Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
polko1982
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) polko1982 » 04.08.2010 22:25

Bahama napisał(a):
polko1982 napisał(a):Mam namyśli że szczęście;)


Co do Trogiru mam odczucia jak Andrzej, gdzie tam plażowałeś na czyściutkiej plaży z krystalicznie czystą wodą ? Byłem koło twierdzy, największy syf pływał jaki w Cro widziałem.

Pojedź do Splitu tam mają lepszą wodę, ja nie oceniam tylko Togiru jako plaży i opalania się czy korków w mieście tylko całokształt, osobiście jestem zadowolony
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 04.08.2010 22:28

polko1982 napisał(a):Pojedź do Splitu tam mają lepszą wodę, ja nie oceniam tylko Togiru jako plaży i opalania się czy korków w mieście tylko całokształt, osobiście jestem zadowolony


No właśnie ! Wszędzie tutaj ludzie piszą o tym , że Trogir to przepiekne, fantastyczne, cudowne miasto. Bez dwóch zdań ! Po to jest forum, żeby ostrzegać. Zwiedzajcie Trogir, mieszkajcie ciut na zachód na przykład.
polko1982
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) polko1982 » 04.08.2010 22:31

Bahama napisał(a):
polko1982 napisał(a):Pojedź do Splitu tam mają lepszą wodę, ja nie oceniam tylko Togiru jako plaży i opalania się czy korków w mieście tylko całokształt, osobiście jestem zadowolony


No właśnie ! Wszędzie tutaj ludzie piszą o tym , że Trogir to przepiekne, fantastyczne, cudowne miasto. Bez dwóch zdań ! Po to jest forum, żeby ostrzegać. Zwiedzajcie Trogir, mieszkajcie ciut na zachód na przykład.

Tylko zauważ że każdy ma inne wymagania, jakby wszyscy myśleli tak samo to świat byłby nudny.... Nawet korki mają swój urok;) Masz rację po to jest forum żeby każdy przedstawił swoje racje,pozdrawiam
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 04.08.2010 22:41

polko1982 napisał(a):
Bahama napisał(a):
polko1982 napisał(a):Pojedź do Splitu tam mają lepszą wodę, ja nie oceniam tylko Togiru jako plaży i opalania się czy korków w mieście tylko całokształt, osobiście jestem zadowolony


No właśnie ! Wszędzie tutaj ludzie piszą o tym , że Trogir to przepiekne, fantastyczne, cudowne miasto. Bez dwóch zdań ! Po to jest forum, żeby ostrzegać. Zwiedzajcie Trogir, mieszkajcie ciut na zachód na przykład.

Tylko zauważ że każdy ma inne wymagania, jakby wszyscy myśleli tak samo to świat byłby nudny.... Nawet korki mają swój urok;) Masz rację po to jest forum żeby każdy przedstawił swoje racje,pozdrawiam

To forum jest też po to by nie dać czytaczom wciskać kitu.Korki mają swój urok i syfiaty Jadran?Daj sobie polko spokój z pisaniem takich bzdur.
polko1982
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) polko1982 » 05.08.2010 06:12

AndrzejJ. napisał(a):
polko1982 napisał(a):
Bahama napisał(a):
polko1982 napisał(a):Pojedź do Splitu tam mają lepszą wodę, ja nie oceniam tylko Togiru jako plaży i opalania się czy korków w mieście tylko całokształt, osobiście jestem zadowolony


No właśnie ! Wszędzie tutaj ludzie piszą o tym , że Trogir to przepiekne, fantastyczne, cudowne miasto. Bez dwóch zdań ! Po to jest forum, żeby ostrzegać. Zwiedzajcie Trogir, mieszkajcie ciut na zachód na przykład.

Tylko zauważ że każdy ma inne wymagania, jakby wszyscy myśleli tak samo to świat byłby nudny.... Nawet korki mają swój urok;) Masz rację po to jest forum żeby każdy przedstawił swoje racje,pozdrawiam

To forum jest też po to by nie dać czytaczom wciskać kitu.Korki mają swój urok i syfiaty Jadran?Daj sobie polko spokój z pisaniem takich bzdur.

napewno będę cię słuchał....
stentor
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) stentor » 09.08.2010 11:53

Prosze Was o wypowiedz: "Trogir w pigułce z małym dzieckiem" ;)
- jeden dzień wystarczy na zwiedzenie?
- co zwiedzić w trogirze?
- gdzie korzystnie zaparkować?
- itd.
- jest sens połączyć jednodniowa wycieczkę z r. makarskiej i jednego dnia zaliczyć i trogir i split?

pozdrawiam!

ps. to mój pierwszy raz do CRO, więc chcę sie jakoś przygotować...
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 09.08.2010 12:17

parking w Trogirze i Splicie kosztuje 8 kn za godzine ,moim zdanie nie warto łączyć Splitu I Trogiru w jeden dzień ,Trogir jest pięknym miastem osobiście bardziej podoba mi się od Splitu :twisted:
stentor
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) stentor » 09.08.2010 12:25

czyli robić 1 dzien - trogir, 1 dzien - Split? czy split sobie odpuscic?
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 09.08.2010 12:29

tak po jednym dniu tu i tu, nie mówiłem żebyś sobie odpuścił Split,tylko mnie osobiście bardziej zauroczył Trogir ,najlepiej pojedź do Splitu i Trogiru a będziesz miał jakieś porównanie
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 09.08.2010 12:54

Uważam,że jeden dzień zarówno na Trogir jak i na Split to za mało.
Obydwa miasta trzeba zobaczyć w dzień,
a już napewno wieczorem.
Całe ich piękno i urok,
uwidacznia się w świetle lamp,świec,itp.
Wieczory tam spędzone,pozostawiają niesamowite wrażenia.

Oczywiście,moim zdaniem :wink: :)


W Trogirze z muzyką w tle :lol:
Ostatnio edytowano 19.08.2010 19:00 przez kleeberg, łącznie edytowano 1 raz
Kryka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kryka » 09.08.2010 19:53

Witam, ja na sam Split poświęciłem cały dzień a i tak pewnie wszystkiego nie widziałem, stare miasto i pałac Dioklecjana to juz kilka godzin spacerku a jeszcze trzeba sie zatrzymac przy najciekawszych zabytkach i popstrykac zdjęcia. Natomiast Perełkę-Trogir można zwiedzić w krótszym czasie w dzień, jednak wieczory na promenadzie starego miasta przy marinie sa niezapomniane.
polko1982
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) polko1982 » 19.08.2010 10:39

potwierdzam... szkoda że już po urlopie:((
serciu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) serciu » 20.08.2010 11:46

1 dzień na Trogir, drugi na Split ;)
a jeśli chodzi o parking za darmo to jeśli uda Ci się trafić na wolne miejsce pod Konzumem to polecam :D sam tak zrobiłem (oczywiście zakupy w Konzumie też :P ) przy okazji mogę powiedzieć że tego Konzuma nie da się objechać dookoła, więc nie próbuj :P
Mariusz Gąsiorowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 27.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz Gąsiorowski » 20.08.2010 12:09

W Trogirze za darmo zaparkujesz skręcając z mostu w lewo, po lewej stronie wzdłuż morza jest sporo takich miejsc. Co do czystych plaż w Trogirze to też w tym samym kierunku co miejsce do parkowania jest taka mała plaża zaraz za takim jakby portem, tam woda jest już przynajmniej czysta i kąpia się ludziska, no ale nie jest to takie miejsce na dłużej.
wyrwas
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 28.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wyrwas » 21.08.2010 16:48

AndrzejJ. napisał(a):
polko1982 napisał(a):sprawa gustu,ale nie uważam że masz rację ...

Mam rację i tej prawdy się trzymaj.Jak masz coś do powiedzenia o Chorwacji to pisz.Gusta nie mają tu nic do sprawy.

AndrzejJ zjadł wszystkie rozumy świata, jest najmądrzejszy i jego należy się słuchać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone