Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa AnRi Brela Biokovska 21 - kto był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lidia_no
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 24.02.2007
Villa AnRi Brela Biokovska 21 - kto był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lidia_no » 23.03.2008 14:15

Wybieram się w sierpniu do tego apartamentu z rodziną. Jeśli ktoś z Was tam był proszę o info
Pozdrawiam
larysa
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 25.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) larysa » 14.04.2008 13:21

Ja też wybieram się do tego apartamentu z tym, że w lipcu. Czy udało sie może pani cokolwiek dowiedzieć na temat tej willi. Bardzo będę wdzięczna za jakieś informacje.
Jack66
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jack66 » 14.04.2008 13:43

Mieszkałem w tych aprt. w 2006 roku - czystość w apartamentach to chyba ich pasja , do morza niedaleko. Było bardzo miło - nie wylejcie na materac w łóżku żadnego napoju , bo trzeba zwracać za nowy materac!!! zdażyło się to szwagrowi.
larysa
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 25.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) larysa » 14.04.2008 14:03

Czy może ma pan jakieś zdjęcia tego obiektu, Biokovskiej oraz Breli. Jedziemy z dziećmi - więc mam pytanie jakie jest zejście do morza płytkie czy też od razu głębia?Jak wygląda plaża w Soline czy jest wąska, szeroka?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 04.03.2011 12:46

Witam,
czy ktoś był ostatnio w tym apartamencie?
w jakiej części Breli się znajduje (bo coś mapy nie znajdują mi tej ulicy..)
Wiktoria
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 04.02.2014 10:36

Wyciągnę wątek :)

Kto był na ul. Biokovskiej?
Widzę na google maps , że ona idzie w górę od skrzyżowania ulic Put Solina z Frakopanską.

Czy to jest bardzo strome podejście? Ile się idzie na koniec tej ulicy (czyli tam gdzie jest Villa AnRi) ?

Czy stamtąd jest inne zejście? Na mapie widać jakieś schody idące od Put Solina do Bartola Kasica -przechodzą właśnie obok końca ul.Biokovskiej. Ale ciekawa jestem czy z Biokovskiej jest dojście na te schody?
Czy jest jakiś skrót na plażę czy idzie się tylko ulicą?

No i ile się idzie w jedną a ile w drugą stronę? ;)

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
jamroze7
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamroze7 » 10.02.2014 14:53

Witam. Wcześniej czytałam o apartamencie na Biokovskiej i z tego co tam przeczytałam jest dużo schodów do pokonania.Mnie interesuje czy z plaży można znaleźć drogę wolną od schodów lub czy można sobie tak ułożyć powrót z plaży,żeby nie były tylko schody...do apartamentu na ulicy Biokovskiej. Pozdrawiam :)
Wiktoria
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktoria » 28.07.2014 17:22

może komuś kiedyś się przyda.
byliśmy w Breli na ulicy Biokovskiej.
rzeczywiście wejście pod górkę ale my nie mieliśmy żadnych schodów. na samej górze Biokovskiej stoi Villa AnRi i obok niej są schody. niemniej jednak nie wiem gdzie prowadzą, czy tam wyżej dalej jest Biokovska.
zejście Biokovską do skrzyżowania z Frakopańską a potem uliczką w dół do samej plaży. tu można kawałek schodami koło hotelu jakby komuś zależało
podsumowując: wejście strome ale z każdym dniem wchodzi się coraz lepiej. do tego darmowy fitness
martynamajcher
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.03.2015
apartamenty w Makarskiej ulica Biokovska

Nieprzeczytany postnapisał(a) martynamajcher » 19.03.2015 09:38

witam Wszystkich forumowiczów Chciałam poprosić o opinię na temat apartamnentów zlokalizowanych w Makarskiej ulica Biokovska Jesli ktos wie lub kiedyś był proszę o opinię, Dziękuje i pozdrawiam
Karinuska
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karinuska » 06.07.2016 08:56

Witam wszystkich Forumowiczow,
jesli chodzi o ulice Biokovska w Breli, to jest to stroma ulica, caly czas idzie sie ta ulica pod stromą gorke-wjazd autem tylko na jedynce.Obok apartamentu prowadza schodki, w gore do innych apartamentow wyzej polozonych oraz na przystanek autobusowy w strone Splitu/Omisu.
Apartament ANRi:
PLUSY:
- jest bardzo czysty i zadbany:bardzo ladnie pachnie,reczniki sa wymieniane czesto
- duzo zieleni wokol,
- spokojna okolica, z dala od zgielku ulicy
- ladny widok na morze
- blisko do centrum i nie daleko do plazy
- wlasciele spokojni ,mili,nie narzucajacy sie
MINUS: JEDEN WIELKI!
-powrot do apartamentu bardzo wyczerpujacy,ale jak ktos jest aktywny i mu to nie przeszkadza to polecam;)
sledzik1975
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sledzik1975 » 06.07.2016 21:39

Bylismy tam 4 lata temu, plusy to cisza, czysty apartament az do przesady, minusy mocno do gory i starsza pani, ktora notorycznie pod nasza nieobecnosc wchodzila do apartamentow i wylaczala klimatyzacje, w pewnym momencie stalo to sie meczace i nie robila tak tylko nam ale rowniez mieszkajacym obok Niemcom, wiec wszystkie nacje traktowane jednakowa. Acha jeszcze jeden plus, jakies 15 metrow nizej w garazu same lokalne procentowe specjaly.
adamr20
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 24.03.2017 19:48

Witam czy ktoś ma jeszcze jakąś opinię odnośnie tej ulicy albo apartamentu Anri ?? Ceny jakie płacił w danym okresie itp. Pozdrawiam :-)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa AnRi Brela Biokovska 21 - kto był?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone