Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tučepi 2013 rezerwować czy w ciemno ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pyton55
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.08.2011
Tučepi 2013 rezerwować czy w ciemno ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton55 » 30.05.2013 14:49

Witam Forumowiczów !

Chcemy w tym roku wyruszyć do Tučepi i zastanawiamy się czy jechać w ciemno czy rezerwować apartament.

Jedziemy w czwórkę, dwie pary, chcemy wyjechać 16 sierpnia 2013, powrót 28 sierpnia 2013. Chcemy jeden apartament z aneksem kuchennym, dwie osobne sypialnie, blisko morza :)

Co myślicie ?

Ja się chyba bardziej skłaniam się za jazdą w ciemno, dwa lata temu byliśmy w Trogirze w ciemno i się udało, tylko byliśmy we dwoje tylko.

Pozdrawiam !
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 30.05.2013 14:56

Jedźcie w ciemno, nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś nie znalazł noclegu. Jedźcie tak, żeby być na miejscu rano, wtedy macie sporo czasu na szukanie :papa:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 30.05.2013 19:57

Ja wysłałem sporo maili do Tucepi w sprawie noclegu, na 10-12dni w lipcu lub sierpniu, generalnie nie ma nic chyba że bardzo drogo lub na tydzień, na miejscu pewnie nie będzie problemu ze znalezieniem bo nie każdy się ogłasza ale jedziemy z dzieckiem więc chce mieć coś ustawionego wcześniej.
fic
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 18.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) fic » 30.05.2013 20:15

Jeżeli po nastu godzinach w samochodzie będziecie mieli siły na szukanie miejscówki to jedzcie w ciemno.
Z drugiej strony pewnie większość ciekawych apartamentów jest rezerwowana już zimą.
Pawelrsko
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 10.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawelrsko » 01.06.2013 12:41

Witam. :D
Jako że nie byłem w tej miejscowości to zapytam jak wygląda dostępność kwater w połowie czerwca. Można jechać w ciemno czy rezerwacja. ?? Szukam czegoś dla dwóch osób z klimą i WiFi. A może coś polecacie ??

Dzięki za podpowiedzi.
Pozdrawiam :D
magda_p_dg
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_p_dg » 25.07.2013 10:03

my też wyjeżdżamy do Tucepi 16 sierpnia :)

znależliście już jakieś noclegi czy jedziecie w ciemno?
koltonek
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 07.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) koltonek » 25.07.2013 10:21

Witajcie
A my wyjeżdżamy 17.08 i nie wiemy jeszcze czy do Tucepi czy do Igrane ale na pewno w ciemno :) i mamy nadzieję, że coś się znajdzie na miejscu
magda_p_dg
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_p_dg » 25.07.2013 11:14

pewnie coś się znajdzie. oby tylko szybko, oby kwatera była w miarę ok, spełniala Twoje oczekiwania pod względem warunków , jak i finansowo. My też mieliśmy jechać w ciemno, ale jak zaczęłam przeglądać oferty apartamentów, powysyłałam maile, dostałam odpowiedzi, to okazało się że z tych ofert internetowych niewiele już zostało, i ale niezbyt warunki, albo warunki ok ale cena zbyt duża na to co zaplanowaliśmy... Więc jak trafiłam na fajne warunki mieszkaniowe, czysto, nowe meble, ładna łazienka, blisko morza, a i cena była z tych przyzwoitych to nie zastanawiałam się tylko zabukowałam. przynajmniej mam problem z głowy, nie muszę się martwić się żeby zaraz po dotarciu do Cro chodzić od domu do domu w poszukiwaniu noclegu, i przymusowego brania co będzie :) A tak jadę ze spokojną głową pod wskazany adres, wypakuję walizki i fru na plażę :)
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 27.07.2013 09:13

Ile policzyli za apartament ?
magda_p_dg
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 28.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda_p_dg » 27.07.2013 14:46

55 eur za 2+1 klima wifi 50 m od morza

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tučepi 2013 rezerwować czy w ciemno ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone