Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

vodice srima gorąca prosba

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005
vodice srima gorąca prosba

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 16.04.2007 22:38

byłem pare razy w croati !ale najbardziej podobało mi sie w vodice srima!
teraz mam problem byk problem !!!!!!! :cry: Chce jechac w tym roku do croati do vodice srima ale nie mam zdnych namiarków moze ktoś ma tam ciekawe oferty apartamentów dla 7 osób!
za jakąkolwiek info gorące dzieki! :)
Irecki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 07.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irecki » 17.04.2007 07:29

tu jest chyba kopalnia prywatnych apartamentow z bezposrednim kontaktem do wlascicieli, wiec bez posrednikow, a po adresie poznasz czy to Srima czy same Vodice

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

pozdrawiam
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 08:09

wielkie dzieki !
ale fajniej by było jak by coś pewnego było ! ktoś był sprawdził?
ale wielkie dzieki za tak szybką reakcje!
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 09:40

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Byłem kilka lat temu w tym domu, jeszcze nie był wykończony, ale OK.
Dosyć blisko do morza, niedaleko piekarnia, inne sklepy, knajpy, do Vodic super spacer.
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 11:46

no stray super o coś takiego mi właśnie chodziło!!!!!!!
Wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oby tylko mieli wolne apartamenty i przystepne ceny !
Srima najbardziej mi sie podobała ze wszystkich miejscowosci w jakich byłem w croati! W brodaricy czy w omismiu to kicha była nie było gdzie połazic wieczorkiem -jedna knajpa ,nie mozna wieczorem chodzić nad morzem bo ostre skały
jeszcze raz wielkie dzieki!
:wink:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 12:05

walidom napisał(a):no stray super o coś takiego mi właśnie chodziło!!!!!!!
Wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oby tylko mieli wolne apartamenty i przystepne ceny !
Srima najbardziej mi sie podobała ze wszystkich miejscowosci w jakich byłem w croati! W brodaricy czy w omismiu to kicha była nie było gdzie połazic wieczorkiem -jedna knajpa ,nie mozna wieczorem chodzić nad morzem bo ostre skały
jeszcze raz wielkie dzieki!
:wink:


Tak, w okolicach Srimy jest gdzie chodzić. W jedną i druga stronę robiliśmy spacery i wypady rowerowe. Bardzo sympatyczne były wieczorne wyjścia do Vodic.
A w Omisiu, a dokładnie kilka km za Omisiem, to faktycznie kicha, całkowity brak miejsc spacerowych.
W Srimie najmniej pdobała nam się plaża, małe kamienie i beton,, my wolimy głazy, zatoczki... Ale tutaj wypożyczyłem łódkę i zwiedzałem morze, widzialem przepiękne wybrzeze od strony wody, opłynęliśmy okoliczne wysepki.
Ceny--wtedy były bardzo przystępne, nie wiem jak to wyglada po zakończeniu budowy, ale znajomy (poznany w Srimie) z Krakowa, był tam juz kilka razy.
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 14:04

ty sie nie wygłupiaj !
ja jestem z krakowa kiedy byłeś w vodice w srimie!
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 14:10

walidom napisał(a):ty sie nie wygłupiaj !
ja jestem z krakowa kiedy byłeś w vodice w srimie!



w 2003 lub 2004, ten czas tak szybko leci
wtedy srebrne Vito
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 14:22

ja byłem fiatem siena i kumpel renaul alpina 25 lat miała!
ale chyba byłem wczesniej!
własnie dzwoniłem do goscia do chorwacji i chyba pojade do niego!
tylko mówi ze ma jakis apartament studio wiesz coś blizej na ten temat!?
mówi ze to samo podwórko z tym domem co jest w necie!
proponuje mi apartament 3+1 i za niego chce 40 Euro a za apartament studio 30 euro!
nawet ceny w miare ma !
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 14:35

Wtedy kiedy ja byłem u niego było tak--apartament wyposażony w łazienkę i kuchnię, a studio to pokój z łazienką, ldówki w korytarzu, kuchnia wspólna na zewnątrz budynku (robiliśmy tu często wieczorne degustacje wina i rakji stawianych przez Mario).
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 14:43

Wynająłem ten apratemnt dosyć ciekawie---dojechałem wąską drogą nad plażę, podszedł do nas sympatyczny pan, zapytał czy szukamy pokoju, zaprowadzil, zaproponował cenę (16 euro), poczęstował winem, wszystko załatwił zanim coś postanowiliśmy. Okazał się Macedończykiem ożenionym z Polką, poznaną w Bułgarii, mieszkającym w Krakowie, córka w Chorwacji zaręczona z Włochem, nie był ani naganiaczem, ani włascicielem domu, był tam stałym gościem.
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 15:12

mozliwe ze to z nim rozmawiałem!
tylko mnie toche zmartwiłeś ze ten A studio ma lodówke na korytarzu a kuchnie ale zobaczymy pogadam to moze sie dogadam na inny apartament!
jeszcz raz wielkie dzieki !
a ty wybierasz sie do chorwacji w tym roku!
a mam jeszcze jedno pytanko powiedz jaka lokalizacja w srime blisko czego zebym mógł sie zorientować gdzie mniej wiecej to jest!?
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 15:24

Jak Ci to wytlumaczyć ? Jedziesz drogą z Vodic, po prawej camping, jakiś sklep, była też piekarnia i tu trzeba skręcić w prawo, wąska, na jeden samochód uliczka z wysokimi krawężnikami, dojedziesz do Mario (po prawej stronie). Tą uliczką dochodzisz do morza. Tak to wtedy było.
dara
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 26.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dara » 04.05.2007 20:41

maciek1956 napisał(a):http://www.srima.friko.pl/
Byłem kilka lat temu w tym domu, jeszcze nie był wykończony, ale OK.
Dosyć blisko do morza, niedaleko piekarnia, inne sklepy, knajpy, do Vodic super spacer.


Hej. Ja bylem u Mario w zeszlym roku. Kwatery sa ok.
dara
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 26.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dara » 04.05.2007 20:49

walidom napisał(a):byłem pare razy w croati !ale najbardziej podobało mi sie w vodice srima!
teraz mam problem byk problem !!!!!!! :cry: Chce jechac w tym roku do croati do vodice srima ale nie mam zdnych namiarków moze ktoś ma tam ciekawe oferty apartamentów dla 7 osób!
za jakąkolwiek info gorące dzieki! :)


Planujemy w tym roku spedzic urlop po raz drugi w cro. Chcielismy zobaczyc inne regiony. W srimie bylismy w zeszlym roku. Czy mozesz cos polecic.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
vodice srima gorąca prosba
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone