Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trstenik - apartmany Danijela Vuleta ???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bielszczanka42
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 28.12.2008
Trstenik - apartmany Danijela Vuleta ???

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielszczanka42 » 13.05.2013 18:16

Czy ktoś z szanownych Cromaniaków korzystał z apartamentów Pani Danijeli Vuleta w Tresteniku? Szukam opinii.
Chcemy tam zarezerwować kwatery dla dwóch rodzin: (2+2). Nie mamy jasności co do wielkości tych apartamentów. Nie możemy dopytać właścicielki o szczegóły, zdjęcia też są niewystarczajace. Bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam
gregi21
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gregi21 » 05.06.2013 21:13

Witaj ,

Mięliśmy przyjemność wynajmować apartamenty u Danijeli. Byliśmy w sumie 4 razy,bardzo sympatyczni i mili ludzie.
Same apartamenty (jeśli chodzi o 4 os) to 2 sypialnie po ok 16m2 ,aneks kuchenny i łazienka.Cały apartament jest klimatyzowany.Do morza ok 20m,( przejście przez deptak w Trsteniku)
Jeśli zaś chodzi o haus Vuleta to jest to większy apartament, 2 sypialnie po ok 16 m2 dla w sumie 4 osób ,pokój dzienny ok 20 m2 , w nim także można spać ,były 2 łóżka 1 os rozkładana sofa ,kuchnia i łazienka.Oczywiście klimatyzowany.Prysznic koło domu.Do morza ok 100m.
Nie wiem czy od tamtej pory nic się nie zmieniło, ale nie sądzę.Nie byłem u Danijeli już 3 lata ,ale w następnym roku odwiedzę Trstenik i zamieszkam u Niej.
Sama miejscowość rewelacja, cisza ,spokój ,blisko do morza i sympatyczni ludzie.Dobry dojazd tak do Orebica,Loviste , a także w drugą stronę do Dubrovnika.
Dla wtajemniczonych:można u Danijeli kupić świetne winko z własnej winnicy ...

Polecam bo warto...:-)

pozdrawiam
Greg
juliaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) juliaka » 07.06.2013 14:04

Witam,
Byliśmy w Hause Vuleta w 2011 roku, jest to 8-osobowy apartament w przyziemiu domu, gdzie na piętrze czasowo pomieszkuje właścicielka. Warunki świetne, apartament jest klimatyzowany, w pełni wypsażona kuchnia , łazienka oraz przysznic na zewnątrz, właściciele bardzo mili. Trstenik to urokliwa maleńka i cicha wioska nie ma tłumów na plaży ani w okolicy, morze i plaża bardzo czyste, dla szukających leniwego spędzania czasu bez hałasu i tłumów turystów - idealne!
Polecam,

PS. Dla porównania - w zeszłym roku byliśmy w Omis, ładnie, Peljesac w tym układzie wygrywa pod każdym względem,
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.06.2013 14:06

Z tym, że sama plaża, moim zdaniem, w Trstenicu bez szału...
juliaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) juliaka » 07.06.2013 14:31

Plaża - bez szału, ale wystarczająca, bo mało ludzi na niej - a byliśmy w tzw. "wysokim" sezonie, dobra dla dzieci jak i dorosłych, osłonięta górami, więc i zaciszna,
a oszołomienia plażą to można poszukać chyba na pobliskiej Divnej ( przy okazji wtrącę,że Duba Peljeśka mnie nie powaliła swym widokiem)
pozdrawiam,
PS. ja chyba w tym roku nad inne morze :cry:
skee
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skee » 06.08.2013 15:19

Bocian napisał(a):Z tym, że sama plaża, moim zdaniem, w Trstenicu bez szału...

Bo też wtajemniczeni robią myk za winiarnię Grgić i kąpią się na plażyczkach w okolicach Zaglavaka - coś przepięknego (obrazek zapewne znany niektórym z pewnego atlasu samochodowego :wink: )...
Plaża miejska to naprawdę ostateczność.
Pozdrawiam!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.08.2013 17:25

skee napisał(a):
Bocian napisał(a):Z tym, że sama plaża, moim zdaniem, w Trstenicu bez szału...

Bo też wtajemniczeni robią myk za winiarnię Grgić i kąpią się na plażyczkach w okolicach Zaglavaka - coś przepięknego (obrazek zapewne znany niektórym z pewnego atlasu samochodowego :wink: )...
Plaża miejska to naprawdę ostateczność.
Pozdrawiam!

Ja jestem superwtajemniczony i do Trstenica przyjeżdżam tylko na browara i lody :) Mamy swoja plażę w Borku ;)
bielszczanka42
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 28.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielszczanka42 » 06.08.2013 17:54

Dziękuję za Wasze odpowiedzi na moje pytania. Dość długo tu nie zaglądałem, gdyż długo nikt nic nie pisał :oops:
Cieszę się, że za 6 dni będziemy na miejscu w Trsteniku. :D Co do plaż -jesteśmy mobilni, więc mamy nadzieję bywać na wielu, opisanych tutaj na Forum. Chcieliśmy do Borka, lecz nie udało się nam niestety znaleść wolnego lokum (zbyt późna decyzja o miejscu tegorocznego wypoczynku). Może następne wakacje... Pozdrawiam :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.08.2013 18:36

bielszczanka42 napisał(a): Może następne wakacje... Pozdrawiam :papa:

Raczej jeszcze następne :mrgreen:
bielszczanka42
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 28.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielszczanka42 » 06.08.2013 21:55

Mam nadzieję, że uda mi się załatwić jakiś kąt... :smo:
skee
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skee » 07.08.2013 17:11

Bocian napisał(a):
skee napisał(a):
Bocian napisał(a):Z tym, że sama plaża, moim zdaniem, w Trstenicu bez szału...

Bo też wtajemniczeni robią myk za winiarnię Grgić i kąpią się na plażyczkach w okolicach Zaglavaka - coś przepięknego (obrazek zapewne znany niektórym z pewnego atlasu samochodowego :wink: )...
Plaża miejska to naprawdę ostateczność.
Pozdrawiam!

Ja jestem superwtajemniczony i do Trstenica przyjeżdżam tylko na browara i lody :) Mamy swoja plażę w Borku ;)

Borak - się rozumie!
Ale plażyczki w pasie Trstenik-Żuljana są piękne!
A poza tym teraz, po zbudowaniu drogi nadmorskiej Żuljana-Trstenik wszystkie te zatoczki są znacznie łatwiej dostępne.
Pozdrav!
skee
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skee » 27.08.2013 12:22

bielszczanka42 napisał(a):Cieszę się, że za 6 dni będziemy na miejscu w Trsteniku.


Pewnie już wróciliście do domu. Żeby Wam (i nam) się dobrze wspominało:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam!

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Trstenik - apartmany Danijela Vuleta ???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone