Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ubezpieczenie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 08.07.2014 11:32

Jak ktoś chce zaoszczędzić 20% na ubezpieczeniu kosztów leczenia za granicą w Warcie to mam kod promocyjny wartadirect -20% Krad00411000
wystarczy na stronie https://wartadirect.pl/app/travel
wpisać kod: Krad00411000 i kupujemy polisę online w Warcie w rabatem 20%
Obrazek
wieza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wieza » 01.08.2014 19:31

w moim przypadku nie jest to dobra oferta nawet przy zniżkach...
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 01.08.2014 19:48

Wczoraj kupiłem ubezpieczenie w Hestii 149zł 15dni 2 osoby dorosłe, kl 200k, nnw 20k, oc 200k, bagaże 2k. Wydaje mi się że całkiem niezła oferta :)
wieza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wieza » 01.08.2014 21:10

ja musze mieć z pakietem sportów extremalnych- nurkowanie na full wypasie ubezpieczenie kosztuje 250zł ale obejmuje dosłownie wszystko wiec raczej je wybiorę ... bo nie zamierzam się martwic jak by mi wystawili rachunek za ratownictwo i leczenie...
anksma
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anksma » 05.08.2014 10:56

Czyli jak ktoś jest ubezpieczony w pracy bo pracodawca odprowadza składki to nie trzeba wykupywać dodatkowego ubezpieczenia? wystarczy tylko mieć wniosek EKUZ?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.08.2014 12:45

anksma napisał(a):Czyli jak ktoś jest ubezpieczony w pracy bo pracodawca odprowadza składki to nie trzeba wykupywać dodatkowego ubezpieczenia? wystarczy tylko mieć wniosek EKUZ?

Jeśli już należy mieć kartę EKUZ. Należy pamiętać , że ona nie załatwia wszystkiego i można ponieść mimo wszystko koszty.
P-Inez-ka
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) P-Inez-ka » 05.08.2014 12:57

My mieliśmy EKUZ, a oprócz tego wykupione ubezpieczenie w Generali.
Niestety już drugiego dnia mieliśmy nieprzyjemność przetestowania karty EKUZ oraz ubezpieczenia dodatkowego. Z EKUZ nie było żadnego problemu, wystarczyło na początku pokazać kartę i już (u lekarza i w szpitalu). Z Generali również jesteśmy bardzo zadowoleni, bo mieliśmy 2 wizyty prywatne i wykupywane leki i za wszystko bez problemu nam zwrócono. Do tego wizyta domowa lekarza na Chorwacji.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone