Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Uwaga Na Kemping Adriatic KoŁo Orebica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2008 12:13

Zgoda Rysio, zdjęcie pokazuje godzinę wykonania, ale nie słychać co Igor mówi :wink: :lol:
A może tylko po wcześniejszych imprezach w wykonaniu wesołej i głośnej ekipy o godz.22.32 przypomina punkt regulaminu o obowiązku ciszy nocnej :?:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 21.07.2008 18:48

Janusz Bajcer napisał(a):Zgoda Rysio, zdjęcie pokazuje godzinę wykonania, ale nie słychać co Igor mówi :wink: :lol:


Jakiś powód by twierdzić że Szablasty mówi nieprawdę :?: :lol:

Janusz Bajcer napisał(a):A może ...


Może to ja sobie wiesz gdzie włożę :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2008 20:16

Rysio napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Zgoda Rysio, zdjęcie pokazuje godzinę wykonania, ale nie słychać co Igor mówi :wink: :lol:


Jakiś powód by twierdzić że Szablasty mówi nieprawdę :?: :lol:



Winny prawie nigdy nie przyznaje się do winy :wink: :lol:

Analizuję wypowiedzi Szablastego i Biedronki, dopytuję o kilka spraw, ale albo nie odpowiadają, albo odpowiedzi są wymijające.

A ponieważ wiem jakie są zwyczaje na kempingach - trudno mi uwierzyć, aby za jedną głośniejszą imprezę na kempingu i to godz. 22.32 ktoś kogoś wyrzucał z kempingu.

Po prostu tam musiało wcześniej dojść do kilku sytuacji podbramkowych ... i wybuchło :cry:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 21.07.2008 21:32

Janusz Bajcer napisał(a):Winny prawie nigdy nie przyznaje się do winy :wink: :lol:


Ale pozostaje niewinnym do czasu udowodnienia winy. Więc zgodnie z zasadą in dubio pro reo, Szablasty, Na biedronkę a nawet Igor nie zostaną zlinczowani , co nie zmienia faktu, że kemping nie należy do polecanych, ale to w innym temacie :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2008 23:34

Rysio napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Winny prawie nigdy nie przyznaje się do winy :wink: :lol:


Ale pozostaje niewinnym do czasu udowodnienia winy. Więc zgodnie z zasadą in dubio pro reo, Szablasty, Na biedronkę a nawet Igor nie zostaną zlinczowani , co nie zmienia faktu, że kemping nie należy do polecanych, ale to w innym temacie :wink:


Nikt nikogo nie linczuje , tylko dyskutuje co wolno na kempingu, a czego nie.
Aby jednoznacznie stwierdzić kto winny, trzeba by znać stanowisko Igora no i bezstronnych świadków , ale oto będzie trudno.
Dlatego też przy zdaniu "winny nigdy nie przyznaje się do winy" dałem emotkę (:wink:)
caja2
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 12.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) caja2 » 22.07.2008 09:56

Uważam się za bezstronnego świadka, na kempie była cisz, nikt nie imprezował- małe dzieci dały by wszystkim popalić gdyby nie powzwolono im spac- facet ni z gruszki ni z pietryszki obraził ekipę Szablastego. W przeciwieństwie do Ciebie, byłem , widziałem i słyszałem. Bez urazy ale twoje przeczucia i przekonanie w tym wypadku są chybione. Szablasty podzielił się swiom doświadczeniem z wakacji, radzę Ci abyś niczego nie zakładał i w końcu przyją to do wiadomości. Co z tym zrobisz to Twoja sprawa. pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.07.2008 10:09

Jeśli faktycznie było cicho , to IGNOR dla IGORA :evil:

Ale jakoś w to "ni z gruszki, ni z pietruszki" nie mogę uwierzyć :roll:
dolot77
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dolot77 » 22.07.2008 15:16

Potwierdzam opinię "Szablastego", kemping wygląda bardzo atrakcyjnie w internecie i w rzeczywistości ale atmosfera na nim panująca pozostawia wiele do życzenia (właściciel jest delikatnie powiedziawszy niemiły). Basen śmierdzi chlorem na kilometr.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 22.07.2008 15:56

Rysio napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Na wszystkich szanujących się kempingach cisza nocna obowiązuje od 23 do 7 i tam gdzie byłem , była przestrzegana przez obecnych na kempingu i nie była potrzebna interwencja służ porządkowych.


Januszu, przypomnę fakt o którym już wspomniałem. Jeśli zdjęcie Igora zostało wykonane w momencie jego interwencji, to exif jasno wskazuje na godzinę 22.32 :!: Więc nie domawiajmy 24 czy 1 w nocy, bo tego na razie się nie doczytałem :wink:





Widzę, że dochodzenie trwa. Żandarm Janusz sporządza notatki służbowe i prowadzi rozmowy ostrzegawczo-profilaktyczne, a Oficer Dochodzeniowo-Śledczy Rysio zbiera i analizuje opracowane przez Żandarma materiały operacyjne. Sądzę, że do końca lipca wyjąsni się czy w stosunku do obywatela Szablastego wyciągnąć wnioski dyscyplinarne czy przedstawić poważniejszy zarzut do Prokuratora Admina.

Ja proponuję ukarać Szablastego 2 letnim zakazem podróżowania po Campingach Chorwacji i sąsiadujących z nią państw.

P.S. Chyba koledzy Moderatorzy i Opiekunowie Działu nie obraziliście się na mnie :D.
monia11
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia11 » 22.07.2008 16:56

hmm, tak jak szablasty i na biedronkę napisał było. Większość z nas miała małe dzieci, więc zależało nam by wieczorami, gdy spały głośno nie było. gdy dzieci poszły spać mogliśmy w spokojnie sobie posiedzieć ( nistety, nie wolno nam było) I NIKT Z NAS NIE SIEDZIAŁ DO 1 czy 2-giej w nocy bo po tak upalnym dniu nikomu by nawet się nie chciało. Jednak o godz 22,23 a może nawet 24 w wakacje nie muszę siedzieć ukryta w namiocie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.07.2008 17:10

darek1 napisał(a):Chyba koledzy Moderatorzy i Opiekunowie Działu nie obraziliście się na mnie :D.


Ja nie - myślę, że pozostali też nie :lol:

Ps. Przywykłem Darku! to Twojego poczucia humoru :wink: :papa:
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 22.07.2008 17:24

darek1 napisał(a):
Widzę, że dochodzenie trwa. Żandarm Janusz sporządza notatki służbowe i prowadzi rozmowy ostrzegawczo-profilaktyczne, a Oficer Dochodzeniowo-Śledczy Rysio zbiera i analizuje opracowane przez Żandarma materiały operacyjne. Sądzę, że do końca lipca wyjąsni się czy w stosunku do obywatela Szablastego wyciągnąć wnioski dyscyplinarne czy przedstawić poważniejszy zarzut do Prokuratora Admina.



bez wizji lokalnej się nie obejdzie.... czas komisję powołać i na miejsce jechać... oj chłopaki, chłopaki :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 22.07.2008 17:41

darek1 napisał(a):P.S. Chyba koledzy Moderatorzy i Opiekunowie Działu nie obraziliście się na mnie :D.


Ja też nie, i tym razem nawet Ci posta nie wytnę :wink:
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 22.07.2008 23:11

Teraz każdy kto ma ochotę opisać swoje negatywne przygody w Chorwacji i chce uniknąć procesu poszlakowego na forum powinien:
-zebrać dużą ilość świadków z całego świata
-nakręcić filmy
-zrobić zdjęcia z wydrukowaną godziną
-do zdjęć nagrać treść rozmów
-załatwić opinię z policji
-mieć w pogotowiu dobrego adwokata
Czy czegoś jeszcze brakuje?
Niestety te wszystkie atuty nie gwarantują wygrania procesu.

A tak poważnie pomimo że niektóre komentarze Szablastego uważam za kontrowersyjne to generalnie mu wierzę.
Pozdrawiam wszystkie "strony".
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.07.2008 10:57

monia11 napisał(a):hmm, tak jak szablasty i na biedronkę napisał było. Większość z nas miała małe dzieci, więc zależało nam by wieczorami, gdy spały głośno nie było. gdy dzieci poszły spać mogliśmy w spokojnie sobie posiedzieć ( nistety, nie wolno nam było) I NIKT Z NAS NIE SIEDZIAŁ DO 1 czy 2-giej w nocy bo po tak upalnym dniu nikomu by nawet się nie chciało. Jednak o godz 22,23 a może nawet 24 w wakacje nie muszę siedzieć ukryta w namiocie.



No cóż, nie każdy jest tak rozrywkowy na campingu jak koleżanka Monia 11. Jedni lubią spokój, a drudzy jak Monia11 muzyka, taniec, wino i śpiew. Pozdrawiam serdecznie Koleżankę Monię 11.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Uwaga Na Kemping Adriatic KoŁo Orebica - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone