Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice i okolice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: VODICE I OKOLICE ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.09.2013 14:04

A to dlaczego ?
Jeździć na jedzonko do Tribunj to torszkę daleko.
Nie ma w Vodicach fajnych knajpek ?

A jak wygląda parkowanie w sezonie w Vodicach i Tribunj ?
Wszędzie są parkingi płatne ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: VODICE I OKOLICE ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 06.09.2013 19:48

sdolas napisał(a):A to dlaczego ?
Jeździć na jedzonko do Tribunj to torszkę daleko.
Nie ma w Vodicach fajnych knajpek ?

A jak wygląda parkowanie w sezonie w Vodicach i Tribunj ?
Wszędzie są parkingi płatne ?

Dlatego że w Vodicach nie udało mi się zjeść smacznej ryby a w Tribunji zjesz dobrze w Grill-Fish i parking darmowy koło knajpy,testowałem knajpy w Vodicach przez dwa lata i jedynie jedną mogę polecić oraz smaczną pizzę na Srimie w niezłej cenie lecz obawiam się że po sezonie jest zamknięta.Gdy próbowałem testować lokal polecany na forum z podobno najlepszą pizzą to piszę krótko-bez komentarza.
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013
Re: VODICE I OKOLICE ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 07.09.2013 22:17

Z napisał(a):
sdolas napisał(a):A jak wygląda parkowanie w sezonie w Vodicach i Tribunj ?
Wszędzie są parkingi płatne ?


ja zawsze szukam płatnego/ 5-6 kun za godzinę nie majątek a przynajmniej pajączek mi go nie zabierze jakbym coś po drodze przeoczył.

targ przy marinie przy przystanku między 7-8 godziną. ale jak ktoś będzie w Sibeniku to tam polecam jest większy, pod dachem i dłużej
Ankh
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 25.07.2010
Re: VODICE I OKOLICE ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ankh » 07.09.2013 22:40

obiadek napisał(a):
ja zawsze szukam płatnego/ 5-6 kun za godzinę nie majątek a przynajmniej pajączek mi go nie zabierze jakbym coś po drodze przeoczył.


Co prawda to prawda - w ciągu 7 dni w tym roku w Vodicach pająka to w akcji widziałem kilka razy. Jeden gościu co tym operuje na prawdę ma wprawę :P Praktycznie parę minut i szukasz auta.
fasi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 837
Dołączył(a): 22.06.2010
Vodice i okolice na początku lipca

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasi » 11.06.2015 07:15

Po dwóch latach nieobecności w CRO spowodowanych bułgarską zdradą i innymi życiowymi historiami jedziemy w tym roku nad Jadran :)
Wybór padł na Vodice i okolice, ale jeśli ktoś może zaproponować coś ciekawego w stronę Zadaru to jestem otwarty na sugestie.

Niestety podnosimy sobie skalę trudności tej ekskursji gdyż ponieważ:
- planujemy jechać w ciemno, no ale jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone kwatery to z miłą chęcią skorzystam z namiarów
- horda liczy 11 osób + 2 psy obronne (tzn. takie, których trzeba bronić - maltańczyk i york mini) więc kwatiren musi być animal friendly
- termin 5-17 lipca

Ile wynosi/ła orientacyjnie osobo/doba w tym rejonie w 2014 r.? - ostatni raz byłem w Cro przed akcesją z UE...

Pozdrav :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Vodice i okolice - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone