Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Nil Zivogosce

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015
Villa Nil Zivogosce

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 28.01.2015 10:34

Jeśli ktoś był, będę wdzięczny za opinie.
manson
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) manson » 07.12.2015 14:05

Witam,
Postanowiłem napisać ten post na przyszłość jak by ktoś chciał skorzystać z tej destynacji.

Miałem okazję w tym roku spędzić tydzień czasu w Zivogosce, i miałem okazję spędzać ten czas w Villa Nil.
To co mogę powiedzieć to chyba to, że jest to najlepsza z możliwych lokalizacji w całym Zivogoscie i spacerując po miasteczku nie spotkałem się nigdzie z innym tak dobrym położeniem. Budynek jest położony jakieś 30-40 metrów metrów od największej bardzo ładnej, dość szerokiej i bardzo długiej plaży (oczywiście kamienistej), asfaltowa promenada przy której można zjeść napić się piwka siedząc przy stolikach przy plaży oraz można skorzystać z rowerków wodnych i innych atrakcji.
Sama Villa jest budynkiem, który jest wbudowany w skarpę wiec od strony drogi dojazdowej i parkingu jesteśmy na poziomie najwyższej kondygnacji budynku, do pozostałych apartamentów schodzi się schodkami niejako przez mini ogród i dostęp do nich jest od strony morza.
Willa Nil jest budynkiem niedawno wybudowanym, więc nie wpisuje się w żaden sposób w inne stare pensjonaty pamiętające jeszcze Generała Tito. Jest to budynek bardzo nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie, wysokiej jakości meble i wyposażenie o klimie nie mówię bo to standard w cenie.
W tym roku w Willi Nil mieliśmy okazję być w 6 osób a dokładniej dwie rodziny 2+1, zajmowaliśmy największy apartament na najwyższej kondygnacji. Owy apartament jest dwupoziomowy na niższej kondygnacji jest duży salon z dwoma sofami które po rozłożeniu spełniają funkcję łóżek, telewizor LCD następnie jadalnia oraz kuchnia oddzielona wyspą dalej przedpokój z wejściem na piętro oraz łazienka.
Jeśli chodzi o kuchnie jest w 100% wyposażona nie potrzeba nic ze sobą wieść. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie jedna z widokiem na morze i balkonem+ klima oraz druga mniejsza sypialnia dość mała ale spełniająca swoją funkcję. Na piętrze jest też druga łazienka.
Z salonu oczywiście wychodzimy na duży główny balkon mniej więcej 2 na 3 metry wyposażony w stół krzesła parasole itp. Z balkonu rozchodzi się przepiękny widok.
Budynek oraz ogrodowe schody obłożone zostały piaskowcem który jeszcze bardziej podnosi jego standard i naprawdę cieszy oko.
Schody główne z boku budynku, które prowadzą przez ogród, zakończone są przepiękną, przemiłą prywatną plażą, która posiada też swoje molo. Wieczorami siedząc na molo popijając winko można podziwiać przepiękne zachody słońca, które się chowa nad Igrane
Chmmm nie tak do końca prywatną bo takie coś nie istnieje ale ze względu na to że budynek jest wpasowany niejako w mini zatokę pomiędzy dwoma cyplami sprawia to wrażenie prywatnej a cyple powodują że praktycznie nikt z turystów nie ma tu dostępu no może czasem przechodzącymi mieszkańcami, którzy wiedzą jak tam się dostać aby przejść.
Właścicielka trochę nawiedzona ale lubi polaków i miała okazję bywać w Polsce. Nie wtrąca się nie mieszka ale jest z nią kontakt wcześnie rano lub późno wieczorem gdy przychodzi podlewać roślinność. Niestety Pani właścicielka mówi tylko po Chorwacku i po Włosku, ale jakoś idzie się z nią dogadać po Polsku. Jej mąż mówi na pewno po Angielsku.
W skali 0.....10 pkt Willa Nil dostaje odemnie 9,5 pkt. Pół punktu urywam za mały parking gdzie miejsce przysługuje na zasadzie 1 apartament 1 miejsce postojowe (my byliśmy na dwa auta i mieliśmy problem)

Byłem w Chorwacji już wiele razy ale tym razem dzięki tej willi mogę powiedzieć że to były moje najlepsze wakacje spędzone z rodziną. Standardowo drugi tydzień wakacji spędziliśmy na ukochanej przez nas wyspie Rab z przecudowną starówką.

Pozdrawiam
manson
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) manson » 07.12.2015 14:19

Ach i zapomniał bym jak by ktoś chciał się napić w zivogoscie naprawdę dobrego, dobrej jakości wina to nie polecam tych kupowanych na ulicy bo to sikacze ale mam matę w Zivogoscie Mała Duba (kilka kilometrów miejscowość obok) gdzie kobitka sprzedaje ze swojej winnej piwnicy naprawdę doskonałej jakości wino w cenie niższej niż te co handlują na ulicach. Najlepiej zaopatrzyć się w bańkę 5 litrów po wodzie mineralnej jadąc do niej. hmmm albo 2 bańki :P. Zainteresowanym narysuję mapkę hehehe
Pozdrawiam
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.12.2015 18:30

Cześć
Jak wygląda sprawa cen...albo słabo szukam, albo nie ma ich na stronie 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.12.2015 20:33

Próbowałem zarezerwować tam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (2+2) z Lidiją ustaliłem 95 ojro za dobę na początku sierpnia, niestety się nie udało bo szanowna mama z córką zdublowały apartament w tym samym terminie, no i apartament poszedł się paść :| rezerwację zrobili drugiej rodzince która już tam była w zeszłym roku :cry: fajna lokalizacja, fajne apartamenty, fajna baza wypadowa :P niestety nie udało się może w 2017 roku się powiedzie :wink:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 07.12.2015 22:31

Apartament nowy i fajny ale cena kosmos.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.12.2015 09:11

kibic hr napisał(a):Apartament nowy i fajny ale cena kosmos.

Cena adekwatna do standardu i położenia apartamentu :wink: w necie ciężko znaleźć taki apartament poniżej 100 ojro :roll:
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 25.12.2015 21:06

Zastanawiam sie właśnie nad rezerwacją apartamentu dla 6 osób tylko patrząc na mapie troche blisko tam do tego portu, nie bedzie jakiś nieprzyjemnych zapachów czy hałasu? do wyboru mam villę Nil albo w Małej Dubie Whisper of the sea, może ktoś coś doradzi który lepszy :roll:
manson
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) manson » 21.02.2016 13:20

To nie jest jakiś wielki port tylko mini przystań dla okolicznych rybaków poza tym od tej przystani zaczyna się promenada z knajpkami ciastkarniami itp. Bez obawy nic nie czuć pozatym chyba już sporadycznie w ogóle rybacy korzystają z tej przystani.
Jeśli chodzi o Whisper of the sea to tu nie ma co porównywać, whisper jest co najmniej o klasę niżej niż Willa Nil. Zainteresowani mogą sobie wpisać na YouTube hasło Willa Nill to wyskoczy filmik prezentujący apartamenty i ich standart
w Małej Dubie byłem 2 razy, bardzo spokojna miejscowość ale jej wadą jest brak zaplecza turystycznego, są tam chyba tylko 2 knajpki. A zaletą jest pani która sprzedaje najlepsze wino w całej Cro.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 18.02.2017 22:41

Byliśmy w villi Nil, mieszkaliśmy na parterze i tylko parę kroków na plażę, właścicielka faktycznie lekko zakręcona, córka zajmuje się rezerwacjami, byliśmy we wrześniu 2013 i umówiliśmy się z tą córką na 55 euro za noc (4 osoby, można powiedzieć dorosłe, bo syn nastolatek), a Pani Lidja stwierdziła, że musi być 60 euro, bo inaczej nie wynajmie i już, nie kłóciliśmy się (nie wpłacaliśmy zaliczki, a warunki naprawdę super) i czysto, Pani nie chciała wynająć też z tego powodu, bo jak mówiła zrobiła już na „cisto” i zamyka po sezonie (faktycznie trochę musieliśmy poczekać, bo materace z łóżek miała „na pionowo” czyli już przygotowywała na zimę.
Mam pytanie do "bieżących" bywalców Żivogosce - wtedy kiedy byliśmy, naprzeciwko villi Nil budował się nowy budynek, czy już został ukończony i jak się nazywa? :papa:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 01.10.2023 13:04

Witam.
Czy w ostatnich latach był ktoś w tej willi?Najbardziej interesują mnie apartamenty 2+1
Pozdrawiam
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 28.10.2023 11:52

Rezerwacja poszła...
Ostatnio edytowano 18.12.2023 06:28 przez karin74, łącznie edytowano 1 raz
nenek
Croentuzjasta
Posty: 400
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 28.10.2023 13:58

Przechodzilem obok tej Villi .Bardzo ladny dom malutka plaza prywatna a na lewo port na prawo dluga plaza miejska. Wydaje mi sie ze bedziecie zadowoleni.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 30.10.2023 12:55

nenek napisał(a):Przechodzilem obok tej Villi .Bardzo ladny dom malutka plaza prywatna a na lewo port na prawo dluga plaza miejska. Wydaje mi sie ze bedziecie zadowoleni.

Mam nadzieję :rotfl:
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 03.11.2023 19:28

Też szukam miejscówki dla 2 rodzin (2+1 i 2+2 - dzieciaki nastolatki) Jest jakaś bezpośrednia strona tej villi i ja obecnie przestawiają się ceny?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone