Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trpanj i półwysep Peljesac

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejG
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 19.01.2005
Trpanj i półwysep Peljesac

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 30.08.2006 23:45

W podziękowaniu wszystkim cromaniakom, którzy przyczynili się i przyczyniają się bezpośrednio i pośrednio do pomocy w poznawniu tak pięknego kraju jakim jest Chorwacja. Również dla tych co mają jakie kolwiek wątpliwości prezentuje kilka moich fotek z pobytu w Trpanj. a miejsce na wypoczynek cudne.
UWAGA!!! MINIATURKI W GALERII NIE POKAZUJĄ CAŁYCH ZDJĘĆ.
http://fotokonto.pl/showGallery.php?id=620
Pozdrawiam
Ps. Komentarze oraz sugestie co do moich wypocin mile widziane

dodane później
Peljesac
http://fotokonto.pl/showGallery.php?id=622
Ostatnio edytowano 05.09.2006 09:18 przez AndrzejG, łącznie edytowano 4 razy
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 31.08.2006 19:14

Zdjęcia super-przy okazji człowiek rozpoznaje znajome kąty i jest to tym bardziej miłe
pozdrowionka
AndrzejG
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 19.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 31.08.2006 22:31

Oj miłe kąty były, polecam.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 01.09.2006 06:57

piękne zdjęcia, przepiękne ... aż łza się w gałce ocznej obraca, pozdr, k.
AndrzejG
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 19.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 01.09.2006 11:40

Pogoda za oknem dzisiaj powiedziałby odpychająca więc na rozgrzewkę zapodam jeszcze kilka wspomnień fotograficznych z Peljesaca.
http://fotokonto.pl/showGallery.php?id=622
Dla tych co nie byli podpowiem że:
Peljesac czytamy Peleszac,
Trpanj czytamy Tyrpan.
Sam sobie łamałem język.
Pozdrawiam
emtomek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 13.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emtomek » 01.09.2006 11:57

Ech, ciekawe i ładne foty, śliczne miejsca w rzeczywistości ... powiało wspomnieniami przy oglądaniu zza biurka w pracy :lol:
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1615
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 01.09.2006 21:19

Witam
Z wielką przyjemnością oglądnąłem zdjęcia. Widziałem w tym roku niektóre z tych miejsc; te same miejsca, ale spojrzenie zupełnie inne. Moim skromnym zdaniem AndrzejG masz talent, startuj w konkursie fotograficznym.

Rafał
AndrzejG
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 19.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 03.09.2006 21:35

A cro.pl organizuje konkurs fotograficzny?
Konkurs?
Dzięki za te miłe dla mnie posty.
Szkoda tylko, że mam tak mało czasu na moje hobby, bo nie będe ukrywał, iż lubię fotografować. A ten talent to się ma, albo ciężką pracą się go nabywa i ja się do tych nabywających zaliczam. Jak byście zobaczyli moje fotki z przed lat (nie będe ich nikomu pokazywał) to nikt by mi konkursu nie proponował. Na forum widziałem świetne fotki innych cromaniaków. Widzimy piękno, pstrykneliśmy i zaczynają się schody, bo tego na naszej fotce nie widać. Pamiętajmy aparat nie robi zdjęć, tylko my. Statyczny w fotografi może być tylko statyw, my musimy się ruszać, czyli poszukiwać.
Jeszcze raz dziękuje i zapraszam do oglądania moich fotek.
Ps. Służę pomocą w podnoszeniu umiejętności fotograficznych tym, którzy będą tego chcieli.
lemnos
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 07.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemnos » 07.09.2006 13:09

to jest najgorsz , czlowiek siedziw pracy i oglada takie foty, ach.
emtomek napisał(a):Ech, ciekawe i ładne foty, śliczne miejsca w rzeczywistości ... powiało wspomnieniami przy oglądaniu zza biurka w pracy :lol:
:lol:
AndrzejG
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 19.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 09.09.2006 22:21

lemnos napisał(a):to jest najgorsz , czlowiek siedziw pracy i oglada takie foty, ach.
emtomek napisał(a):Ech, ciekawe i ładne foty, śliczne miejsca w rzeczywistości ... powiało wspomnieniami przy oglądaniu zza biurka w pracy :lol:
:lol:

ja jestem najgorsz tylko w domu bo w pracy tylko pracę oglądam, ale oczym marzę to już się chyba domyślacie.
Dzięki
Pozdrowionka
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.09.2006 16:03

Siedzę .... oglądam .... i wzdycham... a za rok znów Chorwacja, jak damy radę finansowo :)
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 23.09.2006 16:30

Bardzo ładne zdjęcia.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 24.09.2006 07:32

fotki super, a jako że w przyszłorocznych planach myślę o Peljasacu czy można liczyć przynajmniej na krótką relację na temat plaż, odległości do morza namiarów na ciekawe kwaterki itp :lol:

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Trpanj i półwysep Peljesac
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone