Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Srima - Vodice - Tribunj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Chętnie skorzystam z przydatnych informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 07.07.2011 19:41

ewelka8212 napisał(a):Więc bardzo proszę o jakieś dobre rady na początek, gdzie się najlepiej wybrać , w jakie rejony, może konkretnie ktoś zechce mi polecić jakąś miejscowość no i jakieś namiary na sprawdzone i niedrogie (w granicach rozsądku) noclegi. Jak w Chorwacji wygląda sytuacja z LPG, czy na każdej stacji paliw jest?. Gdzie kupujecie winiety, jedziemy z Wrocławia, może to coś pomoże?. Jakie są ceny, np: ile kosztuje obiad, piwo, deser lodowy?. Czy jadąc do Chorwacji zaopatrywaliście się w Polsce we wszystką walutę, która jest potrzebna na opłaty drogowe i na paliwo tankując po drodze, czy może wymienialiście kasę po drodze.?. Jeżeli ktoś z Was może mi pomóc w odpowiedziach na te pytania będę bardzo wdzięczna , mam jeszcze masę innych pytań, ale to później na razie chciałabym wiedzieć to
Pozdrawiam
ewelka

ewelka zajrzała chociaż w jeden temat na forum TU?
Coś słabo ewelka surfowała po necie , bo na wszystkie pytania i wiele , wiele innych można znaleźć na forum.
ewelka8212 napisał(a):mam jeszcze masę innych pytań, ale to później na razie chciałabym wiedzieć to

8O 8O
wikus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikus » 07.07.2011 19:43

wreszcie ktoś wrócił ze Srimy! Już myślałam, że nikt tam nie jeździ, napisz proszę jakie są plaże, czy jest co robić wieczorem,jeśli można to wrzuć parę fotek
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 07.07.2011 19:48

podłączam się pod pytanie;-) ja jadę w sierpniu do Srima II. więc to chyba bliżej centrum tej miejscowości. jak w Srimie z plażami i zejściem do wody. jakieś atrakcje dla dzieci?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 07.07.2011 19:50

wikus napisał(a):wreszcie ktoś wrócił ze Srimy! Już myślałam, że nikt tam nie jeździ, napisz proszę jakie są plaże, czy jest co robić wieczorem,jeśli można to wrzuć parę fotek

Prócz apartamentów , plaży , deptaku przy plaży , klifu , kilku sklepów ....nic w Srimie nie ma.
Srima to oaza spokoju z długąąąąąąąąąą plażą......

Obok Srimy są Vodice ....10 minut pięknym deptakiem piechotą , tam się więcej dzieje.....

Można o Srimie i Vodicach i nie tylko ....poczytać np. TU :)
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 07.07.2011 22:06

maniust napisał(a):
wikus napisał(a):wreszcie ktoś wrócił ze Srimy! Już myślałam, że nikt tam nie jeździ, napisz proszę jakie są plaże, czy jest co robić wieczorem,jeśli można to wrzuć parę fotek

Prócz apartamentów , plaży , deptaku przy plaży , klifu , kilku sklepów ....nic w Srimie nie ma.
Srima to oaza spokoju z długąąąąąąąąąą plażą......

Obok Srimy są Vodice ....10 minut pięknym deptakiem piechotą , tam się więcej dzieje.....

Można o Srimie i Vodicach i nie tylko ....poczytać np. TU :)


Dosłownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011
Re: Chętnie skorzystam z przydatnych informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 07.07.2011 22:11

maniust napisał(a):
ewelka8212 napisał(a):Więc bardzo proszę o jakieś dobre rady na początek, gdzie się najlepiej wybrać , w jakie rejony, może konkretnie ktoś zechce mi polecić jakąś miejscowość no i jakieś namiary na sprawdzone i niedrogie (w granicach rozsądku) noclegi. Jak w Chorwacji wygląda sytuacja z LPG, czy na każdej stacji paliw jest?. Gdzie kupujecie winiety, jedziemy z Wrocławia, może to coś pomoże?. Jakie są ceny, np: ile kosztuje obiad, piwo, deser lodowy?. Czy jadąc do Chorwacji zaopatrywaliście się w Polsce we wszystką walutę, która jest potrzebna na opłaty drogowe i na paliwo tankując po drodze, czy może wymienialiście kasę po drodze.?. Jeżeli ktoś z Was może mi pomóc w odpowiedziach na te pytania będę bardzo wdzięczna , mam jeszcze masę innych pytań, ale to później na razie chciałabym wiedzieć to
Pozdrawiam
ewelka

ewelka zajrzała chociaż w jeden temat na forum TU?
Coś słabo ewelka surfowała po necie , bo na wszystkie pytania i wiele , wiele innych można znaleźć na forum.
ewelka8212 napisał(a):mam jeszcze masę innych pytań, ale to później na razie chciałabym wiedzieć to

8O 8O



Z LPG nie ma problemu, prawie na każdej stacji, co prawda cena prawie 3 zł za litr ale to już inna sprawa. Winiety kupowałem na stacjach przed wjazdem na autostradę, w Chorwacji nie ma winiet, są bramki, możliwość zapłaty w kunach lub euro, reszta zawsze w kunach, ja płaciłem kartą. Według mnie najlepiej posiadać euro i na miejscu wymienić na kuny, kurs od 7,25 do 7,45 kuny za euro.
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 08.07.2011 11:21

a po jakim kursie są obecnie wymieniane złotówki? może ktoś ma takie informacje - żeby porównać to z operacją wymiany euro na kuny
ewelka8212
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka8212 » 08.07.2011 17:59

dzięki ,,robpil'' za kilka przydatnych inf. mam niesamowity mętlik , bo im więcej tu wyczytałam tym mniej wiem.
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 10.07.2011 11:34

Krótka fotorelacja z Srima

Obrazek

Widok z tarasu

Obrazek

Widok z tarasu 2

Obrazek

Widok z plaży

Obrazek

Plaża


Obrazek

Plaża 2

Obrazek

Widok z plaży 2

Obrazek

Bar na plaży

Obrazek

Plaża z bliska

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Plaża przy hotelu Olimpia
wikus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikus » 10.07.2011 22:08

Czy Srima ma jakieś centrum,czy cały czas mowa o centrum Vodic?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.07.2011 06:34

wikus napisał(a):Czy Srima ma jakieś centrum,czy cały czas mowa o centrum Vodic?

Srima nie ma centrum , jeśli masz na myśli miasteczko w stylu żeby coś pozwiedzać , konoby i pizzerie itp.
Srima to jak pisałem wyżej , apartamenty, plaża, deptak i klif.
Ze Srimy do Vodic -na piechotę 10-15 min i tam jest centrum.
Chociaż Vodice nie są miasteczkiem w stylu Primosten czy Trogir i mało tam jest do zwiedzania , wręcz bardzo mało.
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 11.07.2011 06:52

Witam wróciłam właśnie ze Srimy, tak jak piszą przed mówcy Srima to spokojne miejsce w sam raz do odpoczynku dla rodzin z małymi dziećmi. A że do Vodic nie daleko to wieczorkiem można się zawsze wybrać na spacer, droga do Vodic biegnie wzdłuż plaży wiec jest co podziwiać.

ROBPIL masz więcej zdjęć? Bo z postu wynika że byliśmy koło siebie. Na jednym z twoich zdjęć jest "mój" taras.
wikus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikus » 11.07.2011 16:54

Dzięki,uspokoiliście mnie,bo my właśnie z małymi dziećmi
robpil
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robpil » 11.07.2011 21:46

Tak, mam więcej zdjęć.
Zgadza się, byliśmy obok siebie.
Wyjechaliśmy tydzień wcześnie.
Czy temperatura wody się podniosła?
Jak samochód?

Pozdrawiam
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 12.07.2011 06:11

Witam, temperatura wody nieznacznie się podniosła. Jeśli chodzi o samochód to trochę go poskręcaliśmy i dało radę jeździć nawet tak źle nie wyglądał, dziś czekamy na oględziny - mam nadzieje że nie będzie problemów z uzyskaniem odszkodowania. Ja też mam kilka zdjęć jak dziewczyny się razem bawią - podaj adres e-mail to prześlę. Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Srima - Vodice - Tribunj - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone