Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi czy aby dobrze -przydatne informacje

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wajzy
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 03.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wajzy » 15.08.2011 04:06

Tucepi jest przepiękne, długa promenada , cicho, spokojnie, kwatery blisko morza . Piękny widok gór otaczający miejscowość. ( koniec czerwca).Dużo rodzin z dziećmi , plaża wąska z linią drzew jak ktoś cienia szuka to w sam raz.mnóstwo knajpek i straganów.dyskotek brak. Jeżeli chodzi o rejs statkiem to fajnie ale tylko raz.Kto nie był w Tucepi , jak pojedzie na pewno będzie zadowolony. można jechać w ciemno .
kamzio
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 02.09.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamzio » 05.03.2016 19:03

maciej1976 napisał(a):Byłem tam dwa lata temu. Był to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji. Byłem bardzo zadowolony. Apartamenty są własnością starszych już ludzi ok. 65 - 70 lat. Bardzo sympatyczni ludzie. Kwatery w porządku, bez jakiś luksusów, ale czyste i zadbane. Pani Visković (tak się nazywa) sprząta w apartamentach co 4-5 dni i wymienia ręczniki w łazience. Obiekt położony przy ulicy Kamena w pierwszej linii przy morzu. Odgłosów Jadranki nie słychać. Do morza 10 metrów :) . Jeszcze raz powtórzę: Byłem bardzo zadowolony. Dobry wybór.


Macieju, a czy w Villa Errato mają łazienkę w korytarzach czy bezpośrednio w apartamentach? Na którym piętrze okupowałeś lokal? :)
baratekw
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 30.05.2011
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) baratekw » 05.03.2016 20:57

Witam. Każdy apartament ma swoją łazienkę. A tak jedyny minus to trochę dużo ludzi na plaży.
dzixonZWA
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 26.01.2016
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) dzixonZWA » 23.03.2016 14:53

Witam

Ja w tym roku zastanawiam się pomiędzy Tucepi a Brelą/Baska Voda . Myślicie, że Tucepi to dobry wybór? Jadę z dziewczyną i chcemy mieć dobrą baze wypadową na zwiedzanie Makarskiej Riviery jak i na wyjazd na jakąś imprezę (chociaż raz :D) do samej Makarskiej.
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 24.03.2016 15:42

Witam

Mam plan aby jechac do Tucepi w lipcu. Będzie to 2 tydzień moich wakacji więc szukam fajnych plaż z cieniem. Kilka osób pisało że plaże są wąskie ale zacienione. Prawda to ? Po zdjęciach widać że niby tak. Druga sprawa byłem w Baska Voda i mieliliśmy apartmant 100 m od plaży niestety było dość pod górę. Jadę z 2 małych szkrabów więc ekwipunek na plaże dość znaczny, czy w Tucepi też jest stromo, bo po zdjęciach tego nie widać. Mam apartament poniżej Jadranki. Apartments IVICA może ktoś był ?
Patryk Pe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 23.03.2015
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patryk Pe » 24.03.2016 16:45

dzixonZWA
W tamtym roku byłem z dziewczyną w Tucepi pod koniec sierpnia. Polecamy serdecznie. Do Makarskiej wybraliśmy się pieszo przez las, ale wróciliśmy autobusem, który kursuje bardzo regularnie i kosztuje około 5 zł od osoby. Więc Tucepi jak najbardziej!
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 28.03.2016 09:06

Casian napisał(a):Witam

Mam plan aby jechac do Tucepi w lipcu. Będzie to 2 tydzień moich wakacji więc szukam fajnych plaż z cieniem. Kilka osób pisało że plaże są wąskie ale zacienione. Prawda to ? Po zdjęciach widać że niby tak. Druga sprawa byłem w Baska Voda i mieliliśmy apartmant 100 m od plaży niestety było dość pod górę. Jadę z 2 małych szkrabów więc ekwipunek na plaże dość znaczny, czy w Tucepi też jest stromo, bo po zdjęciach tego nie widać. Mam apartament poniżej Jadranki. Apartments IVICA może ktoś był ?


Casian w tym roku jadę do Tucepi 3 raz ( i pewnie nie ostatni). Jak dla mnie to miejscowość idealna dla małych dzieci (sami mamy 5 latkę). Jest płasko! Plaże płaskie i bezpieczne (długo jest płytko). Apartamentu nie znam, bo jeździmy do Mai (wciąż i wciąż :) ) Uliczka którą musicie schodzić na plażę może być lekko pochylona, ale LEKKO. Dacie radę :) Nas Tucepi urzekło, ale my jeździmy we wrześniu więc nie ma tłumów, które nam przeszkadzają w wypoczynku.
Pozdrawiam :papa:
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 29.03.2016 22:07

W Tucepi byłem rok temu z dwójką dzieciaków 3 i 5 lat. Mieszkaliśmy w Apartamentach Dalmatina (początek Tucepi patrząc od strony Makarskiej). Do plaży mieliśmy 3 min. spacerkiem. Plaża kamienista, łagodnie opadająca do morza. Bardzo podobała mi się zatoczka koło starego hotelu Jadran, tuż koło czegoś co można nazwać molo.
W Tucepi jest wszystko co potrzeba dzieciakom do szczęścia tzn. plaża, ciepłe morze i place zabaw.
Jeździliśmy na wycieczki do pobliskich miejscowości i Tucepi podobało nam się najbardziej. Na pewno nie pojechałbym na wakacje do Makarskiej (chociaż piękna) ani do Baśki Vody.
Gatess
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 15.04.2015
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gatess » 30.03.2016 21:36

Kilka fotek z mojej zeszłorocznej kolekcji z Tucepi.

IMG_0237.jpg

IMG_0232.jpg

IMG_0198.jpg

IMG_0186.jpg

IMG_0181.jpg

IMG_0018.jpg

IMG_0006.jpg

IMG_0001.jpg
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 30.03.2016 21:57

Pięknie :P
sobolinek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 20.04.2015
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) sobolinek » 30.03.2016 22:00

Cudnie :) Już się nie mogę doczekać naszego 3 wyjazdu do Tucepi.
A w avatarku ... zdjęcie z plaży w Tucepi :D Prawda, że RAJ :)
OlegK
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.02.2016
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlegK » 01.04.2016 11:40

Tucepi to bardzo dobry wybór.
Plaża może nie jest szeroka, ale jest bardzo długa i częściowo zacieniona.
Bubek74
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 09.06.2012
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubek74 » 01.04.2016 15:06

Byłem w Tucepi w kwaterce Kamena na ul. Kamena.. Powiem tak...Tucepi rewelacyjne!!! Może plaże wąskie ale fajnie płaskie. Zacienione sa w godzinach dopołudniowych bo po południu słońce jest od strony morza i te drzewa na plaże nie daja cienia. Jedynie to co wkurzało na plaży to to, że bezmyślni ludzie zajmowali od 5 rano miejsca na plaży tj. rozkładali stare karimaty, koce i przyciskali kamieniami. Kilka razy jakaś ekipa rozwalała takie dzikie rezerwacje :)
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 01.04.2016 19:19

Byłem w Tucepi w kwaterce Kamena na ul. Kamena.. Powiem tak...Tucepi rewelacyjne!!! Może plaże wąskie ale fajnie płaskie. Zacienione sa w godzinach dopołudniowych bo po południu słońce jest od strony morza i te drzewa na plaże nie daja cienia. Jedynie to co wkurzało na plaży to to, że bezmyślni ludzie zajmowali od 5 rano miejsca na plaży tj. rozkładali stare karimaty, koce i przyciskali kamieniami. Kilka razy jakaś ekipa rozwalała takie dzikie rezerwacje :)


Jest takie powiedzenie kto rano wstaje temu Pan Bóg daje :) im dał miejsce na plaży.
Mnie osobiście najbardziej irytują osoby, które przechodząc na swoje jedyne i upragnione miejsce na plaży lezą po rzeczach innych plażowiczów, albo robią syf w najbliższym otoczeniu.
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Re: Tucepi czy aby dobrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 01.04.2016 19:25

tucepi2.JPG
Widok na Tucepi około 6 rano
tucepi1.JPG
Plaża około 5 rano :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Tucepi czy aby dobrze -przydatne informacje - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone