Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W Polsce już nie jeździmy, czyli narciarska relacja na 78%

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.02.2011 16:34

Interseal napisał(a):To ja dziękuję za czas poświęcony na relację.
Z suplementu, znowu najlepszy dla mnie Tux.

Najlepsza pogoda! Ale myślę, że też coś więcej. Jazda na takiej wysokości robi wrażenie :D

zawodowiec napisał(a):Pewnie któryś z tych poniżej Was :lol:
Glocka było widać?

Nie mam pojęcia :lol:

:D
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 15.02.2011 18:36

maslinka napisał(a):Bardzo nam się spodobało i na pewno będziemy chcieli pojechać znowu, ale myślę, że tym razem w Dolomity. Chętnie porównam trasy, infrastrukturę, atmosferę i... pogodę. Co do tej ostatniej to podejrzewam, że Włochy będą mieć plusa.

Statystyka na to wskazuje, ale może się zdarzyć i tak, że akurat :roll: Wy traficie w Dolomitach na tych kilka gorszych dni, tak jak w Austrii wpasowaliście się w te dobre :) . Niemniej jednak, cały tydzień załamania pogody na włoskich stokach jest mało możliwy :D . Wieloletnie doświadczenia mych domowników i przyjaciół potwierdzają statystykę 8) , więc dlaczego Wy mielibyście trafić pechowo :?:

Interseal napisał(a):Wierzę, że wypad w Dolomity wypali, no chyba że... wiadomo. :)

Ale TO (o ile dobrze zrozumiałam Mariusza) może tylko planowany wyjazd :idea: nieco przesunąć w czasie. Na jak długo, to zależy głównie od Was :wink: . Nie podejrzewam żadnej z Was o nadopiekuńczość, a nasze doświadczenia wskazują, że można (a nawet trzeba :) ) ruszyć się potem jak najprędzej.

Dziękuję obu Autorkom za mile spędzone chwile na nartach 8) i nie tylko :wink: . Pozdrawiam serdecznie Was obie oraz nieudzielającą się pisarsko męską część ekipy :papa: .
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.02.2011 22:04

dangol napisał(a):Dziękuję obu Autorkom za mile spędzone chwile na nartach 8) i nie tylko :wink: . Pozdrawiam serdecznie Was obie oraz nieudzielającą się pisarsko męską część ekipy :papa: .

Dziękuję, Danusiu, że zaglądałaś i kibicowałaś nam w zmaganiach ze stokami :D
Pozdrawiam serdecznie razem z połową męskiej części ekipy :wink: :)

:papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.02.2011 22:09

Do tej chwili się nie dowiedziałem, na ilu metrach ile metrów było 78% spadku terenu...

:mrgreen:
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1619
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 16.02.2011 12:28

Przeczytałem "od deski do deski" i pozytywnie zazdroszczę. Też kiedyś tam będę jeździł to już dawno postanowione :D

Pozdrawiam
Rafał
Ostatnio edytowano 18.02.2011 17:25 przez klopot, łącznie edytowano 1 raz
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 16.02.2011 12:46

FUX napisał(a):Do tej chwili się nie dowiedziałem, na ilu metrach ile metrów było 78% spadku terenu...


Gdybym to ja jeszcze wiedziała, o co ci chodzi 8O

:lol: :lol:

klopot napisał(a):Przeczytałem "od deki do deski" i pozytywnie zazdroszczę. Też kiedyś tam będę jeździł to już dawno postanowione


Będziemy czekać na Twoją relację ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2011 13:11

FUX napisał(a):Do tej chwili się nie dowiedziałem, na ilu metrach ile metrów było 78% spadku terenu...

:mrgreen:


Na każdym 1 metrze w rzucie, przy nachyleniu 78%, jest do przejechania 1,27 metra po stoku.

Dla pełnego zaspokojenia Twojej ciekawości proponuję udać się tam na narty z grupą geodetów i dokonać dokładnych pomiarów pomiędzy interesującymi Cię punktami.

Kończymy? :wink:
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 16.02.2011 14:50

Roxi napisał(a):
trinity napisał(a):Roxi, czy możesz powiedzieć jaki miałaś problem ze swoim kolanem i jak dałaś sobie radę na czarnych i czerwonych trasach :?:


Problem z kolanem mam już od nastu lat, trenowałam kiedyś intensywnie piłkę ręczną, a jak wiadomo sport to zdrowie :roll:
Kolano skręcone, co prawda wyleczone, ale przy większych przeciążeniach puchnie. Zbiera się płyn i boli.

Co wieczór okładałam je lodem, a na stok zakładałam ściągacz. Niestety przy takiej eksploatacji ostatnie dni były ciężkie. Na tak przygotowanych trasach jak na Tuxie nie było tak źle, gorzej jest gdy pojawiają się muldy.

Odpuściłam tylko Harakiri, zjechałm już z tej trasy raz na tyłku i stwierdziłam, że to mi wystarczy ;)
Na innych czarnych śmigałam bez problemu, co sobie będę żałować. Może to trochę nieodpowiedzialne, bo kolano ważna rzecz, ale myśląc w ten sposób musiłabym też sobie odpuścić górskie wędrówki, jazdę na rowerze i wiele, wiele innych rzeczy... a nie mam zamiaru ;)

Na szczęście po kilku dniach odpoczynku kolano wraca do normy i tylko trochę w nim chrupie ;)


Dziękuję Roxi za nadzieję :D ,
ja też miałam skręcone kolano (ale na nartach) jestem po rezonansie i wiem, że większych uszkodzeń nie mam :D czuję się znacznie lepiej, chodzę na rehabilitację i bardzo bym chciała wrócić na stok już w przyszłym sezonie :P

Zdjęcia przpiękne :D :D :D

Tylko szkoda, że to już koniec...
może jeszcze drugi suplemencik :?:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.02.2011 16:16

trinity napisał(a):Tylko szkoda, że to już koniec...
może jeszcze drugi suplemencik :?:

To już się musisz uśmiechnąć do Roxi :wink:
Niby zrobiłam jakieś 1600 zdjęć 8O, ale po przejrzeniu okazuje się, że ujęcia podobne :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 16.02.2011 18:36

Jutro poszperam jeszcze w fotkach i spróbuję znaleźć rodzynki, które nie były jeszcze publikowane ;)
Może na jakiś drugi suplemencik się uzbiera :)

Edit. Właśnie przejrzałam fotki... i chyba wszystko co miało być pokazane już jest ;)
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 17.02.2011 14:41

Roxi napisał(a):... i chyba wszystko co miało być pokazane już jest

... to teraz to co nie miało być pokazane :twisted:

Ładnie tam zimą.
PZDR.
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 17.02.2011 18:07

:D
to czekam na dodatek... :D
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 18.02.2011 11:07

Brrr..., ale zimna relacja... :wink: :wink: :wink:
A to lodowate piwo... :?: :twisted:
Nic to :!: Przecież ja, koziorożec lubię zimę :!: Z tym, że narty mam jakieś takie dłuższe i cieńsze :lol: :wink: :D

pozdr
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.02.2011 20:44

janusz.w. napisał(a):Brrr..., ale zimna relacja... :wink: :wink: :wink:
A to lodowate piwo... :?: :twisted:

Nie rozgrzałeś się ani trochę? Nawet przy bombardino? :wink: :P
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.02.2011 21:49

Bombardino wczoraj zrobione z małą dolewka Baileya i jeszcze mniejszą mleka...
Było zacne... :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
W Polsce już nie jeździmy, czyli narciarska relacja na 78% - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone