Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tucepi- Apartament

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zxc1234
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 07.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zxc1234 » 28.06.2016 16:09

Hej a czy ja mogłabym prosić o jakieś namiary? Potrzebujemy miejsca dla 4 os( dwa oddzielne pokoje, kuchnia łazienka ew jakis salon no i tarasik) w miarę blisko do plaży. cena jak najtaniej :lol: w terminie końcówka sierpnia-początek września (data dokładnie nieznana, na ok 12 nocy) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuję :D :D :D
anchmu
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anchmu » 28.06.2016 22:05

alycja napisał(a):W Tucepi jestem od 2.07. jeśli będzie ktoś szukał apartamentu na 2 połowę lipca, sierpień czy wrzesien moge podpytać moją Panią czy maja jeszcze coś wolnego. Przemiła Chorwatka ;-)


Jeśli wszystko pójdzie dobrze to po 22.08 chciałbym pojawić się w Tucepi na jakieś 12-14 dni.
Fajnie by było mieć cos zaklepane.
Czy mogłabyś podpytać?
2 dorosłe osoby.
pozdrawiam
Andrzej
nestrio
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) nestrio » 29.06.2016 07:46

Witam,
Poszukuje taniego apartamentu z 2 sypialniami dla 4 dorosłych osób i dziecka (3l) w terminie 8.08 - 14.08 Standardy nie wygórowane. Jest to nasz pierwszy wspólny wyjazd, proszę więc o wyrozumiałość i pomoc. Propozycje proszę na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będę wdzięczny :D
ashley02
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ashley02 » 29.06.2016 15:31

Witam
Ja również szukam lokum w Tucepi dla dwóch rodzin z dziećmi 2+2, 2+3, w terminie 06.08.2016- 13.08.2016. Jeśli ktoś, coś....to bardzo proszę o info na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Pozdrawiam
bart_ez
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bart_ez » 24.10.2016 18:35

Witam.

Ja również poproszę o namiary na jakies fajne i sprawdzone apartamenty w Tucepi.wybieramy się w 2 polowie czerwca w układzie 2 +2 - dzieci w wieku 4 i 2 lata,wiec dobrze byloby, by była oddzielna sypialnia dla dzieciaków. Z uwagi na fakt,iż to pierwszy nasz wyjazd do Chorwacji nie chciałbym jechać z dzieciakami w ciemno i wolałbym trafić do sprawdzonego apartamentu.
Z góry dziękuję za pomoc bo z wielu apartamentów znalezionych w necie ,gdzie wysyłałem maila,nie ma odzewu.
Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdr.

Bartek
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 29.10.2016 12:55

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Polecam
Auriś
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Auriś » 31.10.2016 14:15

witam,
może ktoś się podzieli po wakacjach namiarem na apartament w Tucepi dla rodziny z dziećmi, chetnie poczytam sugestie która cześć miasteczka jest przyjażniejsza dla rodzin, zależy mi najbardzien na bliskości do zacienionejchociaż częściowo plaży
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
aprilka
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 06.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aprilka » 31.10.2016 23:08

W Tucepi byliśmy z dziećmi dwa razy. Polecam część miasteczka na lewo od portu, w stronę ulicy Kamena. Namiary na "nasze" lokum podeślę na priv :D
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 02.11.2016 14:02

aprilka napisał(a):W Tucepi byliśmy z dziećmi dwa razy. Polecam część miasteczka na lewo od portu, w stronę ulicy Kamena. Namiary na "nasze" lokum podeślę na priv :D

Witam,
Ja też poproszę o te namiary w Tucepi.

Dzięki :)
nowy100
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy100 » 02.11.2016 14:24

Dwa lata temu byłem tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Polecam, 70 Euro/ostatni tydzień lipca. Wielki plus przy małych dzieciach (u mnie 4 i 12 lat ), że w zasadzie nie trzeba rano nic rezerwować na plaży, siku czy kupka bobasa nie straszne, bo to dosłownie 30 sekund drogi od plaży , a i Konzum obok. Do tego sympatyczni właściciele.
BASIA80
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.11.2016
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) BASIA80 » 07.11.2016 19:19

mizer2007 napisał(a):Polecam apartamenty u Pani Małgosi na ul dracevice ;) Byłem tam z żoną i dzieckiem(3-latka) pod koniec czerwca, wszędzie blisko sklep dosłownie przy drzwiach. Do plaży mamy jakieś 100m może nawet nie . Za pokój w czerwcu gdzie mamy aneks kuchenny łazienkę wszystko co potrzeba płaciliśmy 30 euro co jest dla mnie bardzo dobrym wynikiem licząc wszystkie udogodnienia. Na drugi rok pewnie też sie tam wybierzemy ;) . Namiary gdzieś na forum można znaleźć a jak nie to proszę o wiadomość na meila to postaram sie cos namierzyć. A pozatym właścicielka mówi po polsku(Polka która wyszła za chorwata) co jest dla mnie też dużym plusem


Bardzo proszę o namiar na tą kwaterę. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 07.11.2016 20:51

BASIA80 napisał(a):Bardzo proszę o namiar na tą kwaterę. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
BASIA80
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) BASIA80 » 07.11.2016 21:15

Dziękuję. A czy Pan/Pani gościł u pani Małgosi? Bo na zdjęciach ta kwatera nie wygląda jakoś bardzo zachęcająco, tak jak inne apartamenty...
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 07.11.2016 21:49

BASIA80 napisał(a):Dziękuję. A czy Pan/Pani gościł u pani Małgosi? Bo na zdjęciach ta kwatera nie wygląda jakoś bardzo zachęcająco, tak jak inne apartamenty...

Witam,
Nie byłem w tych apartamentach tylko podałem grzecznościowo namiary.
Tu są opinie osób które były, tylko troszkę trzeba poszukać -http://www.cro.pl/malgorzata-brigic-tucepi-t26670.html
Tu jest na facebooku - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pozdrawiam :)

Zbyszek
przemeczek03
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.09.2016
Re: Apartament Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemeczek03 » 25.11.2016 09:38

kazikci napisał(a):Dzięki za uwagi.Zarezerwowałem na Kamena
pozdrawiam
Kazik

Witam Kazikci
Można wiedzieć co zareaerwowałeś na Kamena i za ile, oraz kilka słów jak było?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tucepi- Apartament - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone