Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vrsar czy Rovinj

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dudi76
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 27.12.2012
Namiar na kwaterę

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudi76 » 28.12.2012 00:57

Szukam namiaru na kwaterę (2+2) we Vsarze, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
margaryt
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 18.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) margaryt » 18.01.2013 11:46

Czy może ktoś podać jakieś namiary na apartmany we Vrsar? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 18.01.2013 20:19

margaryt napisał(a):Czy może ktoś podać jakieś namiary na apartmany we Vrsar?

Ostateczność > klik, gdyby tym sposobem nie udało Ci się nic godnego namierzyć. :wink:
Franek77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franek77 » 09.06.2013 00:46

Dawno mnie nie było na forum i widzę kilka pytań o namiary na kwatery itp.
Ja byłem tam:
http://www.istra.hr/en/accommodation/pr ... escription

Apartament bardzo fajny, czysty: sypialnia + pokój z aneksem kuchennym - 2 duże łóżka.
Ok. 15 minut spacerkiem do plaży, 10 minut do centrum miasta.
Pani całkiem miła, moja żona była wtedy w 5 miesiącu ciąży i Dubravka troszczyła się o nas jak o własne dzieci :)
Polecam, ty, którym nie przeszkadza że do plaży trzeba podejść kawałek.
Samo miasteczko idealne na urlop w Istrii, spokojniejsze i tańsze niż Rovnij i Porec.
dona10
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 28.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dona10 » 08.07.2013 21:42

No ja już jestem po .... byliśmy we vrsar przepięknie , rovnij perełka i poreć także ma swój urok, zanleżliśmy nawet tak jak chciałam oliwę prosto od gospodarza , rakiję i winko , było przebosko , jak coś piszcie . :)
mrprooper
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrprooper » 10.07.2013 20:38

Witam! Wybieram się pod koniec lipca do Vsar. Czy mógłbyś podać mi namiar na te kwatery? Był bym wdzięczny.
barbidulek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) barbidulek » 12.08.2013 14:25

Witam serdecznie, Dołączam sie do prośby odnośnie namiarów na kwaterę dla 5 osób w Vsar. Zwiedziłam juz Makarska i Dalmację, teraz ciekawi mnie Istria. Wyjeżdżamy w sobotę wieczorem. mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam juz prawie z CRO.
grzeslaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 31.03.2014 11:34

Witam,

Chciałbym odświeżyć temat. Także mam dylemat gdzie jechać.
Jeśli ktoś ma namiary na fajny apartament w Vrsar to proszę o info: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam!
Kasia25
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 11.04.2014 10:37

grzeslaw napisał(a):Witam,
Chciałbym odświeżyć temat. Także mam dylemat gdzie jechać.


Zdecydowanie polecam Vrsar.
1) mniejszy zgiełk, choć miasto również mniejsze..
2) lepsze widoki, Porec ładny - ale płaski, na Vrsarze w centrum miasta jest wzniesienie a na jego szczycie crkva sv. Martina oraz dzwonnica - stąd też rozpościera się przepiękny widok na okoliczne wyspy i wysepki których z dołu nie widać.

Obrazek
Vrsar


3) z Vrsar blisko jest na wycieczkę np na Limski Kanał lub archipelag Briuni...
4) niedaleko jest piękny camping Koversada, z równie piękną wyspą...
można by tak jeszcze kilka powodów wymienić... ;)

pozdrawiam
Rafolo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafolo » 14.06.2015 19:02

Witam
Czytając ten temat - chyba nie pozostaje mi zastanawiać się dłużej - i zdecyduję się na Vrsar.
Czy można prosić wszystkich, którzy tam byli - o namiary na godziwe kwatery ?
Proszę pisać na: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pablo Rafael
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 18.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pablo Rafael » 23.06.2015 19:11

Witam ja się póki co skłaniam ku Rovinj, ostatnio byłem w Primosten i nie narzekam :) mam tylko pytanie czy ceny około 17 e za osobę ( mamy na oku apartament 4+2, a nas 5 dorosłych) to dobra cena ? W Primostenie płaciłem podobnie no ale ...dalmacja ;)

czy macie jakieś namiary na sprawdzone konoby, mini winiarnie ;) ?

Z racji tego że chcemy jechać tak by rano być na pletvickich to w tym roku w ciemno odpada , bo niechciałbym o 20 wieczorkiem szukać apartamentu :)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 23.06.2015 20:55

Pablo Rafael napisał(a):Witam ja się póki co skłaniam ku Rovinj...

czy macie jakieś namiary na sprawdzone konoby, mini winiarnie ;) ?

W samym Rovinju nie polecę, ale jeśli miałbyś ochotę kawałek podjechać albo się przespacerować to po lewej stronie drogitna ostatnim zakręcie przed campem Polari jest zjazd do konoby Dub, którą bardzo, bardzo polecam. A winiarnia też jest zaraz obok - po drugiej stronie drogi - jak dobrze z właścicielem pogadasz to i rakiję kupisz ;-)

Konoba czynna od 16 do 23
Winiarnia do 21

... aaa - mimo niskiego sezonu nie liczyłabym na brak tłumów. Wróciłam w niedzielę - w miasteczku móstwo ludzi :-)
qboss755
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) qboss755 » 01.07.2015 09:27

Witam

poszukuje tanich noclegów blisko morza w Vrsar

ma ktoś coś?

proszę na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dziękuję
Andzia200611
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia200611 » 10.01.2016 19:49

Witam! Ja również poszukuję noclegu w miasteczku Vrsar. Dwie osoby, w lipcu. Zależy mi na apartamencie z widokiem na morze. Baaardzo proszę o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
logoesr1
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) logoesr1 » 31.01.2016 15:36

Witam Was,

Przyłączam się do próśb forumowiczów odnośnie noclegu w Vrsar lub Rovinj. Upatrzyłem kilka miejsc w Rovinj ale czytając wasze odpowiedzi drugie miasteczko wydaje się być lepsze do odpoczynku. Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Vrsar czy Rovinj - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone