Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Uciec przed śmiercią" - film

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004
"Uciec przed śmiercią" - film

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 23.02.2006 22:56

Obejrzałem film "Uciec przed śmiercią" z Andy McDowell i gościem co się nazywa Brody - ten który grał Szpilmana. Film o oblężeniu Vukovaru z 1991 roku.....
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 23.02.2006 23:02

antek napisał(a):Obejrzałem film "Uciec przed śmiercią" z Andy McDowell i gościem co się nazywa Brody - ten który grał Szpilmana. Film o oblężeniu Vukovaru z 1991 roku.....


no i dobrze ,że obejrzałeś 8)
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 24.02.2006 01:34

antek napisał(a):Obejrzałem film "Uciec przed śmiercią" z Andy McDowell i gościem co się nazywa Brody - ten który grał Szpilmana. Film o oblężeniu Vukovaru z 1991 roku.....


I co....?
Trochę krótka ta "recenzja" :wink:
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 24.02.2006 09:34

hehe...to nie recenzja. po prostu film o wojnie serbsko - chorwackiej. A ponieważ wiem,że wiele osób z cro interesuje ta tematyka więc podałem info.
Film w wielu momentach drastyczny, ale taka była ta wojna.....

Filmu nie będę opisywał...każdy może obejrzeć. Vukovar to miasto - legenda. Kiedyś na forum nazwano działania serbskiego wojska w Vukovarze czystkami etnicznymi. Czytając jednak relacje z tego oblężenia i oglądając film mozna powiedzieć,że była to jednak eksterminacja.
Dodając późniejsze podobne akcje serbskiego wojska jak np.Srebrenica zaczyna się bardziej rozumieć akcję burza, o której tez tu tyle rozmawialiśmy. Więc chyba warto obejrzeć...

Powrót do Chorwackie ABC



cron
"Uciec przed śmiercią" - film
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone