Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie domu na czas wyjazdu

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007
Ubezpieczenie domu na czas wyjazdu

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 12.07.2012 15:00

Witam wszystkich zainteresowanych ,

Czy ubezpieczacie swoje mieszkanie na czas wyjazdu ?

Znalazlem firmę i mam jakbyście chcieli znizkę na ubezpieczenie mieszkania w Avivie za 1 zł dziennie , niestety mam tylko 30 kuponów znizkowych i z checia sie nimi podziele z cro-maniakami , 1 zł to nie wiele , a zawsze bezpieczniej , wszystkich zainteresowanych prosze o podanie adresu e-mail , to wysle Wam kupon , normalnie stawka wynosi 30 zł na dzien :/ chore ..

znizke i kupony dostalem ze wzgledu na prace zony - sprzedaz i wynajem mieszkan.

Pozdrawiam serdecznie
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 12.07.2012 15:14

https://www.aviva.pl/promocjawakacyjna.html

Tu jest napisane, że 1 zł dziennie bez kuponów.
POLAND
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) POLAND » 12.07.2012 16:01

Kolego tak , ale 1)

Kalkulacja składki dla mieszkania o powierzchni 60 m2, znajdującego się na piętrze, w Warszawie. Składka obejmuje ochronę na wypadek pożaru i innych zdarzeń losowych: murów wraz z elementami stałymi (suma ubezpieczenia 300 000 zł), ruchomości domowych (50 000 zł); kradzieży z włamaniem (20 000 zł) oraz odpowiedzialności cywilnej (25 000 zł).

Zapytaj o inne mieszkanie / dom , a rzuca ci piekną cene :)

wszedzie są kruczki niestety
mamax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 06.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamax » 12.07.2012 20:10

Rozumiem że faktury za sprzęt domowy 'ruchomości domowych (50 000 zł)'
na taką kwotę posiadasz ?
Bo z tego co wiem bez faktur to raczej ciężko udowodnić że takowy był a co za tym idzie ciężko uzyskać odszkodowanie.
No i faktury w domu raczej też nie ma co trzymać w razie pożaru może być kiepsko.
:)
lichy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 381
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lichy » 14.07.2012 14:06

POLAND napisał(a):Czy ubezpieczacie swoje mieszkanie na czas wyjazdu ?

Dlaczego tylko na czas wyjazdu?
Ja ubezpieczam na cały rok.
...a potem na następny i na następny...
mamax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 06.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamax » 14.07.2012 21:43

Dlaczego tylko na czas wyjazdu?
Ja ubezpieczam na cały rok.
...a potem na następny i na następny...[/quote]

Mam to samo- trochę lepiej śpię jak wiem że jestem ubezpieczony
:wink:
mamax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 06.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamax » 14.07.2012 21:48

Aa i to samo mam z AC.
Widzę że sporo osób wykupuje tylko na okres wakacji.
No pewnie wychodzi trochę taniej ale przeliczając całościowo rok rzadko jestem na minusie... Przy kilku autach można nazbierać spokojnie na 'małe' wakacje. :lol:

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Ubezpieczenie domu na czas wyjazdu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone