Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice - czy dobra lokalizacja - proszę o radę

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agnessa
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.05.2010
Vodice - czy dobra lokalizacja - proszę o radę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnessa » 12.07.2012 12:08

Mam pytanie do bywalców Vodic:) Wybieram się za 10 dni właśnie w ten rejon CR i ponieważ decyzja o wyjeździe zapadła spontanicznie, postanowiliśmy pojechać w ciemno. Oczywiście w między czasie dużo śledzę forum i piszę e-maile do właścicieli kwater (Vodice, Srima, Tribunij).
Dopiero dziś uzyskałam pierwszą pozytywną odpowiedź dotyczącą kwatery na ul. Želino 12, w fajnej cenie. Moje pytanie: czy to jednak nie za daleko (na stronie 400m) i jaka to jest okolica?

Właściciel chce zaliczkę 150E; i nie wiem, czy "brać ją" czy jednak jechać w ciemno..

Proszę o pomoc znających Vodice, bo ja będę tam pierwszy raz.

Dziękuje i pozdrawiam:)
$$
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) $$ » 16.07.2012 19:15

Hej ,Vodice to piękna miejscowość, warto tam jechać. Byłem w 2011 i w we wrześniu też jadę z ekipą. Jeśli tam nie byłaś - polecam. A co do samego miejsca - nienajlepsze, sporo do plaży. Rok temu nocowałem koło ulicy Blata niedaleko Pansion Lorenta(na googlach je widać) i było fajnie. Okolica super ,plaża ,knajpki i do centrum blisko :) W tym roku jedziemy ekipą i poszukujemy apartamentu z 3 sypialniami dla 6 osób i 3 dzieci do 2 lat. Jeśli masz jakieś namiary to będę wdzięczny za podrzucenie :) Pozdrawiam.
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 16.07.2012 22:34

byliśmy w Vodicach w 2010 nie oszukujmy się do plaży i lub jak kto woli do portu lub pod "kielich-pomnik" czyli taki punkt spotkań w Vodicach macie kawałek jak jedziesz z dzieciakami to zapewne i trochę gratów trzeba będzie targać na plażę, widoku morza to raczej nie uświadczysz z tego apartamentu chyba że ma min 5 pięter, najbliższa plaża to ta patrząc na lokalizację twego apartamentu(google maps) po prawej od portu ale śmiem wątpić czy aby z apartamentu do plaży jest 400m, bo główna plaża w Vodicach jest na lewo od Waszego apartamentu ale tam to jest grubo ponad 400m
Agnessa
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnessa » 16.07.2012 22:55

Dziękuję za opinie. Już wcześniej otrzymałam wiadomość od Dario, że to jednak daleko od plaży i miałam problem z przesłaniem przez Western Union (tak sobie życzył gospodarz) tych 150 ojro. Tak więc dalej wyjazd w ciemno..:) Poszukamy na miejscu i w razie W pomocą służy nam Dario - Chorwat mieszkający w Vodicach.

Jeszcze raz dziękuję za rady i postaram się napisać co można znaleźć na miejscu:)
$$
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) $$ » 16.07.2012 23:32

Przydał by się i nam taki Dario :) Może by pomógł namierzyć jakiś fajny apartament :)
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 17.07.2012 08:33

napisz do niego :D zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
we wrzesniu ma wolne terminy chyba na waszym miejscu brałabym apartament 1 i ap 2 albo 2 i 3 :wink:
$$
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) $$ » 17.07.2012 17:36

jolamik napisał(a):napisz do niego :D zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
we wrzesniu ma wolne terminy chyba na waszym miejscu brałabym apartament 1 i ap 2 albo 2 i 3 :wink:


Dzięki wielkie :)

Po Polsku mogę czy po Angielsku pisać ?? :D
Knjaz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Knjaz » 17.07.2012 17:43

i po polsku i po angielsku :D
domingos
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 17.07.2012 18:39

jolamik napisał(a):napisz do niego :D zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
we wrzesniu ma wolne terminy chyba na waszym miejscu brałabym apartament 1 i ap 2 albo 2 i 3 :wink:



halo halo :D a ja chyba przeniosę się do garazu tak ?? :(
Mądrale uciekają na koniec sierpnia i myślą ze to koniec sezonu
Jola Ty juz lepiej szykuj jakies drinki i jedzonko takie jak u was w domu

Pozdrawiam
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 18.07.2012 08:08

Tomek ja wiem że Ty masz zabookowany wywczas u Darka 8) i to drugi rozpustniku :lol: :lol: :lol:
to na którego kolovoza mam szykowac żeberka ?? :mrgreen:
$$
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) $$ » 20.07.2012 10:48

Rozmawiałem z Dario, zaklepany początek września na cały tydzień :D Zaliczka poszła na konto (o zgrozo,przelew do Chorwacji kosztuje 40 zł w ING - masakra) , teraz już tylko czekamy do wyjazdu :D

p.s. Wielkie dzięki za namiar do Dario, bardzo fajnie mówi po Polsku :)
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 20.07.2012 12:16

To super :D
a apropos polskiego to ja dzwoniąc do domingosa rozmawiałam z Dariem bo chłopaki taki kawał mi zrobili i zorientowałam sie dopiero po kilku zdaniach :lol: :lol: :lol:
a jego syn Szime nawet po polsku śni 8)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 02.08.2012 18:58

Zaczął śnić po graniu w piłkę z naszym końdziem,Silvia mówiła że też piłkę przez sen kopie.Nasz kajtek po wyjeżdzie to cztery godziny za nim beczał :D
Misi3k
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misi3k » 22.08.2013 10:34

Można odswiezyc kontakt
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.08.2013 11:47

Ten sam co Jolamik podawała tylko zamiast końcówki ch wpisz info , nie chcę wklejać linku bezpośredniego bo mnie opitolą.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Vodice - czy dobra lokalizacja - proszę o radę
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone