Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi Czy Igrane?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cromek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromek » 07.04.2010 22:11

Ok. Każdy ma swoją ulubioną miejscowość.
W temacie nie ma słowa o Drasnicach.
Zastanawiało mnie co sądzicie o Tucepi i Igrane.
Teraz to i tak nie ma znaczenia, ponieważ znalazłem bardzo fajną kwaterę w Tucepi.

Proponuję przenieść post do archiwum. ;)
szpo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2010
Tucepi vs. Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpo » 07.07.2010 10:30

Cześć,
wybieram się za dwa tygodnie w rejon Makarskiej i mam problem z wyborem miejsca pobytu. Miałem okazję być w samej Makarskiej i B.Vodzie i teraz szukam czegoś pomiędzy totalną imprezownią w ich stylu a cichą i spokojną wioską. Która z miejscowości spełnia lepiej to kryterium? Tucepi czy Igrane? Może ktoś porównać plaże, dostęp do restauracji, knajpek w tych lokalizacjach?
W Tucepi mam do dyspozycji pokój (co jest minusem) ze wspólną kuchnią i tarasem na ul. Kamena, natomiast w Igrane zaproponowano mi studio dla 2os. oddalone od plaży o 100m. Tucepi jest oczywiście znacznie droższe.

Pozdrawiam,
Szymon
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 07.07.2010 12:46

Tucepi nie jest napewno cichą spokojną wioską.Byłam tam od 20 .06 do 2 .07 w pierwszym tygodniu było ok,ale juz w drugim tygodniu pobytu było masakrycznie duzo ludzi.Na deptaku wieczorem-tłum.Na plaży -tłum,albo pełno pustych porozkładanich ręczników-nie było za bardzo gdzie sie połozyć.Jeżeli chcesz prześlę kilka zdjęć
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 07.07.2010 13:03

to ja ewa napisał(a):Tucepi nie jest napewno cichą spokojną wioską.Byłam tam od 20 .06 do 2 .07 w pierwszym tygodniu było ok,ale juz w drugim tygodniu pobytu było masakrycznie duzo ludzi.Na deptaku wieczorem-tłum.Na plaży -tłum,albo pełno pustych porozkładanich ręczników-nie było za bardzo gdzie sie połozyć.Jeżeli chcesz prześlę kilka zdjęć



zgadzam się z Tobą, byłam we IX ub. było przesuper! Niestety teraz gdy zajrzałam 30 czerwca, dosłownie byłam bardzo zawiedziona.

Link do fotki z tego dnia poniżej
forum/viewtopic.php?t=28091&start=45
szpo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpo » 07.07.2010 13:32

WIOLAB napisał(a):
to ja ewa napisał(a):Tucepi nie jest napewno cichą spokojną wioską.Byłam tam od 20 .06 do 2 .07 w pierwszym tygodniu było ok,ale juz w drugim tygodniu pobytu było masakrycznie duzo ludzi.Na deptaku wieczorem-tłum.Na plaży -tłum,albo pełno pustych porozkładanich ręczników-nie było za bardzo gdzie sie połozyć.Jeżeli chcesz prześlę kilka zdjęć



zgadzam się z Tobą, byłam we IX ub. było przesuper! Niestety teraz gdy zajrzałam 30 czerwca, dosłownie byłam bardzo zawiedziona.

Link do fotki z tego dnia poniżej
forum/viewtopic.php?t=28091&start=45


Dziękuję za Wasze opinie. Z tego, że w Tucepi nie będzie pusto, zdaję sobie sprawę doskonale. Liczę jedynie, że będzie odrobinę puściej/ciszej niż w makarskiej. Brak miejsc wieczornych uciech w Igrane i wielkość plaży mnie trochę stopuje przed wyborem tak małej miejscowości. A o zdjęcia poproszę.
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 08.07.2010 09:02

szpo to poprosze adres poczty -prześle kilka zdjęć
swider1985
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) swider1985 » 24.02.2013 12:07

hello macie moze foty z igrane ? wklejcie :-)
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 24.02.2013 18:29

Zajrzyj tu - fotki są też:
igrane-dubrovnik-plitvice-2008-t21638.html
tu też jest dużo
http://www.google.hr/search?q=igrane+sl ... 80&bih=516
Moge też dosłać na maila.
Pozdrawiam ewa-irena
swider1985
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) swider1985 » 24.02.2013 19:35

jak oceniasz Igrane? do czego to mozna porównać?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Tucepi Czy Igrane? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone