Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

w 14 dni dookoła Chorwacji - jednodniowe noclegi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3764
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 11.05.2014 07:41

Jak masz jakiś sprawdzony namiar na nocleg w Wiedniu, to również możesz podesłać, może się przyda na jakiś dłuższy weekend choćby. :)
karo81
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 08.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karo81 » 11.05.2014 15:35

Lednice napisał(a):Na booking.com jest spory wybór, patrz się na lokalizację, żeby było w centrum miasta :D
Namiary na PW, napisać :wink:


Jak najbardziej poproszę namiary. Dzięki!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.05.2014 16:12

Poszło do Was :wink:
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3764
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 11.05.2014 16:15

Wielkie dzięki. :)
Rafal_X
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal_X » 11.05.2014 17:04

baunty napisał(a):Z Kalisza do Plitvickich jest niecałe 1100km, to nie jest aż tak dużo, ale sama zdecydujesz - ja wolałbym dotrzeć do Plitvickich Jez., z ribem na przyczepce robiłem dłuższą trasę bez noclegu.

To ja jeszcze podam inną propozycję. Jako, że jedziecie we dwoje (chyba się nie mylę?), to może z PL wyjechać w piątek po południu, przespać się gdzieś na trasie, nawet na autostradowym parkingu i dojechać do Plitwic na nocleg?
Z Radomia wyjechałem w 2009 roku ok. 15-tej. Pół godziny przejazd przez miasto, bo akurat mieszkam na północy. Cieszyn ok 22, Bratysława jakoś po północy. Spanie w aucie na parkingu za Wiedniem i o 15-16 byłem w Puli. Do Plitwic jest zbliżona odległość.
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 17.05.2014 07:01

jak widać extrema budzi zainteresowanie i dobrze-przejazd przez Trogir i Split toż to dwa dni minąc przejazdem to zbrodnia przy takich przejazdach to pozostaje tylko jazda i spanie nie odczujecie klimatu Chorwacji wręcz zmarnujecie czas,a tego nigdy na Chorwację za dużo niemniej życzę spełnienia planów :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
w 14 dni dookoła Chorwacji - jednodniowe noclegi - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone