Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tučepi 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Tučepi 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2014 14:53

W 2012 roku byłem w Tučepi i ten wyjazd zapamiętam na długo :-) Bardzo ładny apartament, przy plaży w sumie, musiałem tylko przejść przez ulicę i taką wąską uliczkę i wychodziłem na plażę. Plaża czysta, z ładnym widokiem, który rozprzestrzeniał się na rozległe wyspy. Też miałem taki sam widok z apartamentu, co do niego to miałem salon, pokój małżeński dla rodziców i swój pokój, nawet taki duży z szafą, biurkiem, łóżkiem i balkonem na drugą stronę, więc to trochę słabo, ale widok z tarasu tego głównego był bardzo ładny. Miła obsługa, tyle że problem miałem na początku z klimatyzacją, a do co niej to była w każdym pomieszczeniu, zaczynając od salonu, poprzez mój pokój i rodziców :-) I pewnego razu wybrałem się z tatą razem w góry Biokovo. Była bardzo gorąca pogoda, a więc wzięliśmy prowiant jakiś, dużo napojów, ale nie doszliśmy do szczytu Sv. Jure, gdyż czasu by nam brakło. Po powrocie do apartamentu tak mnie bolały nogi, że musiałem iść na plażę, odpocząć. Było trudno, ale jestem zadowolony z tej wycieczki :-) Udało się !
Załączniki:
Tucepi.jpg
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.06.2014 22:45

To w takim razie czekamy na dalszy ciąg Twojej relacji. Myślę, że interesującym będzie poczytać o urlopie z Twojej perspektywy.
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 14.06.2014 13:14

M23 napisał(a): :-) Udało się !

Mam(y) nadzieję, że uda się jeszcze coś więcej napisać bo mam tylko 7 dni na decyzję: Tucepi albo Łeba :D :D
blanka123
Croentuzjasta
Posty: 136
Dołączył(a): 15.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) blanka123 » 14.06.2014 13:31

tez bede czytac :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.06.2014 22:58

Kiedyś pisałem, że jadę w tym roku również na Chorwację. Będę w okolicach Trogiru i Omiš. Z tego też względu postanowiłem, że dopiero po przyjeździe zmontuję film z tego wyjazdu, który prawdopodobnie podzielę na części, żeby nie wszystko na raz, a w czasie pobytu w Chorwacji będę robił tzw. Vlogi. Nagram sobie wieczorem, natomiast rano będę to wrzucał. Jeśli chodzi o relację z wyjazdu to też będzie i to zapewne na tej stronie, tyle że dzień po dniu będę relacjonował ( jeśli będę miał tylko siłę na to :-) ) bo słońce też potrafi "zmęczyć" jak się przebywa cały dzień na plaży czy gdziekolwiek poza apartamentem. Myślę, że to będzie dobra forma, bo wydaje mi się, że jednak to ma więcej sensu, niż montowanie filmu siedząc wieczorem w pokoju.
Czy pasuje Wam taka forma podziału relacji?
Pozdrawiam, Michał.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.06.2014 23:48

M23 napisał(a):Kiedyś pisałem, że jadę w tym roku również na Chorwację.

Michale, jeździłeś wcześniej i jedziesz w tym roku do Chorwacji :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.06.2014 11:38

No tak, jeżdżę na Chorwację corocznie, tylko że do różnych miejscowości.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.06.2014 11:46

M23 napisał(a):No tak, jeżdżę na Chorwację corocznie, tylko że do różnych miejscowości.

Jeździsz do Chorwacji corocznie :idea: a nie na Chorwację corocznie :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.06.2014 14:23

Ciekawe czy relacja będzie, czy skończy się tak samo jak to z Omisia, bo zaczęła się dokładnie takim samym zdaniem to i zakończyć się może z takim samym skutkiem....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2014 09:31

A co miałem napisać? Mógłbym napisać: Codziennie się kąpałem w wodzie i odpoczywałem, leżąc na leżaku ??
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.06.2014 09:42

M23 napisał(a):A co miałem napisać? Mógłbym napisać: Codziennie się kąpałem w wodzie i odpoczywałem, leżąc na leżaku ??

Skoro nie masz nic do napisania, to dlaczego zakładasz tematy w dziale Nasze relacje z podróży :?: :wink:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2921
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.06.2014 10:24

M23, poczytaj na forum od czego jest to ten dział.
Jak nie masz o czym pisać to nie zakładaj niepotrzebnie wątków.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.06.2014 10:49

Zgadzam się z przedmówcami całkowicie... Poza tym zdanie " ten wyjazd zapamiętam na długo" wskazuje, że było co zapamiętać i czym się pochwalić, a wychodzi, że zapamiętałeś tylko to, że w Omiś pokój był mały, a w Tucepi apartament był ok, nawet z klimą i byłeś na Sv. Jure. A na marginesie: opis wycieczki na Sv. Jure jest na poziomie (zawartości i składni) dzieci z pierwszych klas podstawówki, a podobno jesteś pełnoletni, więc można byłby się trochę przyłożyć (nie każdy ma zdolności pisarskie i gawędziarskie, ale decydując się na relację z podróży trzeba wybrać: albo piszę słowem albo obrazem, a tu ani tego nie ma, ani tego).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2014 21:26

Widzę, że tutaj większość ludzi pisze bardzo składnie. Zazdroszczę.
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3767
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 18.06.2014 23:18

Też zacznij, chociażby od jeżdżenia do Chorwacji jak Ci chyba wspomniałem po jednym z pierwszych Twoich postów. :mrgreen:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone