Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Leone Baska Voda - opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agnes70
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 11.02.2008
Villa Leone Baska Voda - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 03.08.2011 12:12

Znalazłam na forum namiary na wymieniony w tytule apartament w Baska Voda. Cena wydaje się atrakcyjna (przynajmniej to co podaje stronka apartamentu). Chciałabym jednak uzyskać opinie osób, które tam może były. Byłam raz w BV, ale nie kojarzę dobrze lokalizacji - Dubovina. Jak ją oceniacie?
agnes70
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 11.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 04.08.2011 10:46

Dla ułatwienia podaję jeszcze link do stronki kwatery zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Może ktoś skorzysta jeszcze w tym roku, bo ja myślę o wakacjach 2012 :wink:
bikerenko
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 05.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bikerenko » 04.08.2011 11:30

350m do morza podane w opisie to sporo, pewnie w rzeczywistości lekko ponad 400m. Za taką cenę poszukałbym na Twoim miejscu czegoś lepszego bo umęczysz się strasznie idąc pod góre 400m no ale to tylko wolna sugestia. Proponuje w ciemno.. Pozdrawiam.
agnes70
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 11.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes70 » 04.08.2011 13:43

Pierwszy wyjazd do Chorwacji był z wcześniejszą rezerwacją, drugi w ciemno.. Długo przekonywałam męża do tej drugiej opcji. Niestety po 14 h jazdy mój małżonek woli jednak przyjechać na "gotowe"... W dodatku zawsze jeździmy w pełni sezonu (z racji mojego zawodu), a wtedy nie jest łatwo z kwaterami. Czytałam mnóstwo wątków na temat jazdy "w ciemno" i wiem, że nie jesteśmy na tyle cierpliwi aby przez pół dnia szukać kwatery.

Ale dzięki za sugestie, że daleko. Jednak do 200m ceny mają jak dla mnie kosmiczne, czyli ok. 100 E za 4 os. apartam. Mój budżet zniesie do 70E :) Oczywiście cały czas mam na myśli miejscowość BV...
Pozdrawiam.
BOG
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 03.08.2010
Villa Leone Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOG » 13.06.2012 17:02

Witam serdecznie
Czy ktoś może był w apartments VILLA LEONE, Baska Voda, Dubovina 12.
Jak daleko jest do plaży (czy stromo).
Ewentualnie czy możecie coś więcęj powiedzieć na temat tego apartamentu.
Z góry dziękuję .
krinkron
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krinkron » 31.03.2014 20:33

Witam. Czy ktokolwiek z Państwa spędzał wakacje w tym apartamencie ? Jeżeli tak, to czy warto ?
pzdr.
krinkron
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krinkron » 11.08.2014 11:33

No i stało się. Byłem i mieszkałem w Villa Leone. Super miejscówka i przesympatyczny właściciel.
Apartament spełnia wymogi 3-ch gwiazeczek, a czystość i porządeczek na najwyzszym poziomie.
W lipcu 2014 Nicola (właściciel) udostępnił free wi fi. GORĄCO POLECAM !!!
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 12.08.2014 01:19

Gdzie jest ta ulica Dubovina,pytam bo jakoś jej nie kojarze a nie ukrywam że chętnie i w przyszłym roku zawitałbym do BV. Ciekawe czy cenowo jest to też atrakcyjna miejscówka.
JedrzeJ
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JedrzeJ » 13.01.2016 23:56

ma ktoś jakieś informacje gdzie to dokładnie się znajduje ? Takiej ulicy google maps nie wykrywa - jedynie w czechach.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 14.01.2016 00:39

To chyba najwyżej położona uliczka w Baskiej Vodzie-leży tuż poniżej Jadranki. Widoki gwarantowane ale i niezła wspinaczka z plaży.
Konrad2005
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konrad2005 » 14.01.2016 13:09

Prosze o kontakt kogoś kto byl w tym apartamencie. ( adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl )
krinkron
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) krinkron » 26.01.2016 19:14

Witam.
Pani Agnieszko, gorąco polecam tą kwaterę. Z żoną i dwójką dzieciaków byliśmy tam na początku sierpnia 2014. Płaciliśmy 45 Euro za 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. W 2015 poleciłem tą miejscówkę kuzynce. Była i wróciła również bardzo zadowolona. Super właściciel :-) Nicola Leone -:)
pzdr, Dariusz
Konrad2005
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konrad2005 » 03.02.2016 10:19

Do Krinkron - odezwij sie na priv lub maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Konrad2005
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konrad2005 » 11.01.2017 13:28

Byłem w Villa Leone. Warunki normalne. Jest wszystko czego potrzeba ( parking, wi-fi, klimatyzacja - w jednym pomieszczeniu, właściciel widoczny na początku i końcu pobytu. ). Cena jak na Baska Voda bardzo dobra ( przełom lipca i sierpnia 50 E za 4 osoby ) . Odległość do plaży ok 10 min spacerkiem ( cały czas z górki ). Powrót zdecydowanie gorszy ale dzieciaki 5 i 10 lat dawały rade. Widoki z balkonu rewelacja !!! W pobliżu restauracja PUTNIK serwująca dobre jedzenie w przyzwoitych cenach ( porcje dla dzieci za 30 kN ). POLECAM !!!
Miejscowość ładna , aczkolwiek bardzo dużo ilość ludzi, na plaży tłumy ( odnośnie plaży proponuje plaże w stronę w Breli ).

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Leone Baska Voda - opinie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone