Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Srima - Vodice - Tribunj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011
Srima - Vodice - Tribunj

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 24.01.2011 11:36

witam serdecznie wszystkich Forumowiczów;-) czy ktoś z Was przebywał, w jakikolwiek sposób miał do czynienia lub cokolwiek słyszał o apartamentach Rafaella i Paola w Srimie? będę wdzięczny za wszystkie informacje;-)
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 26.01.2011 10:18

nikt z Was nie był w Srimie??? nie wierzę!!!! :oops:
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 26.01.2011 10:29

Ja byłam i będę w tym roku ale te apartamenty nie są mi znane.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 26.01.2011 10:32

Też byłem i też te apartamenty nie są mi znane :D
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 26.01.2011 10:41

bardzo dziękuję za reakcję :lol:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 26.01.2011 10:45

Dodam, że pobyt tam wspominam bardzo dobrze.
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011
podpowiedź

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 29.01.2011 10:16

te apartamenty znajdują się z tyłu baru Baza, który jest przy jednej z plaż w Srimie :lol: hmmmmm może to pomoże;-)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 29.01.2011 15:34

Do Srimy w ciemno , jest w czym wybierać do bólu nawet chyba lipiec - sierpień.
Jak nie w pierwszej linii , to drugiej na mur coś się znajdzie.
Szliśmy od Vodic do Srimy i jeszcze kawał dalej , podziwiając apartani , ale tego apartamentu nie kojarzę. :?
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 29.01.2011 16:01

no tak, tylko że my jedziemy w sierpniu w 9 osób w tym 3 dzieci i do tego chcemy jeden duży apartament, więc w ciemno raczej odpada 8)
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 29.01.2011 18:59

KrisM napisał(a):no tak, tylko że my jedziemy w sierpniu w 9 osób w tym 3 dzieci i do tego chcemy jeden duży apartament, więc w ciemno raczej odpada 8)


My chcieliśmy tam jechać, Pan odpisał, że Rafaella jest wolna, za dwa dni odpisałem, że ok - jesteśmy zainteresowani i 2 tygodnie cisza - dopadłem go potem na FB to stwierdził, że ten termin jest już w części zarezerwowany i czy możemy przyjechać wcześniej. To ja mu, że 2 tygodnie temu wysłałem maila na takiego i takiego maila - a on na to, że tamten jest nieaktualny - i tyle - kontakt się urwał.
Ale ogólnie w tej cenie to super warunki.
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011
Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 06.07.2011 18:26

Witam, 04.07 wróciłem z pierwszych wakacji w Chorwacji. Podróż przygotowałem m.in. dzięki cro.pl. Jeżeli kogoś interesowałoby spokojne miejsce, w pierwszej linii do plaży, jakieś 10m, życzliwy właściciel i dogodna cena to proszę przesłać info na email biuro(at)murowanie.pl. Polecam lokalizację, 25km od KRKA, statki na KORNATI, Trogir i Zadar 60km, Plitvice Lakes - nie byłem jeszcze w tak ładnym miejscu.
Wakacje były wspaniałe.

Następne na pewno Croatia - ale dalej Dubrovnik.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Vodice Srima

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 06.07.2011 19:02

robpil napisał(a):Witam, 04.07 wróciłem z pierwszych wakacji w Chorwacji. Podróż przygotowałem m.in. dzięki cro.pl. Jeżeli kogoś interesowałoby spokojne miejsce, w pierwszej linii do plaży, jakieś 10m, życzliwy właściciel i dogodna cena to proszę przesłać info na email biuro(at)murowanie.pl. Polecam lokalizację, 25km od KRKA, statki na KORNATI, Trogir i Zadar 60km, Plitvice Lakes - nie byłem jeszcze w tak ładnym miejscu.
Wakacje były wspaniałe.

Relacje .......dawaj .....powspominamy :lol:

W Srimie apartamenty są przepiękne , aż scenka opada....... :?

np....

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

i wiele , wiele innych.......
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 07.07.2011 06:53

Czekamy na relację, tym bardziej że Srima mało opisana na Cro.forum, a pytań o nią było :)
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 07.07.2011 09:55

Witam, oczywiście w podzięce za okazaną pomoc postaram się trochę opisać Srime i okolice, ale dopiero w niedzielę. Co do zdjęcia powyżej - to domek na zdjęciu był wyjątkowy i chyba nie do wynajęcia, bardzo dużo osób robiło sobie zdjęcia przy tej villi.
ewelka8212
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.07.2011
Chętnie skorzystam z przydatnych informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka8212 » 07.07.2011 19:21

Witam
wybieramy się z rodziną od 18-25.08 do Chorwacji, jedziemy tam po raz pierwszy, nie mamy jeszcze żadnego noclegu upatrzonego.Na razie serfuję po internecie i szukam wszelkiego rodzaju informacji.W jaki region najlepiej pojechać, jedziemy w 5 osób, w tym 4 osoby dorosłe od 21 do 29 lat i dziecko 9 lat. Nie zależy nam na miejscowości gdzie są tłumy,bardziej zależy mi na żwirowej plaży w pobliżu, żeby wszystkie plaże w pobliżu nie były tylko betonowe. Jedziemy z córką, która nie za dobrze pływa .Nastawiamy się też na zwiedzanie , nawet dosyć sporo zwiedzania.Jestem maniaczką fotografii (początkującą), ale już się nie mogę doczekać tych widoków.Więc bardzo proszę o jakieś dobre rady na początek, gdzie się najlepiej wybrać , w jakie rejony, może konkretnie ktoś zechce mi polecić jakąś miejscowość no i jakieś namiary na sprawdzone i niedrogie (w granicach rozsądku) noclegi. Jak w Chorwacji wygląda sytuacja z LPG, czy na każdej stacji paliw jest?. Gdzie kupujecie winiety, jedziemy z Wrocławia, może to coś pomoże?. Jakie są ceny, np: ile kosztuje obiad, piwo, deser lodowy?. Czy jadąc do Chorwacji zaopatrywaliście się w Polsce we wszystką walutę, która jest potrzebna na opłaty drogowe i na paliwo tankując po drodze, czy może wymienialiście kasę po drodze.?. Jeżeli ktoś z Was może mi pomóc w odpowiedziach na te pytania będę bardzo wdzięczna , mam jeszcze masę innych pytań, ale to później na razie chciałabym wiedzieć to
Pozdrawiam
ewelka
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Srima - Vodice - Tribunj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone