Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi apatrament maja-sevelj czy ktoś był

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pakulanka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakulanka » 31.01.2014 21:29

To będzie nasz drugi pobyt w Tucepi. Pierwszym raze mieszkaliśmy dwa domy dalej (apartamenty suzana) i bliskośc jardanki nam nie przeszkadzała a było to 13 lat temu, kiedy nie było autostrady. Właściwie wtedy to nam nic nie przeszkadzało :D , bo to była nasz podróż poślubna. Miejsce jest piękne i bardzo klimatyczne. :papa:
no_mika
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) no_mika » 22.07.2015 12:19

witam,
W cro byliśmy już kilka razy, ale ostatnio dojechaliśmy tylko do okolic Zadaru. Niestety część znajomych trochę przeraża ilość km :? ale mam trochę czasu do wakacji 2016 i chcę ich zabrać do Tucepi. :lol:
Znalazłam info o apartamentach maja-sevelj i bardzo mi się spodobały szczególnie ten z dużym tarasem. Chcemy jechać w max 4 rodziny, czyli w sumie 12 os. Dom optymalny, bo część w dużym apartamencie, a reszta mogła by się ulokować w mniejszych. :D
Mam w związku z tym kilka pytań: Jak jest z Jadranką, faktycznie jest koło domu? Głośno i przeszkadza? Jacy właściciele - mili? Czy ktoś zna koszty za ten rok? I najważniejsze ile czasu zabiera przejazd z pd Polski (Kraków)? Ostatnio straciliśmy 17h jadąc do Pakostane z pt-sb. Zastanawiam się czy lepiej jechać sb-nd, czy nawet nd-pn?
Będę bardzo wdzięczna za info i pomoc.
Gdyby ktoś miał jeszcze namiary na inne apartamenty, które pomieszczą 12 os, to proszę o info adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 22.07.2015 12:33

no_mika napisał(a): Jak jest z Jadranką, faktycznie jest koło domu? Głośno i przeszkadza?

Samochody słychać tylko w jednej sypialni w apartamencie na pierwszym piętrze. Apartamenty na parterze i drugim piętrze mają okna tyko na morze więc jest cicho.

no_mika napisał(a):Jacy właściciele - mili? Czy ktoś zna koszty za ten rok?

Bardzo sympatyczni. Szczególnie ta młoda właścicielka. Cen na ten rok niestety nie znam (mieszkałem w tych apartamentach w 2014 r).

no_mika napisał(a): I najważniejsze ile czasu zabiera przejazd z pd Polski (Kraków)? Ostatnio straciliśmy 17h jadąc do Pakostane z pt-sb.

Z Sosnowca (PL-CZ-A-SLO objazdem-HR) jechaliśmy 14 godz. z częstymi postojami. Zawsze zgodnie z przepisami. Ale Wy pewnie wybierzecie wariant przez Słowację :D :papa:
no_mika
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) no_mika » 22.07.2015 13:41

dzięki Arku za info :D
arek_sosnowiec napisał(a): Z Sosnowca (PL-CZ-A-SLO objazdem-HR) jechaliśmy 14 godz. z częstymi postojami. Zawsze zgodnie z przepisami. Ale Wy pewnie wybierzecie wariant przez Słowację :D :papa:

My ostatnie dwa razy jechaliśmy tak jak Ty. Mój mąż woli autostrady, jedzie się dużo lepiej i szybciej :wink:
A jakie dni na podróż proponujesz? Jak 14 h z częstymi postojami, to my z 4-5 to chyba szybciej przelecimy. :papa:
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 22.07.2015 13:56

no_mika napisał(a):dzięki Arku za info :D

nie ma za co :D

no_mika napisał(a):dzięki Arku za info :D

My ostatnie dwa razy jechaliśmy tak jak Ty. Mój mąż woli autostrady, jedzie się dużo lepiej i szybciej :wink:
A jakie dni na podróż proponujesz? Jak 14 h z częstymi postojami, to my z 4-5 to chyba szybciej przelecimy. :papa:

My jechaliśmy z czwartku na piątek więc bez korków itp. To dobry dzień na podróż do HR (o ile oczywiście zgodzą się na wynajem od piątku a nie od soboty). Tak naprawdę to te postoje wynikały z tego, że apartament mieliśmy mieć wolny od godz 11 i przyjechalibyśmy za wcześnie :D . No może trochę przesadziłem z tym słowem częste bo stawaliśmy zaraz za granicą PL/CZ (winiety), na granicy CZ/A (kawa) i trzy razy już w Chorwacji (najpierw zaplanowany postój na tankowanie paliwa a później jeszcze dwa razy z uwagi na godzinę :D ).
no_mika
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) no_mika » 22.07.2015 14:04

To postoje widzę podobnie jak my, z tym, że winiety kupujemy przed wyjazdem i nie musimy się nigdzie zatrzymywać. Czasami stajemy jeszcze w CZ, albo dopiero w A. Wszystko zależy czy dzieci śpią i czy ktoś nie ma "potrzeby" ;-)
Wyjazd cz-pt może być o tyle problematyczny, że niektórzy nie dostaną urlopu od pt...
Bardziej skłaniamy się do wyjazdu sb-nd, tylko czy nie będzie korków w HR?
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 22.07.2015 15:26

Zawsze może się zdarzyć jakiś wypadek lub coś innego i nawet jak zazwyczaj jest ok, to właśnie wtedy gdy Ty jedziesz będzie korek. Wszystkiego nie przewidzisz, więc nie stresuj się na zapas. :papa:
adriennes
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 09.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) adriennes » 10.04.2016 16:19

Witam serdecznie :)
Odkopuję wątek, bo mam zamiar wybrać się z rodziną i znajomymi do Apartmani Maja, Donij Ratac 16 (app na 1 piętrze, 4+2). Widzę, że Arek nie miał większych zastrzeżeń do tego miejsca :D Czy jest jeszcze ktoś kto był i poleca? Z góry dziękuję za wszelkie info!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.02.2018 16:05

Jestem tutaj nowa, więc przepraszam jeżeli nie w temacie.
Zrobiłam rezerwację w apartamencie Suzana w Tucepi na sierpień 2018 roku. Nigdzie nie mogę jednak znaleźć żadnych opinii o tym miejscu. Może ktoś z Was tam był?
Co dziwne ten sam budynek ma też do wynajęcia apartamenty pod nazwą Apartamenty Stipe, ale inne imię właściciela (może ojciec/dziadek/brat) i inne pokoje w ofercie. Czy to powinno mnie zaniepokoić? Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tucepi apatrament maja-sevelj czy ktoś był - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone