Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

uwaga na apartamenty TONCICA w Chorwacji:-(

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tadziorek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadziorek » 01.11.2012 17:24

Witam.
Interesuje mnie wyspa Pag na przyszłoroczne wakacje, jeśli ma ktoś namiary na niedrogie apartamenty dla 2-3 osób to proszę o podzielenie się ;
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006
Re: Apartamenty Toncica.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 01.11.2012 18:53

Bahama napisał(a):
encomp napisał(a):No i prawda wyszła na jaw :) ???

też byłem w apartamencie z "czarnej listy" na Ciovo ap. Cornelia, wróciliśmy zadowoleni.Okazało się, że to my musieliśmy się wstydzić za rodaków buraków.
Tak więc,ostrożnie z oskarżeniami.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 13.01.2013 20:16

encomp napisał(a):Oczywiście wakacje 2011 były bardzo udane. Znowu u Ante i Toncicy. Lipiec 2012, powtórka z rozrywki, znowu apartament Smokwa u Antego. Zaprzyjaźniliśmy się i powiem Wam, ze jak w tym roku witał mnie ze łzami w oczach, zaprosił na rakiję z paskim serkiem na zagrychę to mi się też jakoś spociły oczy. Nie to co powitanie przez gospodarza we Władysławowie, który zamiast odpowiedzieć dzien doby pyta od razu: na ile??? Byliśmy w Chorwacji 4razy u Ante i za rok też jedziemy. Nasi znajomi, którzy tam byli z nami tez są zachwyceni. A były z nami juz 3rodziny. Polecam wszystkim Pag. Ja się zakochałem w tym miejscu, polecam plaze Bosana i sv Maria. Woda w zatoce jest zawsze bardzo ciepła, cieplejsza niż otwarty Adriatyk. Fajne miejsce na wędkowanie. Łapaliśmy z synem uszate i oficery - tak te rybki nazywa nasz Ante.


No nie mogę się zgodzić z taką klasyfikacją: gospodarz w Chorwacji = super, a gospodarz z Władysławowa = burak. To znaczy, że gospodarza z Chorwacji nie informujecie na ile dni przyjechaliście? Czyli czeka aż zdecydujecie się wyjechać 8O i na pewno czeka do ostatniego dnia aż uregulujecie należność za pobyt. Sytuacje konfliktowe zdarzają się wszędzie:i u nas i w Chorwacji i w Grecji i w każdym innym kraju. To forum odnosi się również do opisów różnych zachowań naszych rodaków za granicą, nie zawsze chlubnych, tak samo jest u nas, a może nawet gorzej: na tym polega nasza narodowa zawiść.
Romano300
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romano300 » 15.01.2013 01:16

Nie widzę specjalnej różnicy między gospodarzami Chorwatami a Polakami.
Różnie możemy trafić.
W 2011 r. np. gospodyni chorwatka poprosiła na dzień dobry paszporty i oczywiście kasę za cały pobyt. Kase przeważnie wszyscy chcą z góry choć np. raz nad naszym morzem płaciłem na koniec pobytu, nawet nie zameldowali nas i było naprawdę super.
Powrócę do Chorwatów, gospodyni zażądała paszportów celem zameldowania i OK. Problem polegał na tym, że przez trzy dni się prosiłem o zwrot, ta oczywiście, że niedługo odda i tak dalej. Wkurzałem się bo jak tu bez paszportu jeździć samochodem, na szczęście miałem dowód i jakoś to przetrwaliśmy.
Pobyt w 2012 r. inne miejsce np. klimatyczne naliczyli nam wszystkim 100% choć za dzieci jest 50%.
Flacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flacha » 01.02.2013 12:39

encomp napisał(a):Oczywiście wakacje 2011 były bardzo udane. Znowu u Ante i Toncicy. Lipiec 2012, powtórka z rozrywki, znowu apartament Smokwa u Antego. Zaprzyjaźniliśmy się i powiem Wam, ze jak w tym roku witał mnie ze łzami w oczach, zaprosił na rakiję z paskim serkiem na zagrychę to mi się też jakoś spociły oczy. Nie to co powitanie przez gospodarza we Władysławowie, który zamiast odpowiedzieć dzien doby pyta od razu: na ile??? Byliśmy w Chorwacji 4razy u Ante i za rok też jedziemy. Nasi znajomi, którzy tam byli z nami tez są zachwyceni. A były z nami juz 3rodziny. Polecam wszystkim Pag. Ja się zakochałem w tym miejscu, polecam plaze Bosana i sv Maria. Woda w zatoce jest zawsze bardzo ciepła, cieplejsza niż otwarty Adriatyk. Fajne miejsce na wędkowanie. Łapaliśmy z synem uszate i oficery - tak te rybki nazywa nasz Ante.


Czy moglbym prosic o jakie namiary na te apartamenty?
crono
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) crono » 01.02.2013 13:33

Nieświadomi negatywnych opinii o tym apartamencie , wakacje 2012 spędziliśmy u Ante i Toncicia na w Pagu.
Trafiliśmy na bardzo serdecznych gospodarzy,gdyby nie to że zawsze wybieramy na urlop inne miejsce ,pewnie bym tam jeszcze zawitał.Jedyną niedogodnością był fakt że najbliższa droga do plaży prowadziła przez teren hotelu Tony.
atka71
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) atka71 » 21.02.2013 10:07

encomp napisał(a):Oczywiście wakacje 2011 były bardzo udane. Znowu u Ante i Toncicy. Lipiec 2012, powtórka z rozrywki, znowu apartament Smokwa u Antego. Zaprzyjaźniliśmy się i powiem Wam, ze jak w tym roku witał mnie ze łzami w oczach, zaprosił na rakiję z paskim serkiem na zagrychę to mi się też jakoś spociły oczy. Nie to co powitanie przez gospodarza we Władysławowie, który zamiast odpowiedzieć dzien doby pyta od razu: na ile??? Byliśmy w Chorwacji 4razy u Ante i za rok też jedziemy. Nasi znajomi, którzy tam byli z nami tez są zachwyceni. A były z nami juz 3rodziny. Polecam wszystkim Pag. Ja się zakochałem w tym miejscu, polecam plaze Bosana i sv Maria. Woda w zatoce jest zawsze bardzo ciepła, cieplejsza niż otwarty Adriatyk. Fajne miejsce na wędkowanie. Łapaliśmy z synem uszate i oficery - tak te rybki nazywa nasz Ante.


Hej! encomp

Wybieramy się na Pag,do Ante lipiec/sierpień 2013,już wysłaliśmy zaliczkę.Jedziemy z 2-dzieci pierwszy raz na Pag.
Po przeczytaniu postów mam wątpliwości :roll: ,właściwie tylko TY zachwalasz tych gospodarzy.Dzieciaki na pewno będą trochę hałasować,i bawić się na trawniku.Nie wyobrażam sobie żeby musiały siedzieć cichutko i bawić się na ulicy.Jechać nie jechać.....szkoda 150euro
crono
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) crono » 21.02.2013 10:55

Jechać , oczywiście że jechać. Ten apartament odwiedzają ludzie po kilka razy ,podczas naszego pobytu były tam dwie rodziny z małymi dziećmi z Polski ,po raz czwarty u Ante. Niemiecka rodzina z dzieciakami przyjeżdża tam dziewiąty rok z rzędu.W naszej grupie też był jeden ośmiolatek, mimo tego na obiekcie cisza i spokój . Sprawa jest prosta , dać się dzieciakom wyszaleć na plaży i nie będzie kłopotu. :papa:
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 08.03.2015 11:58

No i widzicie, fajne apartamenty i świetni ludzie - właściciele. Bardzo mnie ciągnie znowu na Pag ale familia chce gdzie indziej i w tym roku chyba Krk albo okolice Puli. Co do przejścia na plażę koło Hotelu Tony - Tony spoko gość, nie czepia się że tam chodzisz (mówisz ze od Toncica ). NA PLAŻE NA PAGU!!!! jeździ się na drugą stronę zatoki !!!---- Plaża sv.Marija (kierunek Bosana)!!! :papa:
Nita
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nita » 06.08.2015 09:13

Apartamenty TONCICA hmmmm. Apartamenty rzeczywiście bardzo ładne, zadbane i wyposażone. Ogród piękny ale.... No właśnie korzystanie z niego mocno jest ograniczone tj. dzieci bawić się nie mogą bo zniszczą trawę i kwiaty. No i należy zwracać uwagę dzieciom by bawiły się cichutko. Reasumując polecam ale dla rodzin bezdzietnych lub ze starszymi pociechami, które usiedzą w spokoju. Pomimo pięknych warunków nie wrócę tam
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 05.06.2017 09:31

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Bezpośredni link do apartamentów Toncica.
Jadę tam 8 raz w tym roku ;) Polecam to miejsce.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 05.06.2017 16:01

encomp napisał(a):http://www.apartmentspag.com/
Bezpośredni link do apartamentów Toncica.
Jadę tam 8 raz w tym roku ;) Polecam to miejsce.


To już totalna reklama, prośba do admina o skasowanie tego postu, a swoją drogą ile trzeba mieć urlopu, żeby 8 razy w roku jeździć na wakacje i w to samo miejsce :roll: chyba, że to rodzina, albo sprawy biznesowe
Bartol
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 17.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartol » 05.06.2017 20:30

Autorowi raczej chodziło, że w tegoroczne wakacje będą już ósme z kolei, kiedy tam nocuje.

Z drugiej strony, ileż można zachwalać to samo miejsce :twisted:
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 28.10.2017 20:35

No jasne, ile można... ;) Polecam też Kemala Murtica w Seget Vranica, Niko Kostanjica w Drveniku i paru innych. Zjechałem już Chorwację wzdłuż i w poprzek ale w tym roku vyły Włochy i 9 raz Pag u Antego ;) Nie zachwalam już apartamentów, bo to rzecz względna. Pag i plaża Sv Marija to moje miejsce i lubię tam jeździć, mega miejsce na nury, tak to wygląda zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 29.10.2017 07:22

encomp napisał(a):No jasne, ile można... ;) Polecam też Kemala Murtica w Seget Vranica, Niko Kostanjica w Drveniku i paru innych. Zjechałem już Chorwację wzdłuż i w poprzek ale w tym roku vyły Włochy i 9 raz Pag u Antego ;) Nie zachwalam już apartamentów, bo to rzecz względna. Pag i plaża Sv Marija to moje miejsce i lubię tam jeździć, mega miejsce na nury, tak to wygląda zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Coś Ci ten link nie działa.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
uwaga na apartamenty TONCICA w Chorwacji:-( - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone