Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Gloria Dingač Borak - Pelješac ODSTĄPIĘ VII/VIII

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 19.05.2013 14:48

Bocian napisał(a):To jest imperialistyczna propaganda. :oczko_usmiech: Tam nie może być tak ładnie. :lol:

na pewno Zaglavak przereklamowany. Dzicz, wokół mało ludzi, wilki jakieś.... 8O :oczko_usmiech:
Na termin, w którym jest moja rezerwacja przypada "Dan Borka" czyli imprezy > dalmacja-peljesac-dingac-borak-t20664-135.html#p938092
I jak tam wypocząć? :roll:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.05.2013 15:01

Nie ma szans na wypoczynek. Jako, że ja wypoczywam ciągle w pracy, to jadę tam już 10ty raz...
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 19.05.2013 15:16

Bocian napisał(a):Nie ma szans na wypoczynek. Jako, że ja wypoczywam ciągle w pracy, to jadę tam już 10ty raz...

Ty się lubisz umartwiać,...i jeszcze mnie namówiłeś :oczko_usmiech:
ja w Trpanj 5.08-16.08,nawet się nie zazębia
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.05.2013 15:26

jara napisał(a):
Bocian napisał(a):Nie ma szans na wypoczynek. Jako, że ja wypoczywam ciągle w pracy, to jadę tam już 10ty raz...

Ty się lubisz umartwiać,...i jeszcze mnie namówiłeś :oczko_usmiech:
ja w Trpanj 5.08-16.08,nawet się nie zazębia

No nie zawsze jest kawior... :oczko_usmiech:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 19.05.2013 15:30

Bocian napisał(a):No nie zawsze jest kawior... :oczko_usmiech:

i nie zawsze jest 1-szy Maja :D
Pasażer,masz już jakieś odzewy?
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 19.05.2013 19:45

jara napisał(a):Pasażer,masz już jakieś odzewy?

Jak wyżej. Sprawa dalej otwarta. Może ktoś zostawi rezerwację na Ciovo :wink:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 20.05.2013 00:00

pasażer napisał(a):
jara napisał(a):Pasażer,masz już jakieś odzewy?

Jak wyżej. Sprawa dalej otwarta. Może ktoś zostawi rezerwację na Ciovo :wink:

Bo qzwa daleko do tego Boraka i zrezygnowales jak juz zaliczka na Brač poszla :wink: :mrgreen:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 20.05.2013 08:48

dids76 czasowo i kosztowo podobnie czy do Twojego Selca czy do Boraka.
prom Split - Supetar (Brač) > auto 160kn / osoba 33kn
prom Ploče - Trpanj (Pelješac) > auto 138 / osoba 32kn
czas rejsu zbliżony

od Dugopolje do Vrgorac tylko 39kn więcej za autostradę i 90km dalej czyli nawet nie godzina jazdy

Supetar - Selca 35km plus 20km z autostrady do Splitu to 55km lądem
z Vrgorac do Ploce niecałe 30km plus z Trpanj do Boraka jakieś 15km czy ciut więcej to razem powiedzmy 50km

Na Peljesac jest jeszcze możliwość lądem :idea: po drodze Bacińskie jeziora, Ston i takie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link punkty widokowe :oczko_usmiech:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.05.2013 09:43

pasażer napisał(a):dids76 czasowo i kosztowo podobnie czy do Twojego Selca czy do Boraka.
prom Split - Supetar (Brač) > auto 160kn / osoba 33kn
prom Ploče - Trpanj (Pelješac) > auto 138 / osoba 32kn
czas rejsu zbliżony

od Dugopolje do Vrgorac tylko 39kn więcej za autostradę i 90km dalej czyli nawet nie godzina jazdy

Supetar - Selca 35km plus 20km z autostrady do Splitu to 55km lądem
z Vrgorac do Ploce niecałe 30km plus z Trpanj do Boraka jakieś 15km czy ciut więcej to razem powiedzmy 50km

Na Peljesac jest jeszcze możliwość lądem :idea: po drodze Bacińskie jeziora, Ston i takie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link punkty widokowe :oczko_usmiech:

Dokładnie tak, z tym że ja bym przez Dusina pojechał z Vrgorac.
Do Trpanja prom płynie 1h czyli o 10 minut dłużej niż ten ze Splitu. (rozkładowo)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 20.05.2013 20:23

Bocian napisał(a):Dokładnie tak, z tym że ja bym przez Dusina pojechał z Vrgorac.

Jest kilka wariantów. Każdy według swoich potrzeb pojedzie.
Według opinii na forum i mojej oceny z google SV
1. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (zdecydowanie nie - zbyt kręta droga)
2. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (raczej też nie)
3. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (z widokiem na Bacińskie jeziora)
4. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (ten sam wariant co nr 3 z tym, że bez jezior)
5. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (według mnie najlepsza opcja)
6. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (przez Metkovic - wariant dla "gazowników" - INA oraz PROplin w lewo przed mostem)

do punktu nr 5.
Po zjeździe z autostrady, zamiast w prawo jak znaki nakazują, w tym miejscu > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link pojechać w lewo 1km na Vrgorac i na tym skrzyżowaniu > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link w prawo już na Mektovic Ploce Dubrovnik. Wjeżdżamy na bardziej uczęszczaną drogę 62 i jadąc wzdłuż granicy z BiH podziwiamy ich tereny zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Skręcając na tym skrzyżowaniu w lewo zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jedziemy już nową drogą.

150m przed zjazdem na Ston stacja INA zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
LPG przed Orebicem zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (Bpo Benzinska Postaja Orebic)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 20.05.2013 20:26

Bocian napisał(a):Do Trpanja prom płynie 1h czyli o 10 minut dłużej niż ten ze Splitu. (rozkładowo)

Wszystko może się wyrównać przy czekaniu na prom :oczko_usmiech:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.05.2013 20:32

Może pojadę 5tym wariantem jak będę wracał :)
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 359
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 20.05.2013 21:55

A może puszczą już autostradą?
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 20.05.2013 22:11

...pasażer, propozycja ciekawa, albowiem akurat 27.07. wyjeżdżamy właśnie z Korculi z zamiarem przedłużenia dalszego pobytu na Pelješacu. Hmm, potrzebne są nam jednak trzy sypialnie...

...w zasadzie szkoda, bo Twoja oferta jest naprawdę intrygująca :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 20.05.2013 22:48

Jak mi sie Brač nie spodoba, to za rok moze Boraka odwiedze, bo szukam ciszy i spokoju :wink: .
Z drugiej strony jak sie mojej Pani w Selcy spodoba, to na kilka lat mam juz miejsce zaklepane :wink: :mrgreen:
Ps.Dojazd wychodzi tak samo, ale dwie sypialnie mi nie potrzebne. Chyba ze moja Pani zacznie chrapac ( ja chrapie, co w spaniu mi nie przeszkadza) :mrgreen:
Ostatnio edytowano 21.05.2013 04:50 przez dids76, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Gloria Dingač Borak - Pelješac ODSTĄPIĘ VII/VIII - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone