Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

VRSAR był może ktoś

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tomala1978
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.04.2012
VRSAR był może ktoś

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomala1978 » 24.01.2013 12:11

Witam, czy był ktoś z Was w VRSAR , macie jakieś zdanie o tej miejscowości.
My to 2+1 szukamy raczej spokojnej miejscowości.
Wielkie dzięki za odpowiedź.
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 24.01.2013 12:37

Ja byłam i bardzo polecam ,mała, , spokojna miejscowość -co nie znaczy ,że nudna .Klimatyczne uliczki , przyjemne knajpki z dobrym jedzeniem i fajne małe plaże. Nam się bardzo podobało , byliśmy 2 razy bo właściciel apartamentu w którym mieszkaliśmy stał się naszym dobrym znajomym .Poza tym można zwiedzić Pule i inne miejscowości na Istrii.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 24.01.2013 13:26

Tomala1978 napisał(a):Witam, czy był ktoś z Was w VRSAR , macie jakieś zdanie o tej miejscowości.
My to 2+1 szukamy raczej spokojnej miejscowości.
Wielkie dzięki za odpowiedź.

Był był...
Hmmm...spokojna miejscowość to raczej nie jest zbyt popularna miejscowość. Im większy ruch turystyczny, tym mniej spokoju.
Vrsar jest tak pomiędzy popularnymi a średnio znanymi. Ale to zależy czego się oczekuje poza spokojem i co to jest ów spokój.
Najgorzej jest w sierpniu (Włosi!).
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.01.2013 13:32

Tomala1978
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomala1978 » 24.01.2013 14:35

Dzięki za odpowiedź :) Myślę że w tym roku zwiedzimy ten skrawek Chorwacji .
A jakie ceny w tym rejonie pytam bo słyszałem że podobno drożej w porównaniu np do Dalmacji ,
do tej pory jeździliśmy właśnie w tamte okolice no i chcieliśmy zwiedzić coś innego .
A może macie jakieś namiary na kwatery .
Qkiz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 11.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qkiz » 25.01.2013 15:39

mucha napisał(a):Ja byłam i bardzo polecam ,mała, , spokojna miejscowość -co nie znaczy ,że nudna .Klimatyczne uliczki , przyjemne knajpki z dobrym jedzeniem i fajne małe plaże. Nam się bardzo podobało , byliśmy 2 razy bo właściciel apartamentu w którym mieszkaliśmy stał się naszym dobrym znajomym .Poza tym można zwiedzić Pule i inne miejscowości na Istrii.


nie mogę wysłać Ci zapytania na pw stąd tu sprobuje :)
możesz napisać coś więcej o swoim nowym znajomym? jak wygląda kwatera, jaka cena i lokalizacja? o ile to oczywiście nie problem ;)
dzięki :papa:
Qkiz
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 25.01.2013 16:00

Też poproszę o namiar :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone