Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wahsch

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukmye
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 14.07.2012
Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wahsch

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukmye » 20.03.2013 12:55

Witam, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym apartamentem?
Villa Cleopatra - Brela, Stomarica 16
Pozdrawiam
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3280
Dołączył(a): 23.02.2011
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 21.03.2013 09:58

Ma 8) a cóż cię interesuje?
lukmye
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 14.07.2012
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukmye » 21.03.2013 11:01

Podstawowe :) pytania czy warto, czy mili właściciele, czy strome dojście do plaży (po zdjęciach widzę że pion :D , daleko do sklepu i centrum?
Miejsce wygląda na spokojną okolicę, apartament prawie zarezerwowany (jeden z tych na dole). Zaliczkę mam wpłacić na konto w Niemczech, też tak mieliście?
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3280
Dołączył(a): 23.02.2011
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 21.03.2013 17:48

No to po kolei.

Czy warto :?: To dość trudne pytanie, więc pominę, może sami ocenicie.

Czy mili właściciele :?: Jeszcze nigdy wynajmując apartamenty w Chorwacji nie trafiliśmy na niemiłych gospodarzy, sam nie wiem, może taki nasz… urok :mrgreen: albo to że stosujemy się do ogólnie przyjętych zasad i raczej nie „gwiazdorzymy” :wink: Wracając do samych El-Wahschów, to przesympatyczni ludzie :D Zorica to miejscowa Chorwatka, jej mąż Egipcjanin, na stałe mieszkają w Dusseldorfie, co tłumaczy posiadanie tamtejszego konta, natomiast od maja do października przebywają w Breli, korzystając z niemieckich emerytur :wink: Do dziś jesteśmy z nimi w kontakcie na tyle dobrym, że jak im zdrowie pozwoli to w październiku jadąc do Niemiec, pojadą troszkę dookoła i zawitają do nas 8)
W Breli stwarzają bardzo rodzinną atmosferę. Codzienne wieczory spędzaliśmy razem na tarasowych pogawędkach, degustując specjały kulinarne Zoricy i nalewki jej męża :lol: Mają fajny tarasik dostępny z ich mieszkania, prawie na poziomie dachu z bajecznym widokiem. Jednak tam wpuszczają tylko po znajomości, my byliśmy tam już drugiego dnia 8)

A to widoczek o którym mowa :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Generalnie właściciele to bardzo otwarci i towarzyscy ludzie, ale nic na siłę. Jeśli ktoś woli własne grono, to z moich obserwacji wynika, że potrafią być jakby niewidoczni. Ja zawsze zabieram ze sobą jakiś polski prezencik dla gospodarzy i mam wrażenie, że to od początku wyznacza kierunek wzajemnych relacji :)

Co do samej lokalizacji, to my trafiliśmy tam zupełnie przypadkowo. Wprawdzie rezerwowaliśmy wcześniej, ale robiliśmy to na tyle późno, że większość odpowiedzi z kilkudziesięciu zapytań brzmiała mniej więcej žao mi je ali nemamo slobodnih apartmana u tom periodu, więc skorzystaliśmy z pierwszego apartmana który był slobodni. Jak się później okazało, okolica rewelacyjna, cisza, spokój :D Do centrum jakieś pół godzinki spacerkiem, co uznaliśmy za zaletę Stomaricy, do knajpki jakieś 200 metrów w kierunku Jarduli, bardzo fajne i luźne plaże :) . Dojście do plaży to tylko... sto sześćdziesiąt kila schodków :mrgreen: , liczyłem je codziennie i… zapomniałem ostatnią cyfrę :roll: . Porównując z innymi lokalizacjami przy Stomaricy, to naprawdę baaaardzo blisko. Gorzej ze sklepikiem :roll: bo albo do centrum, albo tak jak ja chodziłem, jakieś 200 metrów… w górę :lol: Maleńką niedogodnością może być również sam przyjazd i wyjazd. Cleopatra nie posiada bowiem bezpośredniego dojazdu pod sam dom. Mają wprawdzie swój parking, ale przy ulicy, zatem bagaże trzeba przetransportować ręcznie najpierw kilkadziesiąt schodków w dół, do zielonej furteczki, następnie znów kilkadziesiąt schodków, z tym że… w górę :mrgreen: Podczas wyjazdu należy wykonać analogiczne czynności :oczko_usmiech:


Ukoliko imate još nekih pitanja slobodno pitajte :papa:
lukmye
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 14.07.2012
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukmye » 21.03.2013 23:16

wielkie dzięki za opinię, zwłaszcza że nie spotkałem się z niczym w sieci na temat tej miejscówki, no a także zainteresowani pobytem w Villi Cleopatra dostali parę cennych informacji :wink:

zaliczka za pobyt wpłacona, pozostaje czekać na datę wyjazdu :hut:
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 20.05.2013 10:48

mam rezerwacje od 3 sierpnia w tej willi
luckat
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.08.2013
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) luckat » 29.08.2013 16:16

Witam, a ja wróciłem we wtorek z tego pensjonatu i powiem wam że było przecudownie, ludzie naprawdę wspaniali.
Wagdy ma super stosunek do dzieci, moja córa była Nim zachwycona, już sobie obiecałem że w przyszłym roku tam wrócimy.Brela też wspaniała, a rybki z grilla w restauracjach są przepyszne.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.08.2013 13:25

Widzę same pozytywy :)
Ze zdjęcia raczej wynika że domek posadowiony dość wysoko, dla widoków pewnie super ale jak radzą sobie kilkuletnie bobasy z dotarciem na plażę ?

My będziemy jechać 2+2 jeśli jest w tym domu taki apartament to poprosimy namiary. Jakby się znalazły jakieś zdjęcia posesji i najbliższej okolicy ( zejście na plażę ) to też poproszę na maila lub o wklejenie w wątku.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
luckat
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.08.2013
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) luckat » 30.08.2013 16:23

132 schody z jednej strony z drugiej 157, apartamenty 2+1 i jeden podwójny chyba że coś jeszcze , najlepiej zadzwonić albo napisać maila w języku niemieckim albo angielskim adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.08.2013 21:54

Dziękuję za informację.
Dysponuje ktoś może zdjęciem plaży ?
Jaka jest plaża, kamienista, betonowa ... , zacieniona czy "patelnia" ?
luckat
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.08.2013
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) luckat » 31.08.2013 08:54

plaża kamienista, żwirek przyjemny ,można znaleźć miejsce zacienione pod drzewami
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 02.09.2013 18:47

bylismy w Breli po raz trzeci (w tym roku na początku sierpnia )
Villa Clepatra-polecam,polecam,polecam
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 02.09.2013 20:33

Jeśli ktoś może to poproszę o fotkę ( fotki :) ) z plaży, albo tu w wątku albo na priva.
Generalnie z tego co widać z google maps to miejsce sympatyczne, co prawda z góry to miejsc zacienionych nie bardzo widać, a na tym mi bardzo zależy ze względu na nasze dzieciaki.
Inny temat to wysokość na jakiej jest położony apartament. Chciałbym wziąć ze sobą dmuchany ponton i popływać trochę rodzinnie. Ponton spory, 4 osobowy, to i dmuchania spoooro. W tym aspekcie mi trochę ta wysokość nie odpowiada, co o tym sądzicie ? A może inne aspekty mi to zrekompensują :).

Skoro w tym wątku znalazło się sporo osób które były w tym apartamencie to może po krótce ktoś opisze mieścinę pod względem tematów codziennych: wymiana waluty, codzienne mniejsze i większe zakupy, gdzie jadać, ciut o kosztach, co warto zobaczyć itp.
Kacper111 lub Krzysztof i Lidia z racji "maniactwa" mogliby dodać apartament do wątku " bank kwater ", mało tam na razie namiarów i opisów a zapewne nie jednemu się przyda ;)
Ostatnio edytowano 03.09.2013 11:45 przez sdolas, łącznie edytowano 1 raz
mariucous
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariucous » 02.09.2013 20:46

jestem troszkę wyżej od tej villi widzę ja codziennie i powiem ci ze nie zastanawiaj się bo na prawdę warto jeśli chodzi o plaże, plaż tutaj jest dużo i do wyboru :) wiec zdecydowanie polecam
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wa

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 02.09.2013 20:51

To zapodaj jakieś fotki z tych plaż :)
A jak tam wrześniowa już pogoda, jaka woda? Bo u nas deszczowo, zero słońca i sporo poniżej 20 st :(

W jakim języku najlepiej się porozumiewaliście z właścicielami wspominanej posesji ?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Cleopatra-Brela,Stomarica 16, Devid i Zorica El-Wahsch
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone