Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Kapetan Jure i Anka BRELA - Wasze opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
siulaba
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.07.2009
Villa Kapetan Jure i Anka BRELA - Wasze opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) siulaba » 21.03.2010 20:06

Witam serdecznie,
razem z moim mężem tegoroczne wakacje będziemy mieli okazje spędzić w Breli. Do tej pory jeździliśmy w inne miejsce jednak tym razem postanowiliśmy zobaczyć coś innego. Dość długo spędziliśmy na szukaniu odpowiedniego apartamentu i padło na Ville Kapetan, dzielnica Ścit.

W związku z powyższym mam prośbę o opinie:
Czy ktoś był może w tym domku?
Jakie wrażenia z pobytu?
I czy gospodarze sympatyczni?
pozdrawiam


link do stronki:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


[/list]
macio-b
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) macio-b » 26.03.2011 16:12

Cześć

Szukam noclegów w Breli i okolicach i wczoraj otrzymałem ofertę od właściciela Pana Jure Sosic. Powiem, że cena dość atrakcyjna na apartamenty A4 i A2. Czy mogłabyś coś napisać jak wyglądał wasz pobyt w tym domu? Jakie warunki, jacy właściciele.

Z góry dzięki. Pozdrawiam,
Maciek
DENISE
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) DENISE » 19.06.2011 16:08

Dzień dobry!
Proszę o informacje-jeśli to możliwe- jakie wrażenia obiektywne mają Państwo z pobytu w Breli i z pobytu w kwaterze Ville Kapetan.
Wybieram się we wrześniu- nie wiem czy warto
[quote="siulaba"]Witam serdecznie,
razem z moim mężem tegoroczne wakacje będziemy mieli okazje spędzić w Breli. Do tej pory jeździliśmy w inne miejsce jednak tym razem postanowiliśmy zobaczyć coś innego. Dość długo spędziliśmy na szukaniu odpowiedniego apartamentu i padło na Ville Kapetan, dzielnica Ścit.

W związku z powyższym mam prośbę o opinie:
Czy ktoś był może w tym domku?
Jakie wrażenia z pobytu?
I czy gospodarze sympatyczni?
pozdrawiam


link do stronki:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


[/list][/quote]
Ewa G.
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2011
jure sosic

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa G. » 16.08.2011 11:58

Cześć
czy byliście w willi Jure Sosic w Brela-Scit ? Jeżeli tak napiszcie jak Wam sie mieszkało - z góry dziekuje i pozdrawiam - Ewa

Szukam noclegów w Breli i okolicach i wczoraj otrzymałem ofertę od właściciela Pana Jure Sosic. Powiem, że cena dość atrakcyjna na apartamenty A4 i A2. Czy mogłabyś coś napisać jak wyglądał wasz pobyt w tym domu? Jakie warunki, jacy właściciele.

Z góry dzięki. Pozdrawiam,
Maciek[/quote]
sledzik1975
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sledzik1975 » 12.01.2013 21:25

witam

podbijam temat, czy ktos byl w tym miejscu, jakie opinie?
pozdrawiam
king96084
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) king96084 » 28.05.2013 10:18

ja mam zarezerwowany apartament nr 7 oz 17 sierpnia
sledzik1975
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sledzik1975 » 28.05.2013 13:54

a ja rowniez mam rezerwacje od 17 sierpnia w apart. nr 1
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 28.05.2013 14:27

Mieliśmy tam jechac w tym roku ale nie dogadaliśmy się co do ceny.
sledzik1975
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sledzik1975 » 28.05.2013 17:20

king96084 napisał(a):ja mam zarezerwowany apartament nr 7 oz 17 sierpnia

ja mam zarezerwowany ap. nr 1 również od 17 sierpnia. ruszamy z jaroslawia. podaj meila moze się zgadamy co i jak
king96084
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) king96084 » 28.05.2013 18:04

sledzik1975 napisał(a):
king96084 napisał(a):ja mam zarezerwowany apartament nr 7 oz 17 sierpnia

ja mam zarezerwowany ap. nr 1 również od 17 sierpnia. ruszamy z jaroslawia. podaj meila moze się zgadamy co i jak

my jedziemy z sosnowca ,to raczej inną drogą(czechy,austria,słowenia) ,ale na pewno zobaczymy się na mięjscu ,pozdrowienia
sledzik1975
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sledzik1975 » 28.05.2013 20:21

zgadza sie my jezdzimy przez slowacje, wegry, ale do zobaczenia na miejscu:)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Kapetan Jure i Anka BRELA - Wasze opinie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone