Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ultra Europe Festiwal - Split 2015

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kubat9
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.06.2015
Ultra Europe Festiwal - Split 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubat9 » 09.06.2015 19:02

Witam forumowiczów.

Chciałbym Was zapytać czy ma ktoś jakieś doświadczenie z tym festiwalem w Splicie?
Mianowicie interesuje mnie:
- zakup biletów jak wygląda cała procedura tzn. z tego co się zorientowałem otrzymuje się bilet na @ ?
- jak wygląda wejście na stadion tzn czy można wyjść i np wrócić
- czy na stadionie są jakieś punkty gastronomiczne lub czy można wnieść np swoją butelkę wody?
- ogólne wrażenia,

z góry dziękuję za pomoc :)

pozdrawiam
przemek_61
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek_61 » 10.06.2015 11:53

Cześć, byłem w tamtym roku na UMF, a więc wyglądało to tak, że wcześniej kupiłem bilet przez internet na ftb. Pzed stadionem bilet wymieniało się na sylikonową opaskę, która była również skarbonką gdzie wpłacałeś kase (w punktach przed i na stadionie) żeby płacić w punktach gastronomicznych na terenie imprezy. Po wejściu na imprezę za bramki (gdzie odbijałeś się, że wchodzisz swoją opaską) nie można było już wychodzić.
W ubiegłym roku przyszliśmy dość późno żeby wymienić bilet na opaskę i trochę to trwało zanim weszliśmy na imprezę, dlatego lepiej przyjść trochę szybciej i wymienić bilet. Przy wejściu było trochę zamieszania i mało informacji dot. konieczności wymiany biletów na opaski, już po wymianie biletów wejście na stadion tez trochę trwało ok. +/- 30min. Ale tak było tylko pierwszego dnia, w dwa następne dni było już szybciej (opaska była na 3dni- chyba, że masz bilet na jeden dzień)

P.S. Z eventów na jakie jeździłem,UMF na razie wygrywa ;).

Pozdrawiam
kubat9
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubat9 » 11.06.2015 22:09

Dzięki wielkie za odpowiedź,
tzn ja w niedzielę wyjeżdżam więc kupuje bilet tylko na 1 dzień niestety :/
i muszę przez oficjalną stronę.

A jeśli chodzi o ogólne poruszanie się po stadionie, chodzi mi głównie o lokalizację tych punktów gastro,
bo jak by nie patrzeć jakiś tam "kawał" czasu się spędzi,

pozdrawiam

PS. bilety już kupione :)
przemek_61
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek_61 » 12.06.2015 09:01

Na stadionie (na płycie boiska) można było kupić napoje (piwo, drinki, soki, wode), a jedzenie było za trybunami (trzeba wyjść ze stadionu, ale nadal byłeś na ogrodzonym terenie imprezy). Było dużo punktów - czas oczekiwania w kolejce ok 5min.

Pozdrawiam
semper4
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) semper4 » 20.06.2015 19:37

witam

mam problem z zakupem biletów, czy ktoś z Was kupował przez główną stronę organizatora?
nie chce mi zaakceptować ani karty kredytowej ani zwykłej płatniczej.
Czy istnieje zakup samych biletów w Polsce?
Lub czy może ktoś pomóc jakoś??
theres
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) theres » 21.06.2015 23:37

Witam,
Co prawda nie wybieram się na sam festiwal, ale mój plan zakładał, że w tym samym terminie co UEF będę w okolicach Splitu. I tutaj moje pytanie - bardzo duży wpływ ma ta impreza na ilość ludzi na plażach, campingach i samym Splicie? Pytam, bo pomimo szczytu sezonu chciałbym zminimalizować tłok, a mam możliwość zamiany i być 10-16 w okolicach Dubrownika i dopiero potem przenieść się pod Split.

BR
semper4
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) semper4 » 24.06.2015 13:15

orientuje się ktoś czy będzie możliwość zakupu biletów przed imprezą? lub jakimś "ruskim targiem" pod stadionem?
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 24.06.2015 13:41

theres napisał(a): I tutaj moje pytanie - bardzo duży wpływ ma ta impreza na ilość ludzi na plażach, campingach i samym Splicie?

Na pewno ma bardzo duży wpływ, około 35tyś imprezowiczów dziennie gdzieś musi się pomieścić ;)
czarna_zabka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna_zabka » 29.06.2015 22:59

Cześć, ja też się wybieram na ultra i też mam problem z kartą kredytową, wszystkie dane są poprawnie wpisane, ale nie da się dokonać płatności. Ktoś rozwiązał już ten problem? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki...

I czy ewentualnie wiecie jak jest z kupnem biletów już na miejscu?
semper4
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) semper4 » 02.07.2015 06:49

mam identyczną sytuację jak czarna_zabka, pomoże ktoś?? :cry:
czarna_zabka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 29.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) czarna_zabka » 10.07.2015 16:41

nie było biletów trzeba było próbować na inne dni kupować mi udało się na 3 dzień

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ultra Europe Festiwal - Split 2015
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone