Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi-ul.Kamena przy morzu....

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asiaw16
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 31.01.2013
Czy ktoś był?? TUCEPI apartameny Kamena 48

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiaw16 » 21.02.2016 11:53

Czy ktos moze był tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link?

Jak kwatery , gdzie parkuje się auto
??
borek1974
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 22.06.2006
Tucepi 2016 apartament dla 2 rodzin z dziecmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) borek1974 » 10.03.2016 11:15

Witam , czy macie jakies sprawdzone apartamenty dla 2 rodzin z dziecmi w Tucepi .

Prosiłbym o namiary

Rafał
dychy4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 19.04.2008
Re: Tucepi 2016 apartament dla 2 rodzin z dziecmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 10.03.2016 20:27

borek1974 napisał(a):Witam , czy macie jakies sprawdzone apartamenty dla 2 rodzin z dziecmi w Tucepi .

Prosiłbym o namiary

Rafał


Wysłałem na PW.

dychy4
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 10.03.2016 22:10

Tucepi ul.Kamena 30.Byłem dwa razy i polecam.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 12.03.2016 00:37

Witam serdecznie,
mam pytanie. Nie dotyczy apartamentu na ul.Kamena ale w pobliży ul. Pogradac
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Czy w tym miejscu będzie bardzo głośno i czy przejście przez Jadrankę będzie bardzo uciążliwe?
Ich oferta cenowo mi bardzo odpowiada. Chcą 17 euro od osoby. Chyba że macie w Tucepi coś taniej :)
Czytałem coś kiedyś o podziemnych przejściach ale nie wiem czy to jakaś bujda była czy prawda...
ewka54
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 10.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewka54 » 12.03.2016 14:52

patrząc na mapę nie powinno być głośno, a przejścia podziemne w Tucepi są faktycznie i jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
Arturk05
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arturk05 » 19.03.2016 13:28

Witam czy mógł bym również poprosić o namiary na kwatery w Tucepi. Pozdrawiam i dziękuję z góry Artur.email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 10.04.2016 19:15

witam czy ktoś był w apartamencie Ul.Kamena 4 villa Lucy w Tucepi? bardzo proszę o opinie
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 10.04.2016 22:13

Witam,
I w tym roku szukam opini o apartamencie w Tucepi.
Dokładnie o tą ofertę.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Widać że blisko plaży i to plus, ale z tego co tam widze jest jakieś przejscie tunelem . Ma to jakiś sens jak jade z 2 letnim dzieckiem tzn z wózkiem ? Nie mam pojecia jak taki tunel wygląda w praktyce od strony małych dzieci i właśnie wózka.

Ps. 2 opcją jest ten :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jesli ktoś był /widział/przechodził obok i może coś napisać to będę wdzięczny.

PS. ewentualnie poproszę o jakieś sprawdzone ofert blisko plaży.
natalia13
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalia13 » 02.08.2016 12:27

kasiap napisał(a):Witam, mam prośbe na namiary na ulicę kamena w Tucepi, ale blisko morza. Super byłoby dostać namiar na kwatery z 3 podwójnymi apartamentami...
Planujemy wyjazd początkiem czerwca na 3 rodziny (3 dzieci+3 dzieci+ 2 dzieci) wiec całkiem spora gromadka :))))
W tamty roku bylismy na ulicy Kraj 126, ale ulica kamena przy morzu wydawała sie nieco spokojniejsza, a niektóre domy miały nawet kawałek zieleni...
Byłabym wdzieczna za adresy:) Pozdrawiam



mogłabys napisac coś więcej o kraj 126? to sa apartamenty Ruza Saric?
KrzysiekO
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 08.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekO » 09.02.2017 00:13

Witam
Drodzy Cromaniaki szukamy razem z żoną sprawdzonego przez Was a zarazem nie drogiego apartamentu na ul. Kamena w przedziale od..do góra 70Euro dla rodziny 2+2 dzieci (13 i 9) w Tucepi z dwoma sypialniami na przełomie końca lipca i pierwszego tygodnia sierpnia (słyszeliśmy że ceny poszły w górę no ale może :D ).
Może ktoś zna takie miejsce i będzie chciał się nim podzielić to bardzo proszę o informację adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Krzysiek
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tucepi-ul.Kamena przy morzu.... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone