Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice + wycieczki, czyli I raz CRO samochodem 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 09.10.2012 11:39

maniust napisał(a):
Quecal napisał(a):Podbijam poszukiwanie klimatycznego i "żywego" miasteczka w Istrii :hut:

Klimatyczne to na pewno Rovinj bez dwóch zdań , ale czy żywe tak jak Makarska , Vodice to chyba raczej nie , no ale w sezonie tam nie byłem.
We wrześniu 2009 załapałem się na jakieś Święto wina.
Knajp , konob full ......... dyskotek chyba nie widziałem , albo nie zwracałem uwagi.

Poszukaj relacji z Rovinj jest ich sporo na Cropli ... :wink:

Pozdrav


Maniust Dzięki wielkie juz powoli przeglądam różne relacje, a szczególnie Rovinj w takim razie.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 25.03.2013 13:38

Quecal
mam pytanie odnośnie zwiedzania Budapesztu, gdzie parkowaliście ?
wyso
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wyso » 25.03.2013 16:00

też się dołączę do pytania, masz jakiś plan zwiedzania Budapesztu? i gdzie zaparkowaliście?
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 29.03.2013 09:16

darek1 napisał(a):
maniust napisał(a):Obrazek

:



Mój Ty Boże. Nigdy w życiu wypoczywać na takiej plaży. No chyba, że dziewuchy oglądać bez górnego odzienia to tak.

No nie wiem, czy to nie FOTOSHOP bo u mnie to było tak:
Załączniki:
o.JPG
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 07.05.2013 14:34

Witam

beagm
wyso


W kolejności zamieszczonych przeze mnie fotek parkowaliśmy:
1. Na parkingu (ogromny prostopadle do ul. Dózsa Gyorgy Ut wzdłuż parku i bezpłatny) ul. Felvonulasi ter
2. Na parkingu (mało miejsc trzeba się pokręcić wkoło; w pobliżu mostu; bilety z automatu) ul. Eotvos ter
3. Na dziko (na jezdni przy chodziku stało kilka autek i w środku my; tuż przed szlabanem parkingu strzeżonego w odległości 100m; bezpłatnie) ul. Hunyadi Janos Ut

Wybaczcie, że tak późno odpowiadam, byłem po za zasięgiem - mam nadzieję, że nie za późno :?
Mogę dodać rzuty z google maps jeżeli będzie taka potrzeba.

Fresz

W środku sezonu, w samo południe dokładnie tak to wygląda jak na mojej fotce :mrgreen:
Ale przedstawiłeś ciekawą alternatywę dla tych, którzy mijają Vodice ze względu na tłok - jak widać i tam może być cicho i spokojnie :wink:

Pozdrawiam
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 07.05.2013 20:03

Quecal napisał(a):

Fresz

W środku sezonu, w samo południe dokładnie tak to wygląda jak na mojej fotce :mrgreen:
Ale przedstawiłeś ciekawą alternatywę dla tych, którzy mijają Vodice ze względu na tłok - jak widać i tam może być cicho i spokojnie :wink:

Pozdrawiam


Quecal jak to dobrze, że są jeszcze ludzie znający się na żartach :D :D
Moje zdjęcie obrazuje stan pogody w Vodicach na 8.06.2012 r. Ale i tak, był to jedyny dzień w którym nie zażywałem kąpieli :) :) Pozdrawiam
wyso
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wyso » 08.05.2013 09:36

Quecal napisał(a):Witam

beagm
wyso


W kolejności zamieszczonych przeze mnie fotek parkowaliśmy:
1. Na parkingu (ogromny prostopadle do ul. Dózsa Gyorgy Ut wzdłuż parku i bezpłatny) ul. Felvonulasi ter
2. Na parkingu (mało miejsc trzeba się pokręcić wkoło; w pobliżu mostu; bilety z automatu) ul. Eotvos ter
3. Na dziko (na jezdni przy chodziku stało kilka autek i w środku my; tuż przed szlabanem parkingu strzeżonego w odległości 100m; bezpłatnie) ul. Hunyadi Janos Ut

Wybaczcie, że tak późno odpowiadam, byłem po za zasięgiem - mam nadzieję, że nie za późno :?
Mogę dodać rzuty z google maps jeżeli będzie taka potrzeba.

Fresz

W środku sezonu, w samo południe dokładnie tak to wygląda jak na mojej fotce :mrgreen:
Ale przedstawiłeś ciekawą alternatywę dla tych, którzy mijają Vodice ze względu na tłok - jak widać i tam może być cicho i spokojnie :wink:

Pozdrawiam




Oki wielkie dzięki
AdamKce
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 27.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamKce » 08.02.2015 20:03

Super RELACJA.
Też mnie przeraża ta plaża, ale co zrobić :D
Od czegoś trzeba zacząć.
Quecal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quecal » 26.05.2015 23:02

AdamKce napisał(a):Super RELACJA.
Też mnie przeraża ta plaża, ale co zrobić :D
Od czegoś trzeba zacząć.


Dzięki :mrgreen: Starałem się...
A plaża no cóż bywają zwolennicy i przeciwnicy :boss:

Nie ukrywam, że często wracam do tej relacji...
Tym bardziej doceniam to i ogólnie forum, które generuje relacje podróżników - super sprawa!
To zupełnie co innego jak puste przeglądanie fotografii z płytki... Relacja, opisy, fotografie, dopiski innych forumowiczów wzmacniają wspomnienia jakby to było niemalże wczoraj :wink:

Pozdrawiam
Kamil
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Vodice + wycieczki, czyli I raz CRO samochodem 2012 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone