Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 06.08.2014 18:38

Trzymać się Czechów, oni zasze objeżdżają, ja złapałem się za paroma autami CZ i objechałem bez problemów, nawet nie patrzyłem się na navi, która chciała poprowadzić inna drogą... :lol:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2014 19:56

Gdzieś tu kiedys był opis po kolei jechać M-L-P itd bo znajomi prosili a ja juz bardziej na czuja jeżdzę i cieżko było by mi napisać. Może ktoś podsunać linka czy podesłać na maila czy pw? Dostałem parę lat temu na maila pdf-a ze zdjeciami nawet ale nie mogę odszukać :(
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 06.08.2014 20:12

Panowie moze mi ktos powiedziec w ktorym momencie albo na ktorym zjedzie trzeba zjechac z autostrady?
Bede jechac wieden-?graz .W tamtym roku wzialem nawe tfilmik z forum plus opis jednak zmeczenie godzina 3 w nocy i zawrocilem.Pamietam do dzis jak zjechalem z autostrady na chyba Spiefield odpalilem laptopa zeby zobaczyc co dalej i ogolnie byla porazka .W tym roku chcialbym sprobowac jeszcze raz ale nie chce znow cos zle doczytac bo tak jak mowie bylem przygotowany ale nic z tego ie wyszlO:)
Ostatnio edytowano 06.08.2014 20:15 przez Blady82, łącznie edytowano 1 raz
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 06.08.2014 20:14

piotrulex napisał(a):Gdzieś tu kiedys był opis po kolei jechać M-L-P itd bo znajomi prosili a ja juz bardziej na czuja jeżdzę i cieżko było by mi napisać. Może ktoś podsunać linka czy podesłać na maila czy pw? Dostałem parę lat temu na maila pdf-a ze zdjeciami nawet ale nie mogę odszukać :(

Str.1 , str.11 opis kolegi " dids76 " w tym temacie . :oczko_usmiech:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 06.08.2014 20:36

Blady82 napisał(a):Panowie moze mi ktos powiedziec w ktorym momencie albo na ktorym zjedzie trzeba zjechac z autostrady?
Bede jechac wieden-?graz .W tamtym roku wzialem nawe tfilmik z forum plus opis jednak zmeczenie godzina 3 w nocy i zawrocilem.Pamietam do dzis jak zjechalem z autostrady na chyba Spiefield odpalilem laptopa zeby zobaczyc co dalej i ogolnie byla porazka .W tym roku chcialbym sprobowac jeszcze raz ale nie chce znow cos zle doczytac bo tak jak mowie bylem przygotowany ale nic z tego ie wyszlO:)

Tak jak pisał jasio filmik na str 1( jackiller ) i 13(Rero ) , opis do Cro na str.11(mój ze obrazkami ;) ) i 12 (lechocz ) + powrót na str 13(mój tyż ze obrazkami ;)) + pierdylion opisów w innych wątkach :oczko_usmiech: :mrgreen:

Aha, zjazd z A9 ma nr 226 :oczko_usmiech: :mrgreen:
raptorf22
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 10.01.2014
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) raptorf22 » 06.08.2014 23:03

dids, Ty to masz serce i cierpliwość!!!! :lool:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.08.2014 06:13

jasio napisał(a):
piotrulex napisał(a):Gdzieś tu kiedys był opis po kolei jechać M-L-P itd bo znajomi prosili a ja juz bardziej na czuja jeżdzę i cieżko było by mi napisać. Może ktoś podsunać linka czy podesłać na maila czy pw? Dostałem parę lat temu na maila pdf-a ze zdjeciami nawet ale nie mogę odszukać :(

Str.1 , str.11 opis kolegi " dids76 " w tym temacie . :oczko_usmiech:


Dzięki, podesłałem im linka to może i się zarejestrują przy okazji :)
wiekusz
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 22.07.2013
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiekusz » 13.08.2014 17:47

Dids, jechałeś z Ilz przez Feldbach i dalej do Trate drogą 66 i 69. Napisz, jak mniej więcej prędkość podróżna tym objazdem wychodzi? Da radę się trochę rozpędzić czy nie?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 13.08.2014 18:24

wiekusz napisał(a):Dids, jechałeś z Ilz przez Feldbach i dalej do Trate drogą 66 i 69. Napisz, jak mniej więcej prędkość podróżna tym objazdem wychodzi? Da radę się trochę rozpędzić czy nie?

Dosyć fajnie się jechało, tak mi się spodobało że wracałem też tą trasą, chociaż w planach była tylko w stronę Cro ;) . Można się rozpędzać ale bez szaleństw , trzeba pilnować ograniczeń prędkości bo to Austria :oczko_usmiech:
Czasowo wyszło mi tak samo jak autostradą, może nawet ciut krócej. Ale polecam tylko na dzień, w nocy raczej sensu.
Blady82
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.06.2007
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blady82 » 16.08.2014 17:29

Na początek dziękuję dids za opis z 11 strony. Porobilem zrzuty na tablet i opisy do zdjęć i ruszyłem w droge.. Musze przyznać tak jak już tutaj było wspominane droga jest banalnie prosta nawet nie musiałem zerkac na tablet... Wszystko ładnie oznakowane. Wpadlismy tam nad ranem generalnie objazd zajął chyba mniej czasu niż autostrada biorąc pod uwagę tam korek. Tutaj mając zajączka w postaci jakiegoś Niemca za którym jechaliśmy miejscami ponad 100 stwierdzam że jazda autostrada która jezdzilem 2 lata jest stratą pieniędzy
de Zoo
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) de Zoo » 18.08.2014 21:56

dids76: dzięki za podpowiedzi jak objechać autostradę w Słowenii. Rzeczywiście objazd jest łatwy i nie ma jakichś szczególnych niespodzianek, które mogłyby powodować zgubienie się na trasie :) Opis didsa jest na tyle dokładny, że jedzie się komfortowo. Jechałem w nocy i w dnia, i nie miałem najmniejszych problemów.
Na wszelki wypadek zrobiłem sobie instrukcję do wydrukowania na podstawie opracowania didsa, czyli do opisów wkleiłem zdjęcia z linków googla, które podaje. Mam przejazd tam i z powrotem. Tak jak pisałem wcześniej, przejazd jest łatwy, ale jak ktoś nie czuje się zbyt pewnie, to może mu to pomóc w łatwiejszym orientowaniu się w terenie :) Jeżeli ktoś chce, to mogę podesłać na maila instrukcję w PeDeeFie.
czuczi
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.07.2012
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) czuczi » 19.08.2014 09:33

Poproszę ;-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
b_stepien
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.05.2013
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) b_stepien » 19.08.2014 09:37

i ja też poproszę :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
machanek
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 18.08.2014
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) machanek » 19.08.2014 13:44

Poproszę
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ryzka1990
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 21.07.2014
Re: VIDEO - objazd autostrady SLO

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryzka1990 » 19.08.2014 13:53

Ja też poproszę:)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone