Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vrboska - Nudist Camp

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Blizz
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blizz » 02.03.2013 18:12

Chyba przygotuje sobie modyfikacje gwoździ stalowych do budowy dachów ;P (myśle że średnica 6mm i długość 20cm wystarczy) :P
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 02.03.2013 19:05

To jest dobry pomysł :) ma oczywiście pewne wady bo gwoździe sporo ważą :) są też chyba rdzewne :) widziałem kiedyś, że pod główką ktoś dospawał krótkie poprzeczki.
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 03.05.2013 16:03

We Vrbosce na kempingu większość ludzi ,nie wyłączając mnie i mojego męża są dość posunięci w latach,co nie znaczy,że nie mamy młodej duszy.Bywamy tam od wielu lat i spotykamy tam tych samych ludzi.Nie znaczy to,że nie ma tam młodych ludzi .My generalnie bywamy po sezonie-koniec sierpnia,wrzesień.Była sytuacja parę lat temu,kiedy przyjechało duże ,bardzo młode,rozwrzeszczane i nie do końca rozebrane towarzystwo z Francji.po 2 dniach zostali grzecznie wyproszeni.
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 09.05.2013 13:25

grzecznie wyproszeni bo rozwrzeszczeni czy bo nie do końca rozebrani? myślę, że zasilimy grupę 'metrykalnie w zawsze średnim wieku, duchem - wiecznie młodzi'
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 10.05.2013 19:54

Jedno i drugie-po prostu byl iokropni.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 10.05.2013 20:18

bettina57 napisał(a):We Vrbosce na kempingu większość ludzi ,nie wyłączając mnie i mojego męża są dość posunięci w latach,co nie znaczy,że nie mamy młodej duszy.Bywamy tam od wielu lat i spotykamy tam tych samych ludzi.Nie znaczy to,że nie ma tam młodych ludzi .My generalnie bywamy po sezonie-koniec sierpnia,wrzesień.Była sytuacja parę lat temu,kiedy przyjechało duże ,bardzo młode,rozwrzeszczane i nie do końca rozebrane towarzystwo z Francji.po 2 dniach zostali grzecznie wyproszeni.


Cokolwiek dziwna ta wypowiedź :mrgreen:
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 11.05.2013 11:18

Nie rozumiem,co w tym dziwnego?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.05.2013 18:55

Przeczytałem i tak uważam :) czytałaś ? :papa:
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 12.05.2013 21:23

Masz prawo tak uważać,tylko może wytłumaczysz dlaczego?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.05.2013 21:41

Proszę :) dla mnie jest niezrozumiałym np to co chciałaś przez poniższy wpis powiedzieć :

"We Vrbosce na kempingu większość ludzi ,nie wyłączając mnie i mojego męża są dość posunięci w latach,co nie
znaczy,że nie mamy młodej duszy."

Domniemywam :), że miałaś chyba na myśli, iż na kempingu przebywają w większości starsze osoby ( zawile poprzez konstrukcję tego zdania jakoś to napisałaś), a z tym stwierdzeniem bym polemizował przynajmniej w innych miesiącach. Co do tego ma Wasza z pewnością młoda dusza ? :)

Za chwilę piszesz, że są tam jednak młodzi ludzie :) :
"Nie znaczy to,że nie ma tam młodych ludzi ."

Dodajesz też :

"My generalnie bywamy po sezonie-koniec sierpnia,wrzesień."

Tu się już robi mętlik bo czytelnik nie będący tam nigdy nie jest w stanie określić jak tam naprawdę jest. Czy są i ew. kiedy młodzi ludzie :) skoro generalnie przebywacie w sierpniu i wrześniu to co z pozostałymi miesiącami ? Słowo "generalnie" sugeruje, że bywaliście czy też bywacie w innych miesiącach :)
:papa:
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 14.05.2013 22:37

Jeśli ktoś chce bliższych informacji,czekam na pytania.A o braku rozumienia słowa pisanego ostatnio wiele się mówi
normalny
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) normalny » 15.05.2013 08:41

Mamy pytanie;czy przedłużacz z końcówką jak do kosiarki będzie pasował ?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.05.2013 09:21

bettina57 napisał(a):Jeśli ktoś chce bliższych informacji,czekam na pytania.A o braku rozumienia słowa pisanego ostatnio wiele się mówi


Cóż..............., z pewnością mea culpa (chociaż o pisaniu też się wspomina, a kolega Bocian jako purysta językowy z pewnością coś by mógł Ci o tym powiedzieć) :mrgreen:

Nie mam kosiarki więc nie wiem jaka to końcówka. Używałem najzwyklejszego przedłużacza, tyle że 40 m :)
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 15.05.2013 21:14

Na kempingu Vrboska Nudist byłam w czerwcu,sierpniu i wrześniu.Wysoki sezon i najwięcej ludzi jest tam od 15 lipca do 15 sierpnia.Poza sezonem większość stanowią stali bywalcy, raczej starsi,są też rodziny z małymi dziećmi.Młodych ludzi jest wtedy raczej mało..Miło czas można było spędzać w restauracji kempingowej,prowadzonej od wielu lat przez jedną rodzinę.Niestety,przegrali przetarg na prowadzenie restauracji w2012r i przenieśli się na Krk.Nie wiem jak jest tam teraz,bo ostatni raz byłam we Vrbosce w 2011 r.Ogólnie kemping bardzo spokojny .Odpowiadam na pytania,które wystarczyło zadać bez niepotrzebnych podchodów.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.05.2013 08:50

bettina57 napisał(a):Jeśli ktoś chce bliższych informacji,czekam na pytania.A o braku rozumienia słowa pisanego ostatnio wiele się mówi

Nie wiem w zrozumieniu czego mógłby tu być problem... Sądzę , ze tylko indywidualne ograniczenia mogą to spowodować. Tekst jasny i przejrzysty...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Vrboska - Nudist Camp - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone