Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice i Dario fajny duet

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 30.04.2018 10:02

Marcin Goluch. Szkoda, że nie ten sam termin. Można by się zgrać rowerowo. W tamtym roku każdy dzień rozpoczynałem z bratem krótkim wypadem, za każdym razem w inne miejsce na kawkę.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 30.04.2018 11:13

ikar napisał(a):Marcin Goluch. Szkoda, że nie ten sam termin. Można by się zgrać rowerowo. W tamtym roku każdy dzień rozpoczynałem z bratem krótkim wypadem, za każdym razem w inne miejsce na kawkę.

Dario to zapalony rowerzysta.
mauaen
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 23.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mauaen » 21.06.2018 08:02

Czy mogę prosić o jakieś namiary na Dario, gdyż nie umie się doszukać na forum :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2018 08:04

mauaen napisał(a):Czy mogę prosić o jakieś namiary na Dario, gdyż nie umie się doszukać na forum :)

Jest w banku kwater.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.06.2018 06:13

Dario dodał dwa świeżo wyremontowane apartmany w Tribunj.
JustynaO.
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 24.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustynaO. » 15.07.2018 11:38

asik00 napisał(a):Witam. A wybiera się ktoś do Vodic lub Tribunj w lipcu 2018 ?

Hej, właśnie natknęłam się na twoje pytanie. Nie wiem, czy jeszcze cię to interesuje, ale my (ja i mój mąż) wybieramy się do Tribunj za półtora tygodnia. Pozdrawiam!
JustynaO.
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 24.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustynaO. » 15.07.2018 11:46

Z napisał(a):Dario dodał dwa świeżo wyremontowane apartmany w Tribunj.

Znalazłam Dom Wakacyjny, o ten chodzi? A ten drugi?
Wojtexio
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtexio » 15.07.2018 22:59

Hey. Coś ciekawego w vodicach można robić? Można wypożyczyć skutery wodne bądź motorówkę?
I jak z łowieniem ryb w Chorwacji??
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Vodice i Dario fajny duet - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone