Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Vregorac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
youza
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.08.2014
Villa Vregorac

Nieprzeczytany postnapisał(a) youza » 16.08.2014 16:11

Nie polecam tego miejsca ze względu na właścicieli którzy są zwyczajnymi oszustami!!
W ciągu 3 tygodni przed wyjazdem do Chorwacji odbyłem 3 rozmowy telefoniczne i wysłałem 2 e-maile z Matko Opačak i jego żoną Matko Tihomir. Wszystko było ustalone: apartament dwuosobowy, widok na morze, cena i termin. Pytając o zaliczkę powiedziano mi że nie trzeba nic płacic, apartament jest zarezerwowany dla was - zapraszamy!!! Przyznam że zdziwiło mnie to trochę. Na miejsce przyjechalismy późnym wieczorem. Dzwonię do Matko, on odbiera i mówi że zaraz przyjdzie sąsiad - czekamy podekscytowani i szczęśliwi że udało nam się dojechać. Zjawia się sąsiad i prowadzi nas w uliczkę do góry do czwartego w rzędzie budynku i wprowadza do apartamentu na parterze - widok na morze jedynie w wyobraźni. Po kilku minutach nerwowej rozmowy wyjaśniamy sobie z panią sąsiadką całą sytuację ale ostatecznie zostajemy ponieważ ponoć odmówiła w tym dniu 3 klientom trzymając miejsce dla nas.
Następnego dnia idziemy do pani Tihomir Opačak żeby wyjaśnic całą sytuację -miejsc juz nie ma a nasz apartament dała komuś innemu ponieważ nie zapłacilismy zaliczki!!! Pomimo tego że przypomniałem jej o tym iż sama jej nie chciała, nie było jej nawet trochę głupio.
Na szczęście właściciele apartamentu, w którym zostaliśmy byli bardzo mili i pomocni także wakacje się udały a pozostał jedynie niesmak do Villa Vrgorac. Myślę że każdemu kto szuka odrobiny spokoju Villa Vrgorac się nie spodoba ponieważ jest tam restauracja i dość duży gwar.
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 05.06.2016 08:43

Po pierwsze nie villa vregorac tylko vrgorac
po drugie Tihomir jest to imię rodzaju męskiego więc nie mogłeś rozmawiać z Panią Tihomir. Pan Tihomir jest bratem Pana Matko, a najprawdopodobniej rozmawiałeś z żoną Matko, Panią Teresą
po trzecie u Opacaków byłem 9 razy i nigdy nie miałem problemu z zakwaterowaniem czy spokojem

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone