Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ViniŚce

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 19.07.2017 12:43

RadamiaN napisał(a):
dids76 napisał(a):
RadamiaN napisał(a):
Tak na marginesie - zatoczki rzeczywiście piękne :).
Jednak po tegorocznym doświadczeniu przy stromych zjazdach w dół a potem powrocie pod górę z wyjącym silnikiem samochodu mojej Żony, jestem przekonany, że przyjemniej będzie wynająć łódeczkę i tam popłynąć.
Cytując moją połówkę " napisz na cro.pl, że jazda do tych zatok samochodem to samobójstwo" koniec cytatu ;)

Chyba nie chodzi Ci o "Stari Trogir"? bo zjazd tam nie jest taki straszny :oczko_usmiech: :mrgreen:


O ten też :mrgreen: . Miałem wrażenie, że spadamy w przepaść 8O

Ale warto było?
Jak byłem tam pierwszy raz, byliśmy sami.
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 21.07.2017 14:57

Zarówno Vinisce , Stari Trogir i Ljubleva to u nas stały punkt programu podczas każdych wakacji w Chorwacji.
rydwan
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rydwan » 23.07.2017 20:49

miloszka 58 napisał(a):Witam serdecznie wszystkich Cromaniaków.
Mam ogromną prośbę do będących na wypoczynku w Viniscach.
tak sie pakowałam, że zostawiłam u mojego gospodarza kosmetyczki w szafie.
Gdyby któś zechciał je odebrać i przywieźć do kraju? Ja jestem z Głogowa( dolnośląskie).
Może nie zależałoby mi tak na tych kosmetyczkach, ąle były w nich leki. Takie na ,,wszelki sluczaj,, i te, które przyjmujemy z mężem na stałe.
Gdyby ktoś zechciał nam jednak zabrać te rzeczy, to podaję adres:
Stipe Maric ul. Vinski Mul 12( dom przy drodze do plaży). Przed wjazdem na posesję przy bramie rosną dwie palmy.
Mogę również z czystym sumieniem polecić tę miejscówkę. Gospodarz wynajmuje dwa apartamenty(1 z jedną sypialnią, 2 dwie sypialnie).
Serdecznie pozdrawiam


Troszkę czasu upłynęło od tego wpisu, ale chciałem się upewnić czy udało się rozwiązać problem?
W razie czego na początku sierpnia będę w Vinisce dokładnie we wskazanym apartamencie więc spokojnie mogę odebrać zapomniane drobiazgi.
Pozdrawiam
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 24.07.2017 10:54

rydwan napisał(a):
miloszka 58 napisał(a):Witam serdecznie wszystkich Cromaniaków.
Mam ogromną prośbę do będących na wypoczynku w Viniscach.
tak sie pakowałam, że zostawiłam u mojego gospodarza kosmetyczki w szafie.
Gdyby któś zechciał je odebrać i przywieźć do kraju? Ja jestem z Głogowa( dolnośląskie).
Może nie zależałoby mi tak na tych kosmetyczkach, ąle były w nich leki. Takie na ,,wszelki sluczaj,, i te, które przyjmujemy z mężem na stałe.
Gdyby ktoś zechciał nam jednak zabrać te rzeczy, to podaję adres:
Stipe Maric ul. Vinski Mul 12( dom przy drodze do plaży). Przed wjazdem na posesję przy bramie rosną dwie palmy.
Mogę również z czystym sumieniem polecić tę miejscówkę. Gospodarz wynajmuje dwa apartamenty(1 z jedną sypialnią, 2 dwie sypialnie).
Serdecznie pozdrawiam


Troszkę czasu upłynęło od tego wpisu, ale chciałem się upewnić czy udało się rozwiązać problem?
W razie czego na początku sierpnia będę w Vinisce dokładnie we wskazanym apartamencie więc spokojnie mogę odebrać zapomniane drobiazgi.
Pozdrawiam


Drobiazgi są już w drodze do Właścicielki :)
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 25.02.2018 21:32

dids76 napisał(a):
RadamiaN napisał(a):
dids76 napisał(a):
RadamiaN napisał(a):
Tak na marginesie - zatoczki rzeczywiście piękne :).
Jednak po tegorocznym doświadczeniu przy stromych zjazdach w dół a potem powrocie pod górę z wyjącym silnikiem samochodu mojej Żony, jestem przekonany, że przyjemniej będzie wynająć łódeczkę i tam popłynąć.
Cytując moją połówkę " napisz na cro.pl, że jazda do tych zatok samochodem to samobójstwo" koniec cytatu ;)

Chyba nie chodzi Ci o "Stari Trogir"? bo zjazd tam nie jest taki straszny :oczko_usmiech: :mrgreen:


O ten też :mrgreen: . Miałem wrażenie, że spadamy w przepaść 8O

Ale warto było?
Jak byłem tam pierwszy raz, byliśmy sami.


Jak najbardziej warto :).
Dzięki za polecenie tych pięknych zatoczek.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
ViniŚce - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone