Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W pogoni za flamingami… część 2 (str.50)

60% ludności świata żyje w Azji. Chiny są tak szerokie, że naturalnie powinny przeciąć do 5 oddzielnych stref czasowych, ale mają tylko jedną - narodową strefę czasową. Obywatele Singapuru, Korei Południowej i Japonii mają najwyższe średnie IQ na świecie.
W Azji znajduje się najwyższy punkt na lądzie – Mount Everest (8848 m n.p.m.) oraz najniżej położony punkt – wybrzeże Morza Martwego (430,5 m p.p.m.). Spośród 10 najwyższych budynków na świecie 9 znajduje się w Azji.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.05.2017 09:14

Komp ok, ale szajs to serwer i ten serwer, gdzie Ty umieszczasz zdjęcia.... Nic nie widzę, nawet napisu "obrazek"... :twisted:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 18.05.2017 09:26

piekara114 napisał(a):Komp ok, ale szajs to serwer i ten serwer, gdzie Ty umieszczasz zdjęcia.... Nic nie widzę, nawet napisu "obrazek"... :twisted:


Czekajcie u mnie w mieścinie ostatnio gdzieś widziałam w jakimś ogródku pięknego różowego flaminga :wink:
Beata od razu sobie o Tobie pomyślałam :wink:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2493
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 18.05.2017 11:58

piekara114 napisał(a):Plaże, które odwiedziliśmy już pokazałam, dużo ich nie było. Fajna ta plaża? Opis wskazuje, że jest tam pełna infrastruktura (my to raczej unikamy)...


O infrastrukturze nic nie wiem, nie korzystałam :D .
Z tego co pamiętam odwiedziliśmy to miejsce dlatego, ż plażę opisywano jako kontrast czarnego piasku i białych skał ...
Wrzucam jakieś zdjęcia, ale zaznaczam, że pochodzą z 2003 roku więc o jakości cyfrowych zdjęć natenczas lepiej się chyba nie rozpisywać :lol: ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mysza73 napisał(a):To może byś relacyjkę strzeliła :oczko_usmiech: ,
chętnie zobaczę jaka byłaś piękna i młoda :smo:


Musi Ci wystarczyć jak jestem tylko PIĘKNA :evil: !
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 18.05.2017 12:04

Potter napisał(a):
mysza73 napisał(a):To może byś relacyjkę strzeliła :oczko_usmiech: ,
chętnie zobaczę jaka byłaś piękna i młoda :smo:


Musi Ci wystarczyć jak jestem tylko PIĘKNA :evil: !

A ten pyrtek na pierwszym zdjęciu to Przecinek czy Młody? :lool:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2493
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 18.05.2017 12:29

No co Ty, nie widzisz uderzającego podobieństwa :twisted: ?

Obrazek
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 18.05.2017 12:31

Potter napisał(a):No co Ty, nie widzisz uderzającego podobieństwa :twisted: ?

Uuuuupssss, przepraszam :oops:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.05.2017 20:29

Na tej ostatniej focie Potter wpada do wody za chwilę...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.05.2017 08:04

Beata W. napisał(a):Czekajcie u mnie w mieścinie ostatnio gdzieś widziałam w jakimś ogródku pięknego różowego flaminga :wink:
Beata od razu sobie o Tobie pomyślałam :wink:

Dawaj go. W pokoju sobie postawię :mrgreen: :mrgreen: Pan M. będzie zaaaachwycony :mrgreen: :mrgreen: a propos rzeźb ogrodowych, chyba w środę spacerujemy po naszej mieścinie i słyszymy "po ile ta wiewiórka?" Patrzę, drewniana wiewiórka, a raczej jakiś wiewiór w rękach ma doniczki na przyszłe kwiatki, wielkości ok. 1 metra, drewniane, pomalowane na brązowo-pomarańczowe, i dlaej słyszę " sto siedemdziesiąt złotych" 8O 8O Zawału prawie dostałam jak to usłyszałam...

Potter te białe skały bardzo, bardzo fajne. Z tej platformy na 2 zdjęciu to można by na nartach wodnych startować.... Muszę się obowiązkowo wybrać na Cypr i skupić na plażach.... Może Trinity ruszy ze swoją relacją w końcu i nam plaże pokaże....
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 19.05.2017 10:22

No cenią się za te ogródkowe bibeloty :!: A ja dopiero jutro kwiatki będę kupowała.
Zobaczę co da się zrobi z tym flamingiem, gorzej jak mnie gospodarz z jakimi widłami pogoni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 19.05.2017 11:31

... no fajnie, fajnie... flamingi :D :D
ja też mam buty z flamingami :mrgreen:


piekara114 napisał(a):
Potter te białe skały bardzo, bardzo fajne. Z tej platformy na 2 zdjęciu to można by na nartach wodnych startować.... Muszę się obowiązkowo wybrać na Cypr i skupić na plażach.... Może Trinity ruszy ze swoją relacją w końcu i nam plaże pokaże....


... z tymi plażami to bez przesady, ja mogę tylko nieco pokazać :oczko_usmiech: bo nasz wyjazd był bardziej zwiedzający niż plażujący :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.05.2017 18:47

Beata W. napisał(a):No cenią się za te ogródkowe bibeloty :!: A ja dopiero jutro kwiatki będę kupowała.
Zobaczę co da się zrobi z tym flamingiem, gorzej jak mnie gospodarz z jakimi widłami pogoni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moja lawenda posadzona na parapecie (jeszcze w kwietniu) już kwitnie :D :D A do gospodarza podejdź z łopata :mrgreen: :mrgreen:

trinity napisał(a):ja też mam buty z flamingami :mrgreen:
A jakie to masz buciki? Pochwal się..
W weekend wpadłam do galerii na chwileczkę i co widzę 8O 8O :?: koszulki we flamingi, oświetlenie (łańcuch jak na choinkę) flamingowe, skarbonka flaming (jak przecenią to chyba ją kupię, tylko ciii, bo Pan. M. jeszcze nie wie...), obrus z flamingami... chyba tyle widziałam... mogłam fotki porobić :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.05.2017 18:57

sobota, 11 lutego 2017, Słone Jezioro – kolejny raz

Opuszczamy teren lotniska, droga prościutka do naszego Penthouse, a po drodze jest jezioro, a na nim różowe, nie punkciki, ale dobrze widoczne stado flamingów 8O 8O :D :D . Nie skręcamy do Penta tylko troszkę dalej parkujemy na niewielkim parkingu przy punkcie „widokowym”. Są tu stoliki i ławki i tablice informacyjne, ale to mało ważne, bo w jeziorze brodzi stadoooooo flamingów….. różowiutkich…. I są bardzo blisko….
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 22.05.2017 21:56 przez piekara114, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.05.2017 21:12

sobota, 11 lutego 2017, Słone Jezioro i flamingi

Ale, ale….. Widzę, że na wysokości wyjazdu z naszego osiedla flamingi są jeszcze bliżej, więc przełażę przez krzaczory i większe i niższe (moje chłopaki oczywiście ze mną nie poszły…..) dochodzę do miejsca, z którego do flamingów mam dosłownie z 5 metrów 8O 8O 8O …gdybym miała kalosze to na milion procent bym tam do nich podeszła… chyba by mnie nie pomyliły z krewetkami słonowodnymi, którymi się tu żywią….
Obrazek

Obrazek

Szkoda tylko, że niebo nie jest błękitne, bo było by więcej niż idealnie….


Taniec flamingów jest niesamowity…. jeden wydaje taki odgłos trochę podobny do rechotu żaby i na raz wszystkie zaczynają równiutko kręcić głową w prawo, lewo, prawo ……. Kilka chwil przerwy, rechot i znowu prawo, lewo, prawo, lewo…. W między czasie, głowa do wody i rozłożenie skrzydeł…. I znowu rechot…..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i co? Nie są piękne???
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 23.05.2017 07:44 przez piekara114, łącznie edytowano 2 razy
bernidi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 23.11.2016
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernidi » 22.05.2017 21:16

piekara114 napisał(a):
No i co? Nie są piękne???


Piękne... :)

Pozdrawiam Wojtek
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2493
Dołączył(a): 15.03.2006
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 22.05.2017 21:20

Piękne. Ale ja i tak się ptaków boję :oops: . Pewnie w młodości Hitchcocka sie naoglądałam ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Azja



cron
W pogoni za flamingami… część 2 (str.50) - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone