Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie moto-assistance

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.02.2018 18:06

creep22 napisał(a):
szaki17 napisał(a):Bo jak masz już ubezpieczenie w Hestii , to przy przedłużeniu nie patrzą na wiek auta, przerabiałem to na swoim aucie.Czyli do końca żywota twojego auta możesz u nich brać ASS.


...to bardzo fajnie


to bardzo ciekawe... tym bardziej że przy zapytaniu o produkt otrzymuje się informację z ograniczeniami wiekowymi
zag
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 09.10.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 10.02.2018 18:51

Przecież wyraźnie napisał "Bo jak masz już ubezpieczenie w Hestii , to przy przedłużeniu nie patrzą na wiek auta", czy to takie trudne.
Towarzystwa ubezpieczeniowe zawsze promują stałych klientów Hestia ostatnio ich nawet dopieszcza.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.02.2018 20:46

dobrze wiem kolo co zostało zapisane i wiem jak potrafią różnie interpretować "wyłączenia odp." różne pkty ubezp, łącznie z firmowymi przedstawicielstwami; przykład opisywałem na forum, zaproponowano mi w jednym takim punkcie, kolejny rok z kolei przedłużenie pakietu + ass. (wysokie limity holowania) jak na starych warunkach jako stałemu klientowi, gdzie indziej już wspomnieli o limicie wiekowym, że już się moje auto nie "łapie", na infolinii tylko to potwierdzili;
może Hestia jest jakaś wyjątkowa, aczkolwiek chętnie poznałbym przypadek jak zakończyło się to "na żywo"
bye
zag
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 09.10.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 10.02.2018 21:03

Kolego przeczytaj ten bełkot który napisałeś i postaraj się to samo napisać jeszcze raz w języku polski (wiem, że to jest trudne, lecz spróbuj).
Na żywo powiadasz, nigdy nie miałem problemów.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.02.2018 21:14

misiaczku jeżeli tego nie zrozumiałeś postaraj się jeszcze raz przeczytać (wiem, że jest to trudne, lecz spróbuj).
zag napisał(a):Na żywo powiadasz, nigdy nie miałem problemów.

to gratuluję i życzę, by nie trzeba było korzystać/przekonywać się w przyszłości
zag
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 09.10.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 10.02.2018 21:30

Mińku, to co napisałeś czyta się, jeszcze gorzej niż "Kordiana" Słowackiego, gdy się ma kilkanaście lat i jest trudniejsze do zrozumienia niż prawa Kirchhoffa gdy się ma również kilkanaście lat.
Ps.Towarzystwa ubezpieczeniowe zawsze rżną bez mydła gostków którzy co roku je zmieniają i okazjonalnie chcą wykupić jakąś ich usługę.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.02.2018 21:39

mały miki... natomiast gostków, którzy pisząc permanentnie zjadają litery, czyta się wyjątkowo zrozumiale
Ps. Dlatego jestem od lat u jednego ubezpieczyciela.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 10.02.2018 21:58

Z tym jednym ubezpieczycielem nie do końca się zgodzę...powiem, że nawet miałem różnice w kwestii jednej firmy- największej na rynku między tym co mi wysłali jak co roku pocztą a tym jak się udałem do przedstawiciela...ta sama firma, te same warunki a kasa niższa:).Obecnie powoli szukam ubezpieczenia OC +AC, kupując w salonie autko dostałem dobrą propozycje na ubezpieczenie blisko 50% tańsze niż w innych miejscach, powiedziano mi jednak, że w salonie kupując zawsze jest taniej (niby mają duże rabaty) a z każdym rokiem będzie już gorzej...obecnie jestem w Hestii, PZU wyliczył mi ok. 45 % więcej niż miałem rok temu u konkurencji...ciekawe jak reszta:(?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7943
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.02.2018 22:06

te kiero napisał(a):może Hestia jest jakaś wyjątkowa, aczkolwiek chętnie poznałbym przypadek jak zakończyło się to "na żywo"
bye

Kiero, nie mam w Hestii ale w ubiegłym roku miałem przypadek "na żywo" z moim Golfem. Od kilku lat OC + ASS w wersji premium w Lberty Direct (obecnie wykupiła to AXA). Mimo że auto miało 19lat nie było problemu z holowaniem z A4 (Brzęczkowice) do domu.
Ps. Jak zawierałem pierwszą umowę to Liberty miało ograniczenie wiekowe dla aut 12 lat.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.02.2018 22:06

amatus1 napisał(a):Z tym jednym ubezpieczycielem nie do końca się zgodzę...powiem, że nawet miałem różnice w kwestii jednej firmy- największej na rynku między tym co mi wysłali jak co roku pocztą a tym jak się udałem do przedstawiciela...ta sama firma, te same warunki a kasa niższa:)

o różnicach w cenach czy sposobie realizacji zapisów w zakresie jednym TU napisałem kilka postów wcześniej;
natomiast kiedy wszędzie słychać było o sporych podwyżkach OC, osobiście jakoś tego nie odczułem pozostając przy "starym" ubezpieczycielu

dids76 napisał(a):Kiero, nie mam w Hestii ale w ubiegłym roku miałem przypadek "na żywo" z moim Golfem. Od kilku lat OC + ASS w wersji premium w Lberty Direct (obecnie wykupiła to AXA). Mimo że auto miało 19lat nie było problemu z holowaniem z A4 (Brzęczkowice) do domu.
Ps. Jak zawierałem pierwszą umowę to Liberty miało ograniczenie wiekowe dla aut 12 lat.

wiem Mariusz, czytałem o tym, to bardzo lojalnie z ich strony, rozumiem, że jak jechałeś do Selcy to liczyłeś na podobne potraktowanie
Ostatnio edytowano 10.02.2018 22:11 przez te kiero, łącznie edytowano 1 raz
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7943
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.02.2018 22:08

amatus1 napisał(a):Z tym jednym ubezpieczycielem nie do końca się zgodzę...powiem, że nawet miałem różnice w kwestii jednej firmy- największej na rynku między tym co mi wysłali jak co roku pocztą a tym jak się udałem do przedstawiciela...ta sama firma, te same warunki a kasa niższa:).Obecnie powoli szukam ubezpieczenia OC +AC, kupując w salonie autko dostałem dobrą propozycje na ubezpieczenie blisko 50% tańsze niż w innych miejscach, powiedziano mi jednak, że w salonie kupując zawsze jest taniej (niby mają duże rabaty) a z każdym rokiem będzie już gorzej...obecnie jestem w Hestii, PZU wyliczył mi ok. 45 % więcej niż miałem rok temu u konkurencji...ciekawe jak reszta:(?


Trzy tygodnie temu ubezpieczałem samochód i przez internet wyszło mi o ponad 100zł taniej niż zaproponowała mi pani na infolinii :wink: Oczywiście ta sama firma ubezpieczeniowa i te same produkty OC + ASS wersja Prestiż
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 10.02.2018 22:10

Odnośnie Hestii to mój znajomy miał 2 tyg. stłuczkę 4 letnią octavia i byłe mega wkurzony z AC, autko ponoć delikatnie puknięte -lampa, maska, nadkole...a oni mu wyliczyli szkodą całkowitą z czego był mega niezadowolony bo niby bardzo nisko wycenili autko...powiedział, że z hestią nie chce mieć nic więcej do czynienia:(
zag
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 09.10.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 10.02.2018 22:32

"którzy pisząc permanentnie zjadają litery" bo głodny byłem, teraz zjadłem kolację, walnąłem czystą wytrawną, jestem syty, czytam Słowackiego, życie staje się piękne.
Ps. Poprawiłem następną wytrawną i jeszcze jedną za Twoje zdrowie.
Ostatnio edytowano 10.02.2018 22:37 przez zag, łącznie edytowano 1 raz
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 10.02.2018 22:36

amatus1 napisał(a):Odnośnie Hestii to mój znajomy miał 2 tyg. stłuczkę 4 letnią octavia i byłe mega wkurzony z AC, autko ponoć delikatnie puknięte -lampa, maska, nadkole...a oni mu wyliczyli szkodą całkowitą z czego był mega niezadowolony bo niby bardzo nisko wycenili autko...powiedział, że z hestią nie chce mieć nic więcej do czynienia:(

Kolego popraw to bo nie da się tego czytać :). Miał przez 2 tygodnie stłuczkę ? 8) , wiem czepiam się... :)
Użytkownik usunięty
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.02.2018 17:40

Chyba pora przejść do merytorycznej dyskusji na temat ubezpieczeń, a nie o kulinariach, co kto zjadł.

Po za tym, dobrze będzie podawać na jakich to "super" warunkach ktoś ubezpieczył auto, ułatwi to wszystkim życie i podjęcie decyzji.
Nie chodzi o kasę (jak ktoś chce niech poda za ile) ale jakie warunki ASS i jak firma .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ubezpieczenie moto-assistance - strona 95
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone