Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice - Kupari -- przejazd

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rodrigez
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.08.2013
Vodice - Kupari -- przejazd

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodrigez » 06.08.2013 22:56

Cześć wszystkim, to mój pierwszy post :) Wyszukiwarka nic nie pokazała dla "Vodice Kupari" pytam więc:

jak najlepiej dostać się z Vodice do Kupari (i z powrotem) bez własnego samochodu? Co możecie polecić: autobusy, kolej, dobre miejsca na stopa? Termin w przedziale: 11-19.08.2013.

Znalazłem połączenie autobusowe Vodice—Dubrovnik, ale nie podali ceny, a sama podróż trwa 5 godzin i dojeżdża do celu w nocy... http://www.autobusni-kolodvor.com/en/ti ... =13&dol=36

Jest więcej połączeń z przesiadką Vodice—Split, Split—Dubrovnik ale wtedy podróż trwa jeszcze dłużej.

Z góry dzięki za pomoc!
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 378
Dołączył(a): 06.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 08.08.2013 18:08

najszybciej dostaniesz się autkiem, można wypożyczyć w Vodice.
Kolejny sposób to autobus. Nie wiem ile kosztuje bilet autobusowy ( pewnie jeśli będziesz jechał sam to wyjdzie najtaniej). Kolej nie docjeżdża do Dubrownika więc ten rodzaj podróży odpada.
samolotem też raczej nie polecisz, bo najbliższe lotnisko to Zadar, z którego nie latają samoloty do Dubrownika ( wyszukiwarka nie znalazła - ja nie latałam nigdy w obrębie Chorwacji).

Jeśli masz prawo jazdy to wypożycz auto, jeśli nie masz pozostaje ci autobus

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Vodice - Kupari -- przejazd
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone