Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi ul. Ekonomija...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 28.02.2009 23:25

Witam. Tak się składa, że ja byłem po przeciwnej stronie ulicy, może nie jest to w pierwszym rzędzie od morza ale jest blisko do plaży. Przejście przez ulice jest również spoko, gdyż jest sygnalizacja świetlna, wyboru Tucepi nie będziecie żałować. :lol: PS. Gospodarz jest naganiaczem na fish piknik na Hvar i Korcule.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 01.03.2009 15:24

Witam
dede dzięki za informację ,jakbyś miał jakieś fotki to pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdro :lol: :lol:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 01.03.2009 19:31

Fotki widziałam w innym wątku....super.
iowa2
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) iowa2 » 02.03.2009 01:52

Witam wszystkich! Wybieramy się do Tucepi w drugiej połowie czerwca (2+1). Trochę boimy się jazdy w ciemno, bo jedziemy z dzieckiem. Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry, sprawdzony apartament. Miło byłoby oczywiście, gdyby był też niedrogi.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 02.03.2009 02:13

iowa2 napisał(a):Witam wszystkich! Wybieramy się do Tucepi w drugiej połowie czerwca (2+1). Trochę boimy się jazdy w ciemno, bo jedziemy z dzieckiem. Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry, sprawdzony apartament. Miło byłoby oczywiście, gdyby był też niedrogi.


Nie rozumiem czego sie masz bać w czerwcu..wtedy jeszcze jest mnóstwo wolnych apartamentów za niewielkie pieniądze i wybierasz co chcesz na miejscu..jednak jeśli chcesz przepłacać to Twoja sprawa :)
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 02.03.2009 07:55

Witam, w czerwcu to możesz jechać z zamkniętymi oczami, na pewno nie będzie problemów z apartmanem.
ancia - jak będę miał chwilę czasu to się odezwę, podeślę kilka zdjęć. Pozdrawiam.
iowa2
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) iowa2 » 02.03.2009 10:52

Ja mogłabym jechać w ciemno. Ale mój mąż nie bierze pod uwagę takiej opcji. Może macie jakieś dobre argumenty, żeby go przekonać? :-)
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 02.03.2009 11:00

iowa2 napisał(a):Ja mogłabym jechać w ciemno. Ale mój mąż nie bierze pod uwagę takiej opcji. Może macie jakieś dobre argumenty, żeby go przekonać? :-)


W tym wątku na pewno znajdziesz odpowiednie argumenty, żeby męża przekonać na wyjazd w ciemno :wink:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 02.03.2009 17:04

Dede ...trzymam Cię za słowo!
:lol: :lol: :lol: :lol:
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 02.03.2009 18:00

Spójrz do poczty... :lol:
iowa2
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 01.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) iowa2 » 02.03.2009 18:21

jorgus111 napisał(a):
iowa2 napisał(a):Ja mogłabym jechać w ciemno. Ale mój mąż nie bierze pod uwagę takiej opcji. Może macie jakieś dobre argumenty, żeby go przekonać? :-)


W tym wątku na pewno znajdziesz odpowiednie argumenty, żeby męża przekonać na wyjazd w ciemno :wink:


Wielkie dzięki! Mąż przekonany. Jedziemy w ciemno.
yage
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yage » 03.03.2009 12:23

witam wybierma sie do tucepi w 2 lub 6 osob wszytko sie wyjasni:) potrzebuje namiary na jakies fajne oczywiscie nie drogie miejsce termin wyjazdy 12-24 wrzesien prosze o wysklane na mejla bardzo prosze:) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl na jakie warunki pogodowe mozemy liczyc?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.03.2009 17:51

yage napisał(a):witam wybierma sie do tucepi w 2 lub 6 osob wszytko sie wyjasni:) potrzebuje namiary na jakies fajne oczywiscie nie drogie miejsce termin wyjazdy 12-24 wrzesien prosze o wysklane na mejla bardzo prosze:) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl na jakie warunki pogodowe mozemy liczyc?


Jedziesz w tym terminie i chcesz cokolwiek rezerwować???
W tym czasie to w CRo juz po sezonie i malo ludzi.
Apartamenty stoją do wyboru do koloru..ja zawsze jeżdżę ok 1wrzesnia i wtedy już dużo wolnych..wybieram zawsze takie przy plaży.
Za dwie osoby nie zapłaciliśmy nigdy więcej niz 30E za piękny apartament z widokiem na morze...(szansa 10E za osobę jest jak najbardziej możliwa)
Im więcej osób tym zazwyczaj taniej..także nie zawracajcie sobie glowy żadnymi rezerwacjami tylko w tym terminie jedźcie w ciemno(wczesniej tylko wybierzcie region żeby wiedzieć w jakim miasteczku chcecie szukać kwater).
Pogoda zazwyczaj ok. 30st choć może sie zdarzyc 2-3dniowe załamanie pogody (jednak nie musi :) wtedy można sobie pozwiedzać :)
Ja zawsze wracam bardzo opalona i wypoczęta..Według mnie wrzesień to najlepszy czas na pobyt w Cro :)

Pozdrawiam
adamus2005
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamus2005 » 13.03.2009 14:40

ancia napisał(a):Nasz wybór padł jednak na ...
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Juz zarezerwowane.
Zaczynam odliczanie ....
:D :D :D

Też wybieramy się w lipcu do tego apartamentu (2+1) :D W jakim terminie masz rezerwację?
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 13.03.2009 14:58

Witam .
Mamy rezerwację 30.07-15.08
A Wy kiedy macie rezerwacje bo tutaj..
forum/viewtopic.php?t=21509
jeszcze nie jesteście wpisani i jak znależliście ofertę?
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tucepi ul. Ekonomija... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone