Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Trzecie koty..."-Powrót na Pag

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 24.03.2013 18:21

aha czyli te plaże w Mandre takie sobie :roll: kurcze sama już nie wiem gdzie się wybrac bo 3 razy byliśmy w Breli i było super ale teraz maja z nami jechac znajomi a oni nie chcą tak daleko na południe wiec pomyślałam o Pagu,na którym byliśmy parę lat temu tylko mieszkaliśmy w miasteczku Pag. Może moglibyście mi jeszcze coś polecic,jakąś miejscowośc ? Brela nas bardzo urzekła i teraz się boje ,że nigdzie nie będzie mi sie podobac :mrgreen:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 24.03.2013 18:58

madzia828 napisał(a): Może moglibyście mi jeszcze coś polecic,jakąś miejscowośc ?

Tu zerknij. :D

madzia828 napisał(a):Brela nas bardzo urzekła i teraz się boje ,że nigdzie nie będzie mi sie podobac :mrgreen:

Jeżeli szukasz na Pagu miejscowości podobnej do Breli to się możesz niestety bardzo rozczarować. 8)
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 24.03.2013 19:41

Dzięki anakin zaglądałam do niektórych relacji :wink: chyba trzeba bedzie zrobic naradę gdzie jedziemy :mrgreen:
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 27.03.2013 15:15

Helen mam prośbe mogłabyś mi przesłac namiary na Wasza kwaterke? z góry dziękii :wink:
adri
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) adri » 27.03.2013 20:16

Witajcie

Mam prośbę do Mahadarbi. Zauroczyła mnie twoja relacja z Mandre (ps. popłakałam się ze smiechu przy fragmencie opisu plaży Pag ;) )...

Zazwyczaj jezdzilismy w kierunku Egiptu, ale odkąd pojawiła się na świecie nasza córeczka (obecnie 2 lata i 5 miesiecy) to pojawiło się mocne postanowienie, że będziemy wybierać bardziej "cywilizowane" kierunki. Padło na Chorwację i Mandre. Wszystko juz zaklepane. Jedziemy na początku sierpnia na 2 tygodnie.
Opisywałaś "swój" zakątek - "swój" kawałek plaży... czy mogłabyś dokładniej opisać, jak trafić na tą plażę. PROSZĘ...zależy mi ze względu na mojego bobaska, a jestem początkującym cromaniakiem ;)

Poza tym prośba o wyliczenie restauracji w których jadaliście...szczególnie wsponianego Poratu - to w Mandre? Naczytałam się wcześniej sporo o Mandre i to już po rezerwacji - efekt? - byłam zdruzgotana, że wybrałam właśnie to miejsce (a to plaża nie taka, a to dziura zabita dechami ble ble ble)...aż tu nagle twoja relacja. Ech...i już się nie mogę doczekać.

Proszę o wskazówki dla początkujących - dodam, że forum poczytałam od deski do deski.
Może jakieś dodatkowe wskazówki dla rodziców z małym dzieciaczkiem???
Pozdrawiam, Adri
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 28.03.2013 00:37

Adri, hej! Dzięki, miłe to, co piszesz, ale... wybacz, padam na twarz teraz. Ogarnę się jako tako z robotą i (jutro, no góra pojutrze, albo... ;) postaram się uruchomić pamięć. Dasz radę? Wytrzymasz? ;)
adri
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 31.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) adri » 28.03.2013 09:13

Oczywiście, że będę czekała :) pozdrawiam
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 01.04.2013 13:17

adri napisał(a):Witajcie
Opisywałaś "swój" zakątek - "swój" kawałek plaży... czy mogłabyś dokładniej opisać, jak trafić na tą plażę. PROSZĘ...zależy mi ze względu na mojego bobaska, a jestem początkującym cromaniakiem ;)


Adri, na tej stronie relacji dosyć dokładnie opisałam ten dojazd. Tu akurat od strony Pag-u...
https://www.cro.pl/pag-2010-t29347-30.html

Jeśli będziecie jechać z Mandre w kierunku Novalji, musicie pilnować zjazdu na Sv. Duh (bardzo stepowy krajobraz i dróżka prowadząca w prawo). Tam, tuż przy plaży, raz jeszcze skręcacie w prawo, i jadąc wzduż morza, kierujecie się na Sv. Mariję. Chyba... Musisz wrócić do relacji, nie ma wyjścia :wink:

Poza tym prośba o wyliczenie restauracji w których jadaliście...szczególnie wsponianego Poratu - to w Mandre?

Nie jest to zagłębie z knajpą na knajpie, musisz wiedzieć :lol: , są dokładnie trzy konoby (bynajmniej w 2010 tyle było), ale Porat jest znakomity. Mieści się przy samym mini porcie (stąd też nazwa "porat" - port), drogą w górę.
https://www.cro.pl/pag-2010-t29347-75.html,

To chyba tyle :papa:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 01.04.2013 13:19

Pomyliłam kolejność linków: pierwszy to oczywiście opis żarełka w Poracie, drugi - to nasza zatoczka :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
"Trzecie koty..."-Powrót na Pag - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone