Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

urlop w Bibinje

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 25.02.2012 17:26

Nazyr napisał(a):Wiesz, co do auta to nigdy nie możesz być pewna na 100% .

Wiem, że nawet nowy samochód moze sie zepsuć, ja niestety nie jeżdżę nowym :roll:, ale napewno będzie ok, a jak cos się wydarzy :roll: , to i tak sobie musimy poradzić. W końcu letni urlop jest tylko raz w roku :P .
W naszej rodzince to ja jestem jedynym "szoferem" i prawdopodobnie zaliczymy nocleg po drodze. Mąż się ze mnie smieje, że jeszcze pół roku, a już przeżywam :oops:
Pozdrawiam
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 25.02.2012 17:33

paolooo napisał(a):Bibinje to był nasz pierwszy pobyt w CRO....cisza i spokój, super kury:D

Właśnie o ciszę i spokój nam chodziło - czyli "chyba" dobry wybór :? swoją opinię będę mogła napisać po powrocie. Ps. rosołku nie miałam zamiaru gotować, ale jak tak reklamujesz te kury, to chyba spróbujemy :lol:
Pozdrawiam
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 26.02.2012 00:20

Bibinje to był mój pierwszy wyjazd do Cro w 2005 roku i byłem tym pobytem zachwycony. Później zwiedziłem inne rejony Chorwacji i teraz pewnie bym taki nie był, ale na pierwszy raz, jak nie ma innych porównań, było super i sam pobyt również miło wspominam.
Byłem w apartamencie Tereza i była tam prywatna plaża, więc z psem chyba nie powinno być problemu, choć zejście było wybetonowane, kilka schodków i od razu ok. metra głębokości.
Miejsce raczej spokojne, choć wieczorami był wtedy duży ruch na skuterach i sporo hałasu.
Życzę miłego pobytu.
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 26.02.2012 13:25

Jarek999 napisał(a):Bibinje to był mój pierwszy wyjazd do Cro w 2005 roku i byłem tym pobytem zachwycony.Życzę miłego pobytu.

Dziękuje :? , też myślę, że będzie ok na pierwszy raz . A czy ktoś z Was kojarzy apartament Angelo w Bibinje ?
Pozdrawiam
Nazyr
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 30.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nazyr » 26.02.2012 15:57

Podaj może adres bo sama nazwa nic mi nie mówi.
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 26.02.2012 19:55

Nazyr napisał(a):Podaj może adres bo sama nazwa nic mi nie mówi.

Bardzp proszę
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... ni-angelo/
Nazyr
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 30.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nazyr » 27.02.2012 11:48

Hehe to można powiedzieć, że bylibyśmy sąsiadami. Moja miejscówka jest dosłownie 150 m. wcześniej. Bardzo cicho i bardzo spokojnie. Do centrum Bibinje spacerkiem jakieś 20 min., do sklepów nieco bliżej jakieś 15min. Ceny za nocleg kosmos. My w zaznaczonym poniżej na zdjęciu domku płaciliśmy 45 euro za cały domek dziennie. Dwie sypialnie, salon, kuchnia no i oczywiście łazienka, w domku w cenie wifi. Ponieważ jechaliśmy w dwie rodziny koszt pobytu wyszedł taniej jak nad naszym morzem.
Obrazek

Z tego też powodu ja za zawsze jadę w ciemno, bo można na miejscu znaleźć naprawdę ciekawe lokalizacje za przystępna cenę. W każdym razie jeśli zależy Tobie na spokoju i ciszy to z tym nie powinno być problemu. Co do plaży to polecam tę obok Mariny, czyli na mapie w dół. Te na wysokości Twojego pensjonatu mogą być zacienione wąskie, albo wybetonowane.

pozdrawiam
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 27.02.2012 21:36

Nazyr napisał(a):Z tego też powodu ja za zawsze jadę w ciemno, bo można na miejscu znaleźć naprawdę ciekawe lokalizacje za przystępna cenę.

Wiem, że może znalazłabym coś lepszego i tańszego na miejscu, ale w związku z faktem, że jedziemy po raz pierwszy i w dodatku z psem, chciałam mieć pewność i dokonałam rezerwacji wcześniej. Mam nadzieję, że będzie ok :?
Pozdrawiam
Nazyr
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 30.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nazyr » 27.02.2012 23:15

Tego, że będzie ok jestem pewien.
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 28.02.2012 17:33

Rysio napisał(a):
hesi napisał(a):Super byłoby, żeby w tym samym terminie ktoś z Was jechał w rejon Zadaru :? .

Pozdrawiam
Hesi


Ja jadę do Vinjeraca. Zresztą wystarczy w kalendarzu sprawdzić 8)

Rysiu napisz kilka słów o tej miejscowości,jakie plaże,czy wieczorem jest gdzie się poszwendać,jakieś knajpki,a może masz jakieś foty,
sorry że się wciąłem.
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 28.02.2012 22:18

mireks napisał(a):
Rysio napisał(a):
hesi napisał(a):Super byłoby, żeby w tym samym terminie ktoś z Was jechał w rejon Zadaru :? .

Pozdrawiam
Hesi


Ja jadę do Vinjeraca. Zresztą wystarczy w kalendarzu sprawdzić 8)

Rysiu napisz kilka słów o tej miejscowości,jakie plaże,czy wieczorem jest gdzie się poszwendać,jakieś knajpki,a może masz jakieś foty,
sorry że się wciąłem.

Ok, właśnie dopiero teraz zobaczyłąm, że Rysiu jedzie w tym samym kierunku i w tym samym terminie :D . Może gdzieś po drodze "natkniemy się" na siebie . A właśnie którędy jedziecie? My juz zamówiliśmy naklejki :? Pozdrawiam
ewuska
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewuska » 01.03.2012 15:57

Witam ,Ja w tym roku jadę po raz ósmy do Chorwacji. Po raz drugi do Bibinje .W zeszłym roku byłam na ul.Braca Radica ,w tym roku jedziemy na drugi koniec Bibinje do apartamentu Angelo . Jestem Chorwacją zauroczona . Pierwszy raz bylismy w Makarskiej ,ale nie jest to miejsce dla rodziny z małymi dziećmi (głośno ,tłoczno ). Od siedmiu lat wybieramy okolice Zadaru i jesteśmy bardzo zadowoleni .
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 01.03.2012 16:58

ewuska napisał(a):Ja w tym roku jadę po raz ósmy do Chorwacji. Po raz drugi do Bibinje .W zeszłym roku byłam na ul.Braca Radica ,w tym roku jedziemy na drugi koniec Bibinje do apartamentu Angelo . .


Witam, to jedziemy do tego samego apartamentu. Sprawdzałam w kalendarzu, ale nie widziałam Cię. Kiedy i skąd jedziecie ?
Pozdrawiam
ewuska
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewuska » 01.03.2012 17:29

Dpiero dzisiaj dokonałam rezerwacji ,wyjeżdżamy 28 lipca z Wrocławia.pozdrawiam
hesi
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hesi » 01.03.2012 20:35

ewuska napisał(a):Dpiero dzisiaj dokonałam rezerwacji ,wyjeżdżamy 28 lipca z Wrocławia.pozdrawiam

Szkoda,my jedziemy 4 sierpnia, miło by było Was spotkać :( To jedziedzie tydzień przed nami. Czy rezerwacje w CRO macie od soboty? W związku z tym, że my jedziemy po raz pierwszy czy mogłabyś mi napisać jaką trasą zawsze jeździcie (z piątku na sobotę?) i ile mniej/więcej godzin oraz na co ewentualnie nalezy zwrócić uwagę. Ja myślałam o noclegu po drodze, bo tylko ja będę kierowcą i nie wiem czy z Poznania dam radę na raz.
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone