Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

"Trzecie koty..."-Powrót na Pag

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 28.10.2011 13:50

Helen świetna ta Twoja relacja. Niesamowicie przekazujesz swoje emocje odczucia i do tego te cudne zdjęcia. Fakt, że tak smutno i nostalgicznie się zrobiło pod koniec...

Cudnie piszesz można się przenieść w opisywane przez Ciebie miejsce i uciec na chwilkę od obowiązków.

To forum uzależnia. Fakt, że mało sie udzielam, ale chyba nie ma dnia bym tutaj nie zaglądał, przeglądał, czytał i oglądał.

Minorka równiez fantastyczna.

Pozdrawiam
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 31.10.2011 11:45

Dziękuję za miłe słowa :) Cieszę się, że relacje się podobały i pozdrawiam serdecznie. :)
martos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 05.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) martos » 15.06.2012 12:48

wow wow wow ! :) czytam wszystkie relacje po kolei z klubu miłośników wyspy Pag i dopiero doszłam do tej. Jest cudna, zdjęcia wspaniałe i wspaniałe jest to, że Twoja rodzinka tak zgodnie wędrowała i nie załamywała się paskudną borą :) wybieram się na Pag po 20 lipca i choć początkowo nastawiałam się na typowy odpoczynek i leźenie plackiem - tak Twoja relacja wywróciła moje plany do góry nogami! Przecieź muszę zobaczyć cudną Beretnicę! :D Którą drogą a potem dróźką się tam dostać? I widziałam, źe byłaś tam w podobnym terminie do mnie czyli w środku sezonu... i jakim cudem Beretnica była pusta? :) byliście tam bardzo rano, czy to zasługa bory, czy ludzie po prostu tam nie docierają? :)


zdecydowanie Pag oczami Twojej rodzinki i Twojej napawa radością wyjazdu tam...
gorzej z tą borą :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 17.06.2012 10:59

Witaj i tu.. cóż, teraz to zapraszam jeszcze na Minorkę :)

Beretnica była wtedy pusta, fakt, czemu? Nie wiem, może faktycznie mało osób wie, że ona istnieje, z dziećmi i tobolkami ciężko tam dojść... może nie wszystkim się chce, teraz juz pewnie będzie inaczej, skoro jak pisza forumowicze docierają tam stateczki z lodami... jak będziecie na tej pierwszej plaży, to sami odkryjecie drogę na Beretnicę. Poczytaj dokładnie, albo wydrukuj sobie fragment relacji, trafisz tak jak inni bez problemu. Roxi się udało :) Nie "leżcie plackiem", szkoda Pagu ;)
sezamek1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.02.2011
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) sezamek1 » 19.01.2013 22:50

koleżanka helen napisała dnia 10.08.2010 Luz jaki towarzyszył całemu naszemu pobytowi sprawił, że nie fotografowałam każdego naszego kroku, nie potrafię otworzyć dokładnie co kiedy robiliśmy, są i dni, że nie zrobiliśmy prawie żadnych zdjęć. Większa ich ilość towarzyszy miejscom nowym.
W zeszłym roku poznaliśmy w zatoce Girenica przemiłych rodaków, w tym roku córa koniecznie chciała właśnie tam skierować pierwsze kroki, ale najpierw musieliśmy zakupić marchewki dla osiołka.
Niestety osiołka nie ma już przy drodze na plażę, nie ma :( .

Ale za to chwilę po rozłożeniu się na plaży własnym oczom nie wierząc zobaczyliśmy, że w naszą stronę idą znajomi z zeszłego roku. Radość ogromna... teraz to już zupełnie było tak jakbyśmy wcale nie wyjeżdżali, terminy tak nam się zgrały, że byliśmy w Mandre razem prawie do końca (my wyjechaliśmy 2 dni wcześniej). Córa miała z kim szaleć w wodzie, a ja do dziś nie mogę uwierzyć jak nam się to udało.

Girenica jest piękna, ale mnie nosi zawsze w inne miejsca... bywaliśmy tam od czasu do czasu głównie ze względu na córkę i znajomych.

Obrazek
Obrazek

Witam,

Szanowna crokoleżanko helen, wybieram się w lipcu 2013 na wyspę Pag (miasto Pag) i jestem zachwycony twoimi relacjami. W związku z tym mam prośbę o wyjaśnienie jak dotrzeć na pięknie opisywane i fotografowane przez Ciebie plaże, zatoki - Bosana, Girenica oraz Sv. Duh.

pozdrawiam sezamek1
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 19.03.2013 18:30

Helen super relacja chyba w tym roku wrócimy na Pag mogłabym poprosic o namiary na apart. w Mandre, gdzie byliście, dzięki z góry pozdrawiam. mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 20.03.2013 12:25

sezamek1 napisał(a):

Szanowna crokoleżanko helen, wybieram się w lipcu 2013 na wyspę Pag (miasto Pag) i jestem zachwycony twoimi relacjami. W związku z tym mam prośbę o wyjaśnienie jak dotrzeć na pięknie opisywane i fotografowane przez Ciebie plaże, zatoki - Bosana, Girenica oraz Sv. Duh.

pozdrawiam sezamek1


Może ja pomogę.

Tu masz trochę szczegółów :

mapki

a tu masz :

ciekawe relacje

Zacznij od pierwszej, a później wybieraj :lol:
sezamek1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sezamek1 » 20.03.2013 22:17

Witam,

Kolego Darkos dzięki wielkie za linki.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 20.03.2013 22:31

sezamek1 napisał(a):Witam,

Kolego Darkos dzięki wielkie za linki.


Ja też dziękuję i bardzo przepraszam, że sama tego nie zrobiłam, ale głowa czym innym zajęta.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 20.03.2013 23:44

sezamek1 napisał(a):Witam,

Kolego Darkos dzięki wielkie za linki.


Piszę bo polubiłem/ pokochałem wysepkę Pag [chyba to była miłość od pierwszego w 2001 roczku]


helen napisał(a):
sezamek1 napisał(a):Witam,

Kolego Darkos dzięki wielkie za linki.


Ja też dziękuję i bardzo przepraszam, że sama tego nie zrobiłam, ale głowa czym innym zajęta.


To zrozumiałe!
Życie niesie ze sobą różne "atrakcje" i "zajęcia" i "obowiązki"

Trzymaj-cie się!!!
trans x
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 21.03.2013 23:21

Przepiękne plaże pokazałaś - naprawdę karaibskie klimaty 8)
PZDR.
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 22.03.2013 10:35

Helen kojarzysz może apart. Male Mandre Lungo Mare 24 D z mapki widac ze to na samym końcu. Może ktoś był w tych apartamentach i może pomóc czy warto brac je pod uwagę. Pozdrawiam
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 22.03.2013 17:38

Ja nie kojarzę za bardzo tego budynku, w tamtych rejonach Mandre mieszkała bodajże mahadarbi. Dam jej znać, żeby tu zajrzała. Pozdrawiam
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 22.03.2013 17:42

Jestem tu, jestem i Was podglądam :)
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 22.03.2013 19:06

Mahadarbi pisałam do "Waszej" will Iris ale niestety mają już pozajmowane wszystko :( znalazłam na necie pare innych kwater i te apart. Mala Mandre sa blisko morza, z mapki wynika ze to na końcu Mandre niedaleko plaży Mała Mandre, jaka tam jest okolica i plaża? w miarę ok? dzięki za informacje :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
"Trzecie koty..."-Powrót na Pag - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone