Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 21.08.2010 17:56

wyrwas napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
polko1982 napisał(a):sprawa gustu,ale nie uważam że masz rację ...

Mam rację i tej prawdy się trzymaj.Jak masz coś do powiedzenia o Chorwacji to pisz.Gusta nie mają tu nic do sprawy.

AndrzejJ zjadł wszystkie rozumy świata, jest najmądrzejszy i jego należy się słuchać.

wyrwas napisał(a):słuchaj Andrzej, ludzie naprawdę mają różne pytania, pewne wątpliwości- szczególnie ci którzy wybierają się pierwszy raz, a więc powiem wprost SPADAJ BARANIE.
szymek.1
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 16.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymek.1 » 22.08.2010 21:48

a ja chce odwiedzić tę wioche ale czytając niektórych zastanawiam się czy to dobry pomysł jest :roll:
polko1982
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) polko1982 » 25.08.2010 06:26

Bardzo dobry pomysł;)
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 14.09.2010 22:35

szymek.1 napisał(a):a ja chce odwiedzić tę wioche ale czytając niektórych zastanawiam się czy to dobry pomysł jest :roll:

Polecam
naprawdę warto.Woda w nie najlepsza,jednak 8km do Slatine i jest ok.Wieczory super.Zakupy na targu lepiej robić w Slplicie ok. godz.12.00.Przykład -brzoskwinie na targu w Trogirze 15-16 kun.kg, w Splicie kupiłem za 7 kun /kg.Z innymi owocami podobnie.Jak chcesz fotki z plaż w okolicy Slatine podaj adres meilowy.Pozdrawim
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 15.09.2010 17:17

anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.09.2010 18:54

wyrwas napisał(a):AndrzejJ zjadł wszystkie rozumy świata, jest najmądrzejszy i jego należy się słuchać.


A co to ostatnio jakaś cro-nagonka na gościa??? :evil:
Doje....ć mu bo to przecież.............AndrzejJ. :!: :evil:
A to akurat,że ma rację co do Trogiru to już mało istotne.... :roll:
Szpica mu wsadzić jak tylko się pojawi! :evil:
Ot,tak dla zasady! :roll:

Ochłoń człowieku i posłuchaj czasem mądrzejszych.... :x

ps.
jak dla mnie to możesz sobie zamieszkać nawet centralnie koło mostu na Ciovo! Będziesz miał w pobliżu piękny targ i korek na skrzyżowaniu 24 h na dobę! Twoje wakacje- Twoja sprawa.....
A żeby mieć namistkę tego o czym mówię, rozbij sobie namiot na Rondzie Mateczny w Krakowie.....Wrażenia będziesz miał identyczne, a cenowo zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz... :wink:
bos57man
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bos57man » 09.11.2010 22:49

Cześć Polko 1982
Zbieram info, bo w maju 2011 będe m.in. w Trogirze. Jeżeli nie wkurzyła Cię ta poboczna dyskusja na Twoje życzliwe wstępne zaproszenie do pytań i jeszcze zaglądasz na tę stronę to napisz co tam w Trogirze AD 2010. Byłem tam wprawdzie 2x , ale raptem parę godzin , a Ty jak się domyślam dłużej. A jak się jest dłużej to się różne ciekawostki wychwytuje, wiec napisz co ciekawego zaoczyłeś.Pozdrawiam Bos57man.
wyrwas
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wyrwas » 01.12.2010 18:57

anakin napisał(a):
wyrwas napisał(a):AndrzejJ zjadł wszystkie rozumy świata, jest najmądrzejszy i jego należy się słuchać.


A co to ostatnio jakaś cro-nagonka na gościa??? :evil:
Doje....ć mu bo to przecież.............AndrzejJ. :!: :evil:
A to akurat,że ma rację co do Trogiru to już mało istotne.... :roll:
Szpica mu wsadzić jak tylko się pojawi! :evil:
Ot,tak dla zasady! :roll:

Ochłoń człowieku i posłuchaj czasem mądrzejszych.... :x

ps.
jak dla mnie to możesz sobie zamieszkać nawet centralnie koło mostu na Ciovo! Będziesz miał w pobliżu piękny targ i korek na skrzyżowaniu 24 h na dobę! Twoje wakacje- Twoja sprawa.....
A żeby mieć namistkę tego o czym mówię, rozbij sobie namiot na Rondzie Mateczny w Krakowie.....Wrażenia będziesz miał identyczne, a cenowo zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz... :wink:

nie podniecaj się bo się zmęczysz.
Andrzej jest mądry tak jak ty. Nadajecie się razem jak Jacek i Placek
Adi'x
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adi'x » 19.01.2011 11:03

Witam

W tym roku wybieram się do Trogiru. Będzie to moje pierwsze spotkanie z Chorwacją. Czy mógłby ktoś wstawić zdjęcia z plaż w Trogirze i okolicach (dużo jest zdjęć zabytków, ale plaż mało znalazłem).

Pozdrawiam serdecznie.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.01.2011 11:29

Cześć Adi'x.
Może coś tu poczytasz
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=24731
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 19.01.2011 12:04

HmmmByłem w okolicach Trogiru jak i w samym Trorogirze parę razy ale jako pobyt tylko raz i to raptem 4dni po czym zwinęliśmy manele i pojechaliśmy dalej. Plaże chyba tylko na Ciovo jeszcze można poczuć to coś. Mi osobiście one nie pasowały skupisko miast wielkiego Portu i zamknięty widok na pełne morze odbija się na jakości i czystości wody, a że nurkuję dla mnie te walory mają znaczenie. Byłem na 3ch plażach, 2wie na kontynencie i jednej na Ciovo i ta jeszcze jeszcze...
Trogir sam w sobie musowo zobaczyć to Dubrownik w pigułce. Jednak jeśli będziecie mieć kawałek do centrum to jazdę samochodem odradzam. Okolica ładna (widziałem kilka ładniejszych ) Trogir very cool ale jeśli tylko Trogir to na tym się kończy.
Ps. To moje osobiste odczucia.
Adi'x
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adi'x » 19.01.2011 12:25

Wyjazd mam zorganizowany przez członka rodziny który trzeci raz jedzie do Trogiru i tym razem mamy się z nimi zabrać. Wyczytałem że miasto piękne ale na pobyt 2 tygodniowy dla fana snorkelingu i pływania niezbyt się nadaje...
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 20.01.2011 00:32

Adi'x napisał(a):Wyjazd mam zorganizowany przez członka rodziny który trzeci raz jedzie do Trogiru i tym razem mamy się z nimi zabrać. Wyczytałem że miasto piękne ale na pobyt 2 tygodniowy dla fana snorkelingu i pływania niezbyt się nadaje...

Trogir to wg. mnie to najpiękniejsze miasto w Chorwacji, które koniecznie trzeba odwiedzić i to dwa razy. W ciągu dnia by zobaczyć zabytki i wieczorem by poczuć atmosferę tego miasta. Natomiast jako miejsce plażowania to nie jest to najlepszy pomysł, chyba, że gdzieś na wyspie Ćivo o czym ktoś już wcześniej wspomniał. Może też być Seget leżący o 4 km od Trogiru. Każdemu jednak będę polecał Trogir jako zabytkowe miasto wpisane na listę Unesco. Więcej informacji o nim www.mojachorwacja.eu
matrix02
Croentuzjasta
Posty: 198
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) matrix02 » 02.02.2011 15:52

serciu napisał(a):1 dzień na Trogir, drugi na Split ;)
a jeśli chodzi o parking za darmo to jeśli uda Ci się trafić na wolne miejsce pod Konzumem to polecam :D sam tak zrobiłem (oczywiście zakupy w Konzumie też :P ) przy okazji mogę powiedzieć że tego Konzuma nie da się objechać dookoła, więc nie próbuj :P

No i darmowy parking jest pod LIDLEM ale daleko od centrum
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 02.02.2011 17:51

A ja w tym roku jadę na Ciovo, bedę spacerować po Trogirze w dzień i w nocy, pójdę do lodziarni gdzie jest prawdziwy pokaz żonglowania kulkami lodów, zjem pleskawicę i spędzę po raz siódmy fajne wakacje w Chorwacji.
Nie pytaj czy do Trogiru warto albo czy wybrać Trogir czy Split. Z zaparkowaniem auta więcej namęczyłam się Splicie i plaża nie taka sama jak Divna na Peljesacu ale całe wybrzeże Chorwacji jest warte zobaczenia. Pojedź i wyrób sobie własne zdanie. Tutaj co człowiek to inne gusta.
Dla mnie Trogir to nasz Kraków. Warto?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone