Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi ul. Ekonomija...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.10.2015 23:21

:roll: kosmos cena

Ap. Jadre są jednak trochę dalej od plaży, na razie szukam czegoś bardzo blisko :wink:
Zależy nam na takiej lokalizacji, że jak dzieciaki mają potrzebę to dostają klucze i biegną same, takie nygusy jesteśmy :mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 30.10.2015 23:30

Wszystko zależy czego szukacie, ja 3 lata temu urzędowałem w apartamentach - Apartments Bešlić - Tučepi
Naprawdę bardzo blisko morza tak mnie więcej po środku. Jest to przy Jadrance ale jakoś specjalnie nie przeszkadza... rano budziły nas cykady :). Apartamenty nie są moze zbyt duże ale gospodarze są bardzo bardzo mili, ręczniki świeżutkie co 2-3 dni.. wracasz z plaży i masz czyste ręczniki, gospodarz co chwila częstuje rakiją i naprawdę pod względem obsługi i kontaktów to jest to wzór.
Meijsce logistycznie bardzo ciekawe, my urzędowaliśmy na plaży tej dzikiej w stronę Tucepi. 10 minut z buta promenadą. Na dzien dobry dostaliśmy w lodówce schłodzoną cole + czerwone wino.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.10.2015 23:53

to mniej więcej zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link rejony ?
Ile płaciłeś za ap. jeśli to nie tajemnica ?
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 31.10.2015 00:03

Tak, to te rejony, ja jeżdżę zawsze od 20 czerwca i płaciłem 55 eu za apartament bodajże valencia, wyjazd był w ciemno...
robbson
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 27.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) robbson » 31.10.2015 17:09

sdolas napisał(a):Ja ciągle szukam apartamentu w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link okolicach.
Tu akurat widać wille Ban którą można znaleźć na google.
Jeśli ktoś ma namiary na coś sprawdzonego w tym rejonie to proszę o namiary.


Ja polecam Villa Roko, Kamena 6.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 31.10.2015 22:32

Możesz trochę szczegółów ?
Znalazłem Roko na ul. Kraj 5 a to inna lokalizacja.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 01.11.2015 13:52

A ja 28 E za pokój z łazienką i balkonem w tym samym czasie.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 01.11.2015 14:01

Nie rozumiem czemu ma służyć taka licytacja- i co mamy gratulować tej ceny czy śmiać się z tego ,który zapłacił więcej. Dziwne,że ludzie chwalą się niskimi cenami ale jakoś namiarów przy tym nie podają.
renik33
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) renik33 » 01.11.2015 14:26

kibic hr napisał(a):Nie rozumiem czemu ma służyć taka licytacja- i co mamy gratulować tej ceny czy śmiać się z tego ,który zapłacił więcej. Dziwne,że ludzie chwalą się niskimi cenami ale jakoś namiarów przy tym nie podają.


Zgadzam się całkowicie. Napisałam do 5 czy 6 osób które przechwalały się super tanimi apartamentami. Odpisała jedna, pokój w norze bez klimy :)
Apartament apartamentowi nie równy... każdy szuka w cenie na którą go stać.
Pozdrawiam :papa:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 01.11.2015 17:15

Sorry za off. ale podpisuje się obiema ręcami ;), szukanie sprawdzonych apartamentów na tym forum niestety jest sporym wyzwaniem.

MWN
Poproszę więcej szczegółów, może też być na priv'a
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 01.11.2015 18:17

Witam, ja w Tucepi polecam serdecznie villa Anka zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Cudowna miejscówka pod każdym względem. Blisko do morza (wystarczy przejść przez deptak) i do sklepów, cicho, super czysto, apartamenty świetnie wyposażone. Byłam tam w ubiegłym roku. W tym byliśmy tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link, tez fajnie ale trochę głośno ( z tyłu przebiega Jadranka i było ją słychać w nocy, apartment jest tuż przy morzu i np mój mąż nie mógł spać bo szumialo ;)) i właścicielka średnio miła. Wifi słabo działało, wyposażenie apartamentu też trochę kiepskie, mało kubków, szklanek itp kieliszków np do wina wcale nie było, ale oczywiście nie każdemu to przeszkadza.
Jeśli macie profil na FB, villa anka ma tam stronkę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 01.11.2015 22:53

Dzięki za namiary
Roko to zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link?
Na obu stronach nie ma cen, ile chcą za apartament w sezonie ?
Roko jak widzę jest z klimą a Anka ma klimę ?

Edit
Czyżby Anka to zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link?
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 01.11.2015 23:43

W sezonie za taką lokalizacje pewnie słono sobie liczą. Ja miałem ofertę z ulicy Ekonomija 7-przy Jadrance i tam za 2+1 chcieli 60. Byłem zainteresowany Tucepi ale wielu w ogóle nie odpowiedziało a to 60 to była chyba najtańsza opcja.
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 01.11.2015 23:47

Jakie były ceny w czerwcu, bo jakoś nie mogę znaleźć? Oczywiście w Ance.
robbson
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 27.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) robbson » 02.11.2015 16:07

sdolas napisał(a):Dzięki za namiary
Roko to zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link?
Na obu stronach nie ma cen, ile chcą za apartament w sezonie ?
Roko jak widzę jest z klimą a Anka ma klimę ?

Edit
Czyżby Anka to zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link?


Tak to jest Villa Roko ul. Kamena 6
Byłem tam w zeszłym roku , ostatnie 10 dni czerwca . Płaciłem za apartament 2+3 70 euro. W naszym apartamencie były 2 łazienki , ręczniki na wymiane.Villa super położona nad samym morzem.Polecam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tucepi ul. Ekonomija... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone