Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Uniwersalne obuwie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 08.06.2008 09:49

@Zielono mi - zdecydowanie jak masz zamiar wejść do wody, bo na samej plaży wystarczą klapki najlepiej spisują się piankowe.
Robinson
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robinson » 03.07.2008 08:39

kafur napisał(a):PROMOCJA!!! Obuwie do pływania dostępne będzie w Biedronce od 02.06 cena 9,99 zeta numeracja 36-46 różne wzory i kolory. :D
Czy te buty w Biedronce są jeszcze dostępne? A może będzie nowy rzut? Z hipermarketów jest u mnie jeszcze tylko Lidl i Carrefour Express.
dsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 18.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dsk » 03.07.2008 13:14

Paweł i Kasia napisał(a):Obrazek
Obrazek
Obrazek

zakupiliśmy w biedronce, wyglądają naprawdę porządnie jak na 10pln
mają zaj.... system chłodzący , jak sie w nich idzie to stopa jest wentylowana, mięciutka podeszwa

w sobotę jadę do Byłgarii to sprawdze jak działają i dam znać



dokladnie takie zakupilem i spoko wytrzymaly caly wyjazd:):)

czym sie roznia od tych speedo za 45 ...nie wiem:)

te butki to chyba jedyna godna polecenia rzecz z biedronki:)
KOBIAL
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOBIAL » 04.07.2008 21:54

:D Obuwie zakupione :D Ja będe testował obuwie do wody z GO SPORT cena przyzwoita bo tylko jedyne 29 zl. Zobaczymy jak się sprawdzą
Może już ktoś testował i może udzielić opini 8)
Bourbon
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bourbon » 04.07.2008 22:58

KOBIAL napisał(a)::D Obuwie zakupione :D Ja będe testował obuwie do wody z GO SPORT cena przyzwoita bo tylko jedyne 29 zl. Zobaczymy jak się sprawdzą
Może już ktoś testował i może udzielić opini 8)


Cóż, Ja też je kupiłem, jak dla mnie to trochę za bardzo są silikonowe, ale zobaczymy jak się w praniu sprawdzą :-)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 05.07.2008 17:40

dsk napisał(a):
Paweł i Kasia napisał(a):
te butki to chyba jedyna godna polecenia rzecz z biedronki:)


a nie tylko , ja przebiegałam cały urlop w japonkach z biedronki, no może z wyjątkiem Plitvic, w których pomykałam w porządnych sandałach. :lol:
Buty do pływania z Biedronki też nam się super sprawdziły.
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 05.07.2008 21:43

Paweł i Kasia napisał(a):Obrazek
Obrazek
Obrazek

zakupiliśmy w biedronce, wyglądają naprawdę porządnie jak na 10pln
mają zaj.... system chłodzący , jak sie w nich idzie to stopa jest wentylowana, mięciutka podeszwa

w sobotę jadę do Byłgarii to sprawdze jak działają i dam znać


KASIA ale "maż ładny tatółarz" nogi miodzio- może trochę wosku? :wink:
a tak naprawdę - fajne buty macie - mam takie same, tylko się zastanawiam po co mi one? przecież największa frajda to wywalić sie przy wychodzeniu(wchodzeniu) z wody .... Na plaży "Pod Maslinom" jeżowce są głęboko - ale moja pani kupiła trampy - bo w zeszłym roku podobno kamyki ją gniotły w "podniebienie" hehehe
Paweł i Kasia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł i Kasia » 06.07.2008 17:58

dzięki ale wosk sobie odpuszcze :)

może lepiej dmuchać na zimne i mieć te buty podczas kąpania, a czym wogóle grozi spotkanie z jeżowcem? słyszałem że nic to przyjemnego.
msz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 28.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) msz » 27.04.2009 09:18

Jak myślicie czy te buciki będą w tym roku dostępne w biedronce?
One są co roku? W tamtym roku je kupiliśmy i sprawiły się bardzo dobrze.
Pozdrawiam
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 27.04.2009 22:52

Po co wozić coś, co można kupić na miejscu.
Ceny podobne do tych w Polsce,A wybór dużo większy.
Z zakupem butów do pływania, w Cro nie ma problemu.
Można je kupić wszędzie,w każdej najmniejszej nawet mieścinie.
Pozdrawiam
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.04.2009 16:48

Żeby na nogach nosić tatuaż to chyba nieporozumienie i to kto Paweł i Kasia. Wogóle nie winno się go nosić, to świadczy o słabym charakterze lub fascynacją subkulturą takiej osoby. Nie wyobrażam sobie królowej angielskiej z tatuażem czy tudzież polityków lub ludzi z kręgu inteligencji. Dla takich namaszczonych droga na salony i do niektórych pretiżowych zawodówjest zamknięta. Jakże taka osoba będzie wyglądać na stare lata, każdy będzie wskazywał ją palcem z lekkim politowaniem.

Wyróżniać to się trzeba ale kulturą bycia a nie tatuażami, ubraniami czy BMW wątpiwej reputacji samochodem napewno nie. Pozdrawiam i życzę jak najszybszego pozbycia się tych malowideł.

Koleżanko Kasiu i Kolego Pawle proszę się na mnie nie złościć, mówię jak myślę - mnie to nie odpowiada kompletnie.

No i to, że jesteście z Poznania to już mnie rozbraja :evil: :?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.04.2009 17:19

darek1 napisał(a):Wyróżniać to się trzeba ale kulturą bycia a nie tatuażami, ubraniami czy BMW wątpiwej reputacji samochodem napewno nie. Pozdrawiam i życzę jak najszybszego pozbycia się tych malowideł.


:D
Kutlurom i godnościom osobistom...
Dobry temat dla Dallas.
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 28.04.2009 17:53

msz napisał(a):Jak myślicie czy te buciki będą w tym roku dostępne w biedronce?
One są co roku? W tamtym roku je kupiliśmy i sprawiły się bardzo dobrze.
Pozdrawiam

Co roku są w Biedronce ( jak i również innych dyskontach), jak będzie w tym roku- to się jeszcze okaże.Ja co roku kupuję, bo dzieci mają je na jeden wyjazd ( wiadomo noga im rośnie, jak i również niszczą).
W Chorwacji owszem można kupić takie buciki , ale w cenie 40-50 kun. W Biedronce za 8-9 zł. Czy to tyle samo??
Czy przyjazd do Chorwacji zaczynać od biegania po sklepach ?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.04.2009 17:54

darek, załóż temat o tattoo to tam się podyskutuje a tu przestań smęcić farmazony...
Bogdan007
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 08.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogdan007 » 28.04.2009 18:02

W zeszłym roku kupiłem sandały, nie pamietam dokładnie gdzie (w jakimś supermarkiecie) za bardzo małe pieniążki. Zrobione były coś w rodzaju plastiku i gumy - bardzo polecam taki zakup. Chodziłem w tych sandałach od apartamentu do plaży i morza oraz z powrotem do apartamentu, w ogóle ich nie zdejmując. Wytrzymały cały pobyt, a przede wszystkim były wygodne i praktyczne, ponadto bardzo dobrze w nich sie pływało.
Polecam takie obuwie.
PZDR :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Uniwersalne obuwie - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone