Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Valalta, Koversada... na wozku?

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
xyz
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.03.2011
Valalta, Koversada... na wozku?

Nieprzeczytany postnapisał(a) xyz » 21.03.2011 10:17

Witam,
Ktory z osrodkow naturystycznych moglibyscie polecic dla osoby na wozku? Mysle nad Valalta lub Koversada, ewentualnie cos innego.

Czy spotkaliscie sie z takimi osobami, naturystami?
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 21.03.2011 11:44

Polecam:

Kanegra FKK
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 21.03.2011 13:43

2007r Solaris na Istrii - widziałem osoby na wózkach.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 21.03.2011 14:27

Camping Bunculuka FKK w Baśce na wyspie KRK.
Widziałam znaczek ON, ale może ktoś się wypowie kto tam spędził wakacje.

Samą Baškę polecam osobie niepełnosprawnej. Długa, przepiękna promenada bez barier.
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 21.03.2011 21:15

Bunculukę raczej odradzam, ze względu na ukształtowanie terenu - bardzo duże zróznicowanie poziomów terenu, chyba ponadnormatywne spadki podłużne dróg wewnętrznych. Z technicznego punktu widzenia, myślę, że większość kempingów jest przystosowana.
xyz
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) xyz » 21.03.2011 22:14

Dzieki za podpowiedzi.
Wlasnie ze wzgledu na uksztaltowanie terenu, Valalta wydaje mi sie byc odpowiednia.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.03.2011 09:36

Ania W napisał(a):Camping Bunculuka FKK w Baśce na wyspie KRK.
Widziałam znaczek ON, ale może ktoś się wypowie kto tam spędził wakacje.

Samą Baškę polecam osobie niepełnosprawnej. Długa, przepiękna promenada bez barier.


Spedzilismy tam wakacje i dla osoby na wozku nie polecam. Teren bardzo zroznicowany, spore spadki itd
majaari
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.01.2011
Polecamy Valaltę!

Nieprzeczytany postnapisał(a) majaari » 26.03.2011 16:37

Polecamy Valaltę. My też już kilkatrotnie widzieliśmy osoby na wózku. Myślę, że byłby to dobry wybór nie tylko ze względu na ogólną dostępność. Trochę porównujemy się do Twojej sytuacji gdyż rok temu byliśmy tam z dziećmi z dwoma wózkami i dawaliśmy spokojnie radę. Pzdr!
nimm2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 27.03.2011 02:39

a ja polece Ci Ulike.... bardzo duzy camp z plaskim terenem i zjazdem na utwardzona plaze... na terenie campu restauracje, sklepy etc.... w zeszlym roku jak bylem to widzialem calkiem sporo osob na wozkach... napewno byly toalety przystosowane dla niepelnosprawnych... acha... i jest ladny basen...
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 27.03.2011 21:05

nimm2 napisał(a):a ja polece Ci Ulike.... bardzo duzy camp z plaskim terenem i zjazdem na utwardzona plaze... na terenie campu restauracje, sklepy etc.... w zeszlym roku jak bylem to widzialem calkiem sporo osob na wozkach... napewno byly toalety przystosowane dla niepelnosprawnych... acha... i jest ladny basen...

Potwierdzam. Poza tym widziałem co rok powtarzające się twarze osób na wózkach. Skoro wracają, to jest im tam chyba dobrze.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.03.2011 08:26

waldis napisał(a):
nimm2 napisał(a):a ja polece Ci Ulike.... bardzo duzy camp z plaskim terenem i zjazdem na utwardzona plaze... na terenie campu restauracje, sklepy etc.... w zeszlym roku jak bylem to widzialem calkiem sporo osob na wozkach... napewno byly toalety przystosowane dla niepelnosprawnych... acha... i jest ladny basen...

Potwierdzam. Poza tym widziałem co rok powtarzające się twarze osób na wózkach. Skoro wracają, to jest im tam chyba dobrze.


No jak wszyscy polecaja to my tez oczywiscie sie podlaczamy. Bywamy na Ulice regularnie i w zeszlym roku tez oczywiscie bylismy. Ciezko mi powiedziec czy byly osoby na wozkach bo jakos uwagi na to nie zwracalismy ale skoro mowicie ze byli to zapewne tak bylo. Sa rowne chodniki, teren plaski wiec z poruszaniem sie po calosci klopotu nie bedzie
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 08.03.2013 20:53

A FKK ISTRA w Funtanie k.Vrsaru jakoś nie ma wzięcia na tym forum :roll: . Nie wiem dlaczego, bo kemping super, a nikt nawet nie wspomni, że tam był. A ja byłem już 2 razy i miło wspominam. Według mnie ( i mojej żony) jest bardziej sympatyczny niż np. Koversada (byliśmy 1 raz). Pozostałe nasze wyjazdy też były naturystyczne, ale nie na kempingi FKK, więc albo plażowaliśmy na "dzikich" plażach, albo wchodziliśmy na jednodniowe bilety. Na kempingu ISTRA można było spotkać osoby na wózkach, teren jak najbardziej się do tego nadaje, bo jest płasko.
baczek
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) baczek » 09.03.2013 17:49

Byliśmy tam chyba w 2007 i faktycznie do spokojnego odpoczynku jest ok, jednak obecnie z dzieciakami wybieramy, te gdzie są na miejscu jakieś atrakcje i basen dla maluszków 8)

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Valalta, Koversada... na wozku?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone