na cro. !

:)


Jak Sąd to i jakieś Kolegium Odwoławcze...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.06.2010 12:49

Jacek S napisał(a):
mariusz-w napisał(a):
Franz napisał(a):
weldon napisał(a):Za karę masz się Maslince wpisać co jakiś czas.

Jakaś forma kary to jest. :lol: Bo pisanie nie jest moją mocną stroną...

Ale tak na to patrząc - to ja od początku pobytu na forum, wymierzam sobie tę karę. :D

Pozdrawiam,
Wojtek


"Siiiieee porobiło" ... za chwilę "jaki" - "Sąd koleżeński" - powstanie na cro. !

:)


Jak Sąd to i jakieś Kolegium Odwoławcze...

No i opić to by się przydało ...

I znów będę pił przez kobietę :devil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czechy - Česko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
W poszukiwaniu Jožina z bažin - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone