Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

uwaga na apartamenty TONCICA w Chorwacji:-(

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
suchy11
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.07.2008
uwaga na apartamenty TONCICA w Chorwacji:-(

Nieprzeczytany postnapisał(a) suchy11 » 09.07.2008 13:37

Witam.
Przestrzegam wszystkich, którzy wybierają się do Chorwacji na wyspę PAG, aby nie trafili do apartamentów TONCICA, może i są piękne ale gospodarze do bani. Zakazują korzystania z grila i z ogrodu pomimo iż jest on w ofercie jak również dziecie im przeszkadzają i każą im bawic się na ulicy, aby nie deptali trawki na ogrodzie...masakra. Nie można siedziec wieczorem przed domem ani na balkonie bo jest zakaz a gospodarze straszą wezwaniem policji. Ogólna katastrofa więc nie radzę tam spędzac wytęsknionych wakacji. Pzd.....
staniław
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) staniław » 09.07.2008 15:43

suchy11 napisał(a):Witam.
Przestrzegam wszystkich, którzy wybierają się do Chorwacji na wyspę PAG, aby nie trafili do apartamentów TONCICA, może i są piękne ale gospodarze do bani. Zakazują korzystania z grila i z ogrodu pomimo iż jest on w ofercie jak również dziecie im przeszkadzają i każą im bawic się na ulicy, aby nie deptali trawki na ogrodzie...masakra. Nie można siedziec wieczorem przed domem ani na balkonie bo jest zakaz a gospodarze straszą wezwaniem policji. Ogólna katastrofa więc nie radzę tam spędzac wytęsknionych wakacji. Pzd.....

Toć to SZOK.
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 09.07.2008 16:29

hmmm ostrzeżenie przed tymi gospodarzami i miejscem się powtarza..
forum/viewtopic.php?t=19987

Może warto zrobić taki oddzielny wątek "Czarna lista" - gdzie NIE jechać?
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009
re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 28.05.2009 10:27

Podobno były 3 młode rodziny z Polski, nonstop wyskokowo nałykane. A dzieciaki biegały same po "chazjajstwie". Kij ma 2 końce. Warto przemyśleć swoje zachowanie, zanim się o kimś napisze. Ci ludzie są porządni i mają wielu przyjaciół z Polski. Pozdrawiam
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 28.05.2009 13:01

jotem napisał(a):(...)

Może warto zrobić taki oddzielny wątek "Czarna lista" - gdzie NIE jechać?

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=167 ... arna+lista
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009
Apartamenty Toncica.

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 10.07.2009 09:45

Witam, właśnie wróciłem z CRO z apartamentów Toncica. Było super. Właściciele to przemili ludzie, nie mieliśmy żadnych kłopotów, dzieci bawiły się w ogrodzie z kotami właścicieli, nawet 1 chcieli nam dać do Polski ;). Pokazali nam wiele pięknych miejsc na Pagu, na pożegnanie syn dostał worek muszli własnoręcznie wyłowionych z morza przez naszego gospodarza. Tym 3 rodzinom z Polski co robiły "siarę" nonstop "nachlane" zdecydowanie odradzam już wyjazdy do jakichkolwiek cywilizowanych krajów. REASUMUJĄC - TONCICA to super apartamenty, właściciele przemili, wracamy tam za rok na 100%.
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Re: Apartamenty Toncica.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 10.07.2009 10:25

encomp napisał(a):Witam, właśnie wróciłem z CRO z apartamentów Toncica. Było super. Właściciele to przemili ludzie, nie mieliśmy żadnych kłopotów, dzieci bawiły się w ogrodzie z kotami właścicieli, nawet 1 chcieli nam dać do Polski ;). Pokazali nam wiele pięknych miejsc na Pagu, na pożegnanie syn dostał worek muszli własnoręcznie wyłowionych z morza przez naszego gospodarza. Tym 3 rodzinom z Polski co robiły "siarę" nonstop "nachlane" zdecydowanie odradzam już wyjazdy do jakichkolwiek cywilizowanych krajów. REASUMUJĄC - TONCICA to super apartamenty, właściciele przemili, wracamy tam za rok na 100%.


No i prawda wyszła na jaw :) ???
Jacynty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 578
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacynty » 10.07.2009 10:33

Mi tak wypadło ,że juz dwa razy byłem w apartmanach z "czarnej listy", i nie małem zastrzeżeń. Ale może nie jestem zbyt wymagający? :roll:A ostatnio tyle winka wypiłem z właścicielem że pozostale wyjazdy się muszą podporządkować. Czyli i pić można i śmiać się można.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2009 10:36

Jeżeli ktoś cały czas jest nawalony i drze ryja jak by sam tam był to nie dziwię się, że gospodarze tak się zachowywali...niestety, sam tego doświadczyłem ale w Rogoźnicy...2 rodzinki z dziećmi - nie dość, że sami zachowywali się jak by to ich własność była to jeszcze dzieciaki darły się co by kto je ze skóry obdzierał...ja na szczęście spędziłem w tym towarzystwie 3 dni bo wyjeżdżałem ale gospodarzom współczuję...tamte rodzinki były z Tychów.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 10.07.2009 11:14

Na takie ostrzeżenia zawsze patrzę z przymrużeniem oka bo wiadomo kij ma dwa końce.
Kawałek za nami w Borje jest dom, gdzie właściciele wynajmują pokoje. Któregoś roku dochodziły stamtąd straszne krzyki, głośna nawet bardzo głośna muzyka, co się okazało...dwie rodziny z Polski niestety na tylko sobie właściwy sposób spędzały wakacje. Jak tu się potem dziwić właścicielom, że krzywo patrzą.
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009
Toncica PAG - S U P E R!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 18.07.2010 23:18

Wróciłem z właśnie z Cro. Ponownie był to dom Ante'go - Apartamenty Toncica. Takich ludzi ze świecą szukać. Tak jak nas ugościli w tym roku, aż łezka w oku się kręciła, żeby wyjeżdżać. 14 sezonów jeździłem nad polskie morze, 2 ostatnie spędziłem na Pagu i powiem że za rok będzie znowu Pag i dom Ante. HVALA LIPA ANTE!
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009
W lipcu 2011 - znowu jadę do Ante na Pag.

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 21.02.2011 13:18

10 lipca jadę z rodziną znowu w to miejsce z "czarnej listy". Proponuję skasować ten post bo to na prawdę wspaniali ludzie, lubiący Polaków - tak jak my jeździ do nich rodzina z Łodzi (byli 11 razy) ;) Ante to wspaniały człowiek, gadamy sobie ja po polsku - on po chorwacku i świetnie się rozumiemy - tzn. jakieś podstawy chorwackiego już mam ;) Człowiek zna wiele wspaniałych miejsc na Pagu o których turyści wiedzą niekoniecznie, pomogli nam w czasie wypadku mojej córki w Chorwacji, a jak był finał MŚ w ub. roku i nie miałem HR2 w TV to mi przyniósł Ante swój tuner TV.
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 07.10.2012 14:56

Oczywiście wakacje 2011 były bardzo udane. Znowu u Ante i Toncicy. Lipiec 2012, powtórka z rozrywki, znowu apartament Smokwa u Antego. Zaprzyjaźniliśmy się i powiem Wam, ze jak w tym roku witał mnie ze łzami w oczach, zaprosił na rakiję z paskim serkiem na zagrychę to mi się też jakoś spociły oczy. Nie to co powitanie przez gospodarza we Władysławowie, który zamiast odpowiedzieć dzien doby pyta od razu: na ile??? Byliśmy w Chorwacji 4razy u Ante i za rok też jedziemy. Nasi znajomi, którzy tam byli z nami tez są zachwyceni. A były z nami juz 3rodziny. Polecam wszystkim Pag. Ja się zakochałem w tym miejscu, polecam plaze Bosana i sv Maria. Woda w zatoce jest zawsze bardzo ciepła, cieplejsza niż otwarty Adriatyk. Fajne miejsce na wędkowanie. Łapaliśmy z synem uszate i oficery - tak te rybki nazywa nasz Ante.
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 11.10.2012 22:25

Tu macie nasze skoki na plazy sv Maria.

Polecam Pag wszystkim!
Nolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 19.07.2009
Re: Apartamenty Toncica.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nolo » 01.11.2012 02:32

encomp napisał(a):Witam, właśnie wróciłem z CRO z apartamentów Toncica. Było super. Właściciele to przemili ludzie, nie mieliśmy żadnych kłopotów, dzieci bawiły się w ogrodzie z kotami właścicieli, nawet 1 chcieli nam dać do Polski ;). Pokazali nam wiele pięknych miejsc na Pagu, na pożegnanie syn dostał worek muszli własnoręcznie wyłowionych z morza przez naszego gospodarza. Tym 3 rodzinom z Polski co robiły "siarę" nonstop "nachlane" zdecydowanie odradzam już wyjazdy do jakichkolwiek cywilizowanych krajów. REASUMUJĄC - TONCICA to super apartamenty, właściciele przemili, wracamy tam za rok na 100%.

Witam
Możesz podać mi namiary do tego apartamentu?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzięki i pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
uwaga na apartamenty TONCICA w Chorwacji:-(
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone